0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (3,552 puan) tarafından
Kızlar eşimin işi sebebiyle mayıs ortası İstanbula taşınacağız Allahin izniyle. Ankarada yaşıyorum. Eşim istanbulda okumuş 6 sene orda yaşamış o biliyor oraları ama ben pek bilmiyorum. Ev bakıyoruz zekeryakoy u uygun gördük nasıl bir yer ? Nerelere yakın? Bilen var mıdır?

16 Cevaplar

0 oy
(119,463 puan) tarafından
kankam istanbulda bende temmuzda gidicem keske orda yasasam yaa 
(3,552 puan) tarafından
Valla sevda Allah biliyor çok da isteyerek gitmiyorum İstanbul bana biraz tehlikeli geliyor nedense. Site olsun birazda güvenli bi semt olsun istedim ama hayırlısı bakalım
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hangi semte bağlıymışya hiç duymadım anafolu yakasındamı
(3,552 puan) tarafından
Sarıyermis canim
(1,925 puan) tarafından
Sarıyer iyidir
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Zekeriya köy pahalı diye biliyorum 
(9,247 puan) tarafından
Levent normal canım ya.
(7,208 puan) tarafından
Mesleği ne eşinin merak ettim
(3,552 puan) tarafından
Su an cumhurbaşkanlığı dış ekonomik ilişkiler uzmanı ancak teklif edilen pozisyonu söylemeyim şimdilik çünkü henüz kabul etmiş de değiliz bende kalsin
(7,208 puan) tarafından
Güzelmiş canım maşallah daha güzel yerlere gelir umarım
(3,552 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun kuzum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İşi nerde. Zekeriyaköy guzzel ve uygun olabılır diyelim ki ili esenyurtta yol cooooookkk. İşe yakın yerden ew bulun derim malum trafık felc
(3,552 puan) tarafından
Levent. Aracla yarım saat görünüyor. Eşimde zaten iş yerinin en fazla yarım saat uzakligindaki yerlere bakti
(9,247 puan) tarafından
Mantıklı.ama ben olsam celiktepeden bakardım ev
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Zor İstanbul'da ev en pis dökük evler 3000 lira. İnsanı desen güven olmaz
(3,552 puan) tarafından
Kirası parası hiç önemli değil zaten bulduğumuz evler 15 20 bin arası hep. Bi tek o semtte değil yer yerde ortalama oyle. Önemli olan biraz güvenli sakın olması benim için
(1,020 puan) tarafından
Maddi sıkıntınız yoksa güvenilir bir sitede bir şey olmaz komşularınız da düzgün Olur yalnız rezidansta olmaz
(3,552 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Ah Allah yardımcınız olsun. Bizde kıl payı döndük oraya gitmekten hatta tam dönemedik :D 

Ben hiç gitmek istemiyorum korkutucu geliyor bana orası nedense :)
(3,552 puan) tarafından
Banada ya. Hayırlısı olsun
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Orası çok lüks bir semt daha uygun yerlere bakabilirsin zaten geçim çok zor minibüs 7 TL  ekmek 5 TL o bölge daha fazladır 
(3,552 puan) tarafından
Yok canım onlar sorun değil biraz güvenli sakın bir yer olsun bana yeter
tarafından
Sen ne anlatiyon kiz kirası 20 bin veriyom yazmis yukarda hjbvjkkkkk
(1,160 puan) tarafından
Sfshjhjj fakir ruhum yine iş başında napayım:D
tarafından
Aynen yaaa bende öyleyim malalesef amelelik ruhumuza işlemiş ghhgjkjhh
0 oy
(144 puan) tarafından
Güven konusu tartışılır canım Ayasofya'nın kapısını yemiş insanlar site güvenliğinin falan tutabileceğini sanmıyorum :))) Beylikdüzü'nde oturuyorum pek İstanbul sayılmaz ama gerçekten yaşam çok pahalı buralarda ev alma imkanın varsa ev al derim 
(3,552 puan) tarafından
Ev istanbuldan alma gibi bi düşüncemiz yok canim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Kız esin ne iş yapyor bende otryorm ama pek bilmyorm buralari
(3,552 puan) tarafından
Eşim su an cumhurbaskanliginda dış ekonomik ilişkiler uzmanı. Lakin is değiştirmesi söz konusu su an
tarafından
Şu bildimiz cumhurunun basi yaniii
(3,552 puan) tarafından
Cumhurbaşkanlığı işte
tarafından
İyi soyle eşine şu enflasyon ne olcak yaaa düzelsin kiz arrik bıktık beee hersey aldi başını gidiyooo
(3,552 puan) tarafından
Keşke elinde olsa valla :D
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Zekeriya köyü bilmem ama ben evlendim geldim 10 senedir burdayım. Görsel hafizan iyi olması lazım biraz bu şehirde. Ben gördüğüm yeri pek unutmam o yüzden  hiç zorluk çekmedim. Şuan heryerine tek başıma gidebilirim yani 2 3 seneye sende alışırsın 
(3,552 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Zekeriya köy güzel Bi o kadarda pahalı bi yer ne iş yapıyor eşin 
(3,552 puan) tarafından
Istanbuldan güzel bir iş teklifi aldı kabul etmeyi dusunuyoruz su an cumhurbaşkanliginda dış ekonomik ilişkiler uzmanı.  Istanbuldaki pozisyonu söylemiyim kuzum hayırlısı olsun bakalım
tarafından
maddi sıkıntı yoksa yaşanır Bi yer güzel yer yani güzel evler siteler var
(3,552 puan) tarafından
Evet canım bakalım hayırlısı
0 oy
tarafından
Zekeriyaköy son dönemlerde ünlülerin de villa almasıyla falan popülerleşip, oldukça pahalanmış bir bölge. Güzel siteler de yapıldı sonradan. Sakinlik için bence ideal ama o bölgede yaşanıyorsa araba şart ki orada oturacaksanız araç vardır diye düşünüyorum. 
(3,552 puan) tarafından
Araç var sorun yok sakin olsun guvenli olsun yeter
0 oy
(121 puan) tarafından
Bence İstanbul her ne kadar olaylı bi şehir olsada çok da güzel bir şehir ben memleketimde de yaşamak isterdim arada gidiyorumda ama şu köprüyü denizi bile gördüğüm de oh be evime geldim diyorum ki Sarıyer zekeriyakòy diyosun tam da İstanbulun merkezine geliyosun çok şanslısın oralar o kadar da tehlikeli olacağını düşünmüyorum ünlüler oturuyor orda kız bence gelmelisin gezecek yerler de çok müsait oldukça gezersiniz 
(3,552 puan) tarafından
Tarihi dokusu açısından benimde aşık olduğum bi şehir. Çok kez gezmek icin gittim hep de tadı damağımda kalmıştır. Ama yaşamak ne biliyim hiç düşünmemiştim
(121 puan) tarafından
Buraya gelen burayı bırakmıyor alışınca da burdan gitmek istemezsin bence :)
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Çok fazla kalabalık bı sehir yaşayanlarda ordan bıkmış vaziyette bende ankaradayim doğma büyüme burdayım ve Ankara'yı seviyorum 
(3,552 puan) tarafından
Bende doğma büyüme Ankaralıyim bende cokk seviyorum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Kiraya çıkacaksanız çok pahalı bi yer seçmişsiniz şuan istanbulun en uygun yeri silivri çorlu taraftarları kiralar uçmuş söylim de
(3,552 puan) tarafından
Baktık zaten aşağı yukarı fikrimiz var. Istanbuldan ev alma düşüncemiz su anlık yok o yüzden kira olacak. Ancak çevre önemli bizim için. Ve site olmak zorunda
0 oy
(5,953 puan) tarafından
15 bin 20 bin kira vericegine ev alin daha mantıklı Sarıyer güzeldir İstanbulun neresinde olursan ol sessizlik zor metropollesmis İstanbul Pendikde yaşıyorum Avrupa yakasi basık daha yoğun iç içe evler nefes almak zor avrupa tarafında  Anadolu yakasi daha ferah oraya göre ben dogma büyüme İstanbulluyum Ataşehirde büyüdüm evlendim pendikde oturuyorum  hayirlisi olsun hakkınızda
(3,552 puan) tarafından
Istanbuldan ev almayi düşünmüyoruz şimdilik. Herkesin bir hesabı vardır illa ki. Su an kiralık bakıyoruz ne kadar süre oturacagimiz belirsiz. Sessizlik değil kastım zaten güvenli olması suç oranının düşük olması önemli benim için semt olarak

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 72 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 779 göst.