0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Sizinde kayinvalideniz.herseyi sizden mi bekliyor.acabaa cocugunz durmuyor ise ona ragmen biri gelse sunu getir bunu getir diyomu 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim altlı üstlü, genelde der ama çocuğumla da ilgilenir veririm bebeğimi ona o bakar ben hizmet ederim
(1,248 puan) tarafından
Kizz dun misaiflrer gelmiss kayinpederin taraftan  her neyse kizim oglumu kimseye verdirmez ben harici daha cocugu uyuttum zor bela iki katli ev bizim icerden merdivenli her nyse cayi bardaklari hazrladi yukari cikicak zaten misafrlerin yanina bardaklari veya xaydanlgi getirebilirdi bna diyo cay hazr bardak lar hazr gelcek diyo asagi indim cocuk uyandi kizim bagryo elleme kardesimi diyee bna diyene kdar kendi getirmeliydi bardaklari bnde cayi getrirdum
tarafından
Amaan boşver ya demek ki yapası yok o konuda kaynanam kendisi alır ama tezgah dolu olsun usenir makineye atmaya
(1,248 puan) tarafından
Ahah bnmkide oylr
tarafından
Alışkanlık iste
(1,248 puan) tarafından
Aynenn calla
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Çocugun durmuyorsa kaynanana ver o baksın illaki iş senden bekleniyorsa sende işini yap ben hep böyle yapıyorum 
(1,248 puan) tarafından
Kuzum kizim.kardesini.ellettrjiyo.kimse bn haric kimseye veremiyom bas bas bgryo besigini bile sallatrmazz uyudgnfa zaten herseyi yapiyom
(1,248 puan) tarafından
Yukari yoruma yazdim.bak ne demk istedgmj.anlarsm
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Benim eltim birlik yaşıyor. Maalesef her işi ondan bekliyorlar. Bebeği durmasa bile. Hatta artık ayrı eve çòknayi planlıyorlar 
(1,248 puan) tarafından
Bnde cikicam.da bi sure idare etmk zorundyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hilal44 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu