0 oy
2,882 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
 Kızlar bir evime ev için başvurmak istiyoruz ama kararsız kaldık bizim ödeme şeklimize göre en geç 24 ayda çıkacak ev kuralı sisteme gireceğiz teslimatlarda sıkıntı olur mu acaba 200.000 liralık ev için 20 milyarda işlem ücreti alıyorlar kendilerine başka herhangi bir ücret talep etmiyorlar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
bizde arastirdik konustuk canım hemen hemen hepsiyle güvenilir aslında en güvenilir olan eminevim ama oda diğerlerinden 5 10 fazla alıyordur okadr kimsenin evi aranası parası kalmıyor yani veriyorlar instagram da bizzat tanımadığım çok kisiye msj attım hepsi de alandi
(492 puan) tarafından
Eminevimle bir evimin aldığı para aynı canım ama ödemeleri aynı şekilde hiçbir fark yokken birevim 2 senede en geç veriyor Eminevim Üç buçuk sene çıkarttı
tarafından
alla alla genelde hep fazla alıyordu diğerlerinden ben öyle sanıyordum
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Eminevime basvurduk biz gayet metedildi etrafimizda cok insan ev ve araba sahibi okdu bizimde
(54 puan) tarafından
Merhaba yorum çok eski ama merak ediyorum acaba ev aldınız mı birevimden
0 oy
tarafından
Birevimi tavsiye etmiyorlar çok üçkagitçilik varmiş bide ev alacaktık vazgeçtik 
(492 puan) tarafından
Ne yapıyorlarmış canım üçkağıtçılık olarak ben fuzulev birevim Eminevim eve gidip görüştüm İçlerinde en kötüsü Eminevim gibi geldi fuzulev birevim kafa kafaya aşağı yukarı ödemeleri de aynı evin çıkma süresi de
0 oy
(843 puan) tarafından
Bankadan az faiz alıyor iyi aslında canım mantıken 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Biz emin evimden aldık evimizi çok şükür ödemelere devam ediyorz bir evimi hiç bilmiyorum 
(1,379 puan) tarafından
Aynen cnm faiz yok tapumuzu da aldık sadece ödeme bitene kadar ipotek koyuyular eve
tarafından
Hayırla güle güle oturun cnmm
(1,379 puan) tarafından
Sağol cnm bnm Rabbim herkese nasip etsin
(492 puan) tarafından
Canım ben Eminevim fuzulev ve birevim ile görüştüm aylık öyle diyeyim taksitler aynı verdiğim peşinat aynı bir evimde 2 senede en geç çıkıyor Ken eminevimde Üç buçuk sene dediler Onun için Eminevim kafama yatmadı benim
(1,379 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm bizim on ayda çıktı dedikleri gibi de oldu ama peşinatla olunca zaten en geç 18 ay diye biliyorum
0 oy
(468 puan) tarafından
eminevinden kuzenler aldı canım orayı bilmiyorum
0 oy
tarafından
Onları Bilmiyorum da biz bankadan kredi çektik 6 yıllığına öle ödüyoruz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
0 oy
7 cevap 336 göst.
0 oy