0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Bebeğim 9 günlük emiyor çok şükür sütüm de var ama göğsünü tam boşaltamıyo uyuyor hemen uykulu uykulu emiyo göğsünü tamaamen boşaltamadığından göğsümde süt birikiyor taş gibi oluyor dokunamıyorum neredyse hal böyle olunca sağıyorum  böyle alışkanlık mı olur yanlış mı yapıyorum sizce öneriniz var mı öyle yapma böyle yap diye 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,674 puan) tarafından
Gayet iyi yapıyorsun. 
(1,028 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(7,674 puan) tarafından
Rica ederim ne demek ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk günler rahatlatmak için sagiyordum ama çok sağma rahatlar birak
(1,028 puan) tarafından
Alışkanlık olur hep böyle devam eder diye korktum bi an
0 oy
(69 puan) tarafından
Canım sağ brnde öyle yaptım tazikli geldi çünkü o ağrı çok fena ama sana tavsiyem derin dondurucu varsa ona köy 6 ay saklanabiliyor çünkü senin baya var sütun sanırım. Onlara ihtiyaç duymazsin.
(1,028 puan) tarafından
Sağdığımı buzluğa atıyorum cnm buzluk süresi 3 ay değil miydi
(522 puan) tarafından
Buzluk süresi 3 ay dolap süresi 3 gün
(69 puan) tarafından
Buzluk üç ay derin dondurucu altı ay . Ben boşuna kullandım mesela o buzluğa attıklarımi zaten sütüm yetiyormus . Emdikçe çoğalıyor zaten naçizane tavsiyem;)
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sağ canım biriktir sonra bir yere gidince dışarıda fln onu verirsin sana da kolaylık olur ya da birkaç saat uyumak istediğinde eşine söylersin sütü var fln diye 
(1,028 puan) tarafından
Buzluk süt doldu :) cevabın için teşekkür ederim canım
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bebk daha küçük diye bosaltamiyo fazla sağma gider benimde öyleydi çok olduğu için hep boğazına kaciyidu bende önce biraz boşaltıyodum sonra veriyodum şimdide sütüm azıcık:(
(1,028 puan) tarafından
Öyle boğazına kaçma durumu olmadı elhamdülillah bir iki gün daha sağarım rahatlarsa bırakayım o zmn
(3,599 puan) tarafından
Canım ben acemiydim bilmiyodum ondan bı kaç gün yap bebk kendini toparladımi güzelce boşaltır
0 oy
(563 puan) tarafından
Dogru yapıyosun göğüste süt cok birikirse iltihaplayabilir tadı falan da degişir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 199 göst.