0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Ama yaşlı bir kadınla iğrenç bir kadın nasıl ona baktı hayretler içindeyim kadın bilmiyor benim karısı olduğumu ama afedersiniz yanımda seviştiler rüyada Allahim sesimide etmedim nasıl bir rüya bu yaa ama içim içimi yedi hala etkisindeyim ama rüyada bunları aldım kameraya ve ses kaydı yaptım sevişirken mahkemeye vermek için bunu çocukları almak için ayyy niye böyle birşey gördüm ben şimdi

3 Cevaplar

0 oy
(752 puan) tarafından

Bu nasıl rüya kız  sen yaşlı bir kadınin karisisin o yaşlı kadinda genç bir kadınla mi kafam karıştı :D

(316 puan) tarafından
Yok yaşlı kadınla kocamin arası var sevişiyorlar
(316 puan) tarafından
Yaşlı dediğim en fazla 50 yaşinda yani çok ta yaşlı değil ama gözümün önünde seviştiler  o işi yaptılar bn gördüm kadın bana diyorki baksana nasıl yapıyor diye Allahim nasil bir rüya bu yaa bn kadının hiç birşeyi değilim yani
(752 puan) tarafından
Allah hayırlara getirsin bilinç altına bişey mi yatti bilmeden acaba. Bı keresinde bana da oldu çünkü eşimle uzun süre ilişkiye girmedik bende eşim beni sevmiyor mu ki diye düşünürken gece uykumda  eşimle bı kız ilişkiye girdiler  kızda normalde kapaliymks ama açık halı daha bı güzel yanı apartmanın merdiveni de kapınin deliğinden de bunları izliyom he öyle de manyak bişey işi bitirince kapıyı çalıyor kız abla bı bardak su verin mi içim yandı diye kızı tersliyom sonra da uzuluyom tamam bekle getiriyom diyom sonra naparsak beğenirsin kusura bakma terslemek istemezdim diuom kıza  kız da bana teselli veriyor abla sinirini anliyorum kim olsa sinirlenir koçanı öyle görünce diyor kapıda kızla dertlesiyorz kız üstünü giyiniyor eşarbını yapıyor karşımda  hiç bi zevk almadım ben kocandan ben alacağım paraya bakarım beni de bu işe mecbur kaldığım için yapıyorum falan fistan üstümden atamadım bunu   seninki de o hesap olmus :D
(316 puan) tarafından
He yaa valla aynısı hemen hemen bizde uzun oldu ilişkiye girmeyeli valla eşim geçen istedi isteğim yoktu diye olmadı dün de kavga ettik çok pis bir şekilde ama akşama yine barıştık ama hala ona kalbim kırık bu yüzden yapmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(12,954 puan) tarafından

En görülmemesi gereken bir rüya :D

(316 puan) tarafından
Valla tuaf oldum ilk defa böyle bir rüya gördüm
0 oy
(22,070 puan) tarafından

:D bilemedim valla canim 

(316 puan) tarafından
Ya rüyada bile soğuk kanliyim ses etmiyorum sadece tle alıyorum ses kaydı ve görüntü

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 543 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.