0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kaç kez oldu kocamın beni aldattığını görüyorum rüyamda sosyal medyadan konuşmalarını yakalıyorum bazense gözümün önünde seni sevmiyorum beni bırak git bunu seviyorum diyor kızların ismini bile yeri geldimi söylüyor hatırlıyorum bir kaç kez de eski sevgilisi olacak kuzeniyle beni aldattığını gördüm onlarla daha çok mutlu görünüyor rüyamda 

Korkuyorum eşim beni bırakır aldatır gider falan diye eşimi seviyorum oda beni seviyor asla öyle birşey yapmam seni aldatmak diyor ona söylediğimde ama ne bilim rüyalar gerçekleri anlatır ya çıkarsa diye düşünüyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canim 3 turlu ruya var 1. Şeytani 2. Rahmani 3. Bilinc alti 

Rüyada aldatılmak, rüya sahibi için Allah tarafından her kuluna nasip etmeyeceği ve sunmayacağı şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin yolu en hayırlı kazanç kapıları ile doludur. Mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya, yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya işaret eder.

Ki bence seninki bilinc alti

-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Korktuğun başına gelir derler bırakacaksa başka sebep olur bırakır . Allah hayırlısını versin 
tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
tarafından
Bilincaltinda oyle seyler oldugu icin ruya goruyorsun. Her ruya gercekleri anlatsaydi ohoo insanlarin basina gelmeyen kalmazdi. Boyle seyler dusunupte esinin de ksndinin de huzurunu kacirma aldatmaz neden aldatsin seni sevmis senle evlenmis
tarafından
Aynn canm haklisin
tarafından
Aynen bilincaltiyla alakası var bende mutlaka ayda bir kere görürüm ama eşimin gözü benden başkasını görmez yolda yürürken kafasini kaldırıp bakmaz bile ben çok kuruntu yapıyorum oda rruyalara yansıyor canım uzulme
0 oy
(266 puan) tarafından

Güzelim eger gerçekten şüphe edecek bir durum yoksa bence takma sen bu rüyalara. Rukye ayetlerini aç uyurken dinle öyle yat. Bazı rüyalar şeytandandır . Fitne salıp karı kocayı ayrı düşürmek en sevdikleri şey zaten. Sen uyma canm. Rabbine sığın <3

tarafından
Suphelik birşey yok sukir ne bilim rüyama gelir esim bana seni aldatmam diyor ama ben aldatirsin falan diye tartıştım bile
(266 puan) tarafından
Hayır canm benim. Huzurlu yuvana huzursuzluk katma dediyim gibi böyle rüyalara takma. Olur da bir gün Allah korusun başkasıyla mesajlaşarken tutarsın felan ozaman sana hak vere bilirim. Ama rüyalar gerçek olmaz ki bir tanem
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz rüyaya deil hislerine guven kadinlar hissederr var mi süphen yoksa ne takiyon kafaya dert mi ariyon kendine zatn bole takarak bilincaltina yerlestiriyosun o yuzden goruyosun rüya 
tarafından
Aslında olabilir çok takıyorum aldatır aldatırsa ne yapım diye
(4,152 puan) tarafından
Hih iste taktigin icin kafanda zatn. Oz guvrnlii olll birak rahat ilsun kafann. Aldatirsa defolur gider. Derler ya essegun aklina karpuz kabugu getirmek die esinede bahsedip durma söyleme
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Normalde bişeyyoksa rüyaya çok aldanma 
tarafından
Şükür yok ama rüya hep aklıma takılır
0 oy
(2,011 puan) tarafından
burda görüyorsun etrafta duyuyorsun bilinç altında kalıyor etkisinde kaliyosun sürekli eşine anlatipta aklına sokma rüya iste
0 oy
tarafından
Kiz bende sürekli Trumpla kaçıyorum ama :D
tarafından
Ahahhahahagha kahkaha attım beeee ayyyy yoruma bak rüyaya bak beee  vay anasını arkadaş ☺☺☺ trump heee
tarafından
Hahahhaahah trumpla ne alaka kiz türkte degil :) resmen koptm ya
0 oy
tarafından
Ben 1kere gördüm eşim eski sekreteriyle beni aldatıyordu kendisinede anlattım barı güzel bir kadınla görseydinde zoruma gitmezdi bu kadar diye güldü. Aldatma düşündügümden değil o kadını birkaç kez andığım için rüyamda gördüm bence. Seninde öyledir
0 oy
tarafından
Burada aldatılma hiyayelerini okuyorsan etkilenip bilinçaltına kazınıyordur rüyanda görüyorsundur canım. Rüyalar bilinçaltımızın yansımasıdır.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Burdaki  aldatilmalardan  etkilenmissindir canım  onu da rüya olarak  görmüşsündür merak etme 
0 oy
tarafından
Kiz rüya adı üstünde :) bende süreklu kendimi zayf ve zengin görüyorm senelerden beri ama :)) şişko ve orta halli gelirim :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,750 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 582 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,340 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ugurbicegim (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 743 göst.