0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (197 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar eşimin bu yönden hiç kusuruna görmedim ama her rüyamda beni aldatıyor 

Çocuklultan travmam var biraz anne babam ilşkiisnden ondan dolayı mı acaba nedeni ne olabilir ya bilinç altımda öyle bir şüphede yok ki bıkktım artık bu rüyaları görmekten

6 Cevaplar

0 oy
(12,779 puan) tarafından
Bilinç altında olmasa görmezsin. Eşinden şüphelenicek bir şey görmemiş olabilirsin ama bilinçaltinda aldatılma korkusu var bence. Ben bazen burdaki postlar yüzünden bile görüyorum 
(197 puan) tarafından
Ay evet korku var
Nasıl üstesinden gelebilirim acaba
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Size ve evinize zarar vermeye çalişan var 

Ve evinizde baya nazar var
(197 puan) tarafından
Hm olabilir canım
Ne yapmak gerek bunun için
0 oy
(5,727 puan) tarafından
aile ilişkisi çok önemli. annen de baban da böyle bir şeye şahit olduysanbseni çok yaralamıştır. burada sürekli o şekilde postlarla karşılaşmak da tetikler bunu  
(197 puan) tarafından
Evet çok şahit oldum küçüklüğümden beri hlaa da zaman zaman oluyorum maalesef
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Bende cok gorurum hatta bazen o kadar etkisinde kaliyorum esime satasiyorum deli misin sen diyor ama bazen o kadar gercekci oluyor ki aglayarak uyaniyorum resmen bende akrabalarimda aldatilan aldatan sahit oldum en buyuk fobim cok korkuyorum rabbim korktugumu ugratmasın
(197 puan) tarafından
Bende ya ağlayarak uyanıyorum ya ona bağırarak yordu bu durum beni ya
0 oy
(264 puan) tarafından
Bende görüyorum ya dün gördüm eşime trip attım hatta huçbişiyini görmedim ama sık sık görüyorum bu rüyaları iyici tedirgin olmaya başladım acaba varda Allah böylemi gösteriyor bana diye off
(197 puan) tarafından
Ay bende böyle düşünüyorum ayan mı oluyor diyorum herşeyi didik didik Ediyorum yok
(264 puan) tarafından
Bende öyleyim ya niye böyle bişiy yaşıyoruz biz gerçekte bunu yaşamaktan çok korkan biriyim eşim takıntı ettiğin için böylesin diyo içimi rahatlatmaya çalışıyo ama ben görünce rüyamda 1 hafta kendime gelemiyorum eşimede yansıtıyorum kızıyorum hemen ağlıyorum durduk yere adamıda kendimide yıpratıyorum olmayan bişey için
(197 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benim içinde öyle sadece böyle birşey olursa dünya başıma yıkılır sanki
Korktuğumuz için görüyoruz demek ki
0 oy
(792 puan) tarafından
Rüyayla amel edilmez. Belli ki şeytan vesvese vermeye ugrasiyor. Bilinçaltına sokuyor. Yatmadan bi güzel dualarını oku oyle yat canim. 
(197 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 541 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu