0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar oğlum 10 aylık normalde asla beni başkasına tercih etmezdi ama şu sıralar babası varsa hep onda olmak istiyor benim kucağımdan babasına atlıyor ondan bana gelmiyor. Allah ayırmasında bi kıskanmıyor değilim gece uykusuz kal bütün gün herşeyiyle ilgilen o babasını istesin :D şaka bi yana dönemsel olarak böyle babaya mi yoneliyorlar acaba yoksa ben az mı ilgilendim ya annelik herşeyi dert edinmek gerçekten :)

12 Cevaplar

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Az ilgilenmeyle alakası Yok canım . Arada bi babaci olur bi anneci olur. Benim kızda ben ilgileniyorum ağzında baba lafı düşmüyor ☺️ çok takma (✷‿✷)
tarafından
Bnm kızımda öyle anne diyorum baba diyor çok tatlı oluyor yicem onu resmen
(1,381 puan) tarafından
Aynen canım maşallah kuzucuklara☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahaha kız keske benimde azcık böyle babaci olsa resmen yapışmış bana ama dilinde de hep baba var baba diyip duruyor :D

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benim kızımda 8.5 aylık benden babasına gitmiyor itiyor eşimin de zoruna gidiyor 
0 oy
(53 puan) tarafından

Benimki de öyle bazen anneci bazen babacı neye göre değişiyo bilemedim :D

0 oy
tarafından
Ne guzel senınkı bırden olmuş benımkı dıgdugu gunden berı babacıdır 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benimde kız babaci oğlum bana düşkün
0 oy
(119,235 puan) tarafından
sjsjsjs babaci olsun iste avantaj bu
0 oy
(376 puan) tarafından
canim benim kİzimda oyle hata benim kuacğimdayken onun için ağliyor benimde 13 aylik 
0 oy
(7,373 puan) tarafından
benım 3 bucuk aylık babacı olcek şimdiden ona gıtmeye calısıyo
0 oy
tarafından
Oğlum çok zor bir bebek asla rahat yok uyuduğu zaman bile dışarıyı görünce herşeyi unutur kim dışarı çıkarırsa ona bağlı oluyor dedesine halasına falan bebekler işlerine geldiği gibi davranıyor
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim oğlumda biranda öyle oldu ya  babası çok ilgilenmez de babasını görünce ağrıyor istiyor ben mutlu oluyrm aslında biraz rahatliyem ama yinefe kucagidna kalmqei 5dqkika 

Eşim bakamiyor çünkü ,:-)
0 oy
tarafından
benimkiler de öyle çünkü bütün gün benimle beraberler haliyle baba gelince ona gidiyorlar fırsata çevir ayaklarını uzat otur sende :))) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Citipiti (2,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Emine91 (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
19 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,339 puan) tarafından soruldu

379,102 soru

11,348,122 cevap

34,813 kullanıcı

...