0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında. 1 yaşa kadar falan baya babacıydı aslında ama sonradan anneci oldu.

Bi de bu ara 3 yaş sendromlarında. Olura olmaza ağladığı oluyor bazen çığlık atıyor. Eşim ağlayınca hiç tahammül edemiyor. Onun dışında kızım sakinken gayet güzel oynarlar. Ama yine de genelde beni ister. Eşim sarılmak kucaklamak sevmek istediğinde genelde git der. Eşim işten gelince kızım koşsun sarılsın diye bekliyor galiba ama o genelde kızıma yanaşıyor ve kızım giit dediği an film kopuyor. Kızıyor. Kızınca kızım ağlamaya başlıyor. O ağladıkça kızıyor ‍ Bayılcam yani. Bu arada kızım normalde de sert temas, mıncırarak sevme, sıkarak sevme falan hiç sevmez.

Nasıl yapayım ben bunların aralarını? 

6 Cevaplar

0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kızına babana sarıl de yavaş yavaş alışır babasida bı iki kere eve gelince çikolata hediye getirsin sarilirsan veririm gibi biseyler desin artık alisir 
-Reklam-
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Benim kızımda sever babasını ama öyle durup dururken kucaklamaz herkese öyle aslında . Babası ile oynar ama sevgisini göstermezdi ki 4 yaşına kadar . Babası her akşam işten gelirken sürpriz getirir. Öyle büyük şeyler değil kimi zaman şeker bazen kuruyemiş , kalem, boya , balon gibi şeyler. Kapıda heyecanla bekler kızım da
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Benim oğlum da aşırı babaci çünkü hep beni kötü biliyor ben yapma diyorum ben aşıya götürünce kucağımda tutuyorum ne biliyim yemek yesin diye ben kızıyorum ben yıkıyorum yıkanmak istemesede babası ohhh valla oyun oynar hep o da kuyruğu babasının dünya kocama güzel:D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 buçuk yaşında babaya çok düşkün sürekli sarılır öper her çocuk farklıdır belki temas sevmiyordu nadir sarılır öper cocuguda zorlamamak gerek 
0 oy
(247 puan) tarafından
Kizimin gunluk siparis verir baba sunlari al diye gordumu kosar olmadigi gunler bile kosar benim kizim cok fazla cilveli hosgeldin babacim der sarilir oper otur yorulmussundur der ise giderken kolay gelsin yolun acik olsun der oper telefonda konustugunda opuyorum gorusuruz babacim dikkat et yollarin acik olsun vs seyler der esim benden duymadiklarini kizimdan duyunca cok fazla hosuna gidiyor bende demem bole de sole diye kendimde kullnmm surekli guzel seyler 4yasinda fazla cilveli o yuzden ne isterse hayir diyemiyoruz kizdimmi faln hemn aglar sonra bak gosyaslarim akti gozyasima kiyamassin sen aglatma der guluveririm 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Sen bol bol saril kocana op gorsun oyle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,232 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
19 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,048 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 183 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...