0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde tarafından
 küçüklüğümden beri bir kere olsun annemin bana sarıldığını öptüğünü sevdiğini... bilmem  sevmezdi ama bagirp dovmezdi de bir tane kızım. Evlendim cocuklarim oldu annemi ararım sorarım gittigimde saygı gösteririm ihtiyaclarini almaya çalışırım. Fakat annem herkesin içinde bana sürekli bana ne kadar soguksun der. Bilmiyorum  bende mi sorun ama içimede Bi acı oluyor bazen. Görmedim sevgisini bende içimden gele gele sarilamiyorum şimdi benden aşırı samimiyet bekliyor anlatacak kimsem yok size anlatmak istedim teşekkürler 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Ne olursa olsun annen. Geçmişi düşünüp oralarda yaşama artık 2022 yılındayız. Çık o buhramdan derim çünkü geçmişte annelerimizin yaşadıkları yaşam şartı zordu. Sağlıkla sıhatle getirebilmiş seni o yüzden orda kalırsan sıkışıp kalcaksın. 
-Reklam-
+1 oy
(3,095 puan) tarafından
Nasıl olursa olsun annene sımsıkı sarıl öp kokla annesizlik çok zor sonra çok ararsın 
0 oy
(48 puan) tarafından
Benim annemde bana sarilmamis opmemistir ama yinede bilirim ki beni çok seviyor eski kadınlar sevgisini gosteremiyorlardi simdide artık yapamıyorlar ama sen gosterebilirsin sen saril sen öp sonra cok arar insan keşke ben sarilsaydim ben opseydim diye 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Benimde annem babama yurt dışında idi tr de okula başlattilar hep bıraktı giti diye kaldı ömür boyu içimde şuan 40 yaşındayim halen affedemiyorum biliyorum affedemediğim için ilerisini göremem fakat birlikde yaşıyoruz oğluma bakıyor Allah razı olsun diyorum şimdi 
0 oy
(274 puan) tarafından
Aynı benim annemde soğuk yapısı öyle Gurbetteyim gideriz aylar sonra uzak bir misafir gibi uzaktan sarılır hoşgeldin diye. Ama kaynanaya giderim kucaklar kuzum m hoşgeldin nasıl özledim varya der içten der hissediyorum onu. Tamam anne kadar asla yanmaz kimse evladına ama anne ye hani insan beklıyor bunu annem dese nolur tamam yapın öyle de elin oğlunun annesi öyle sarılıyor sen de öyle yapsan nolur. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde clk38 (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 663 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde haticeua (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 964 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 932 göst.