0 oy
863 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar bu sayfaya yeni über oldum belki bana yardim edebilirsiniz diye äncelikle ben evliyim ara sira eski sevgilim aklima gelirdi istem disi oluyo ve üc gün net aklimdan gitmIyo rahatsiz oluyordum dün nasilsin ,nasil gidiyo hayat diye yazdim amacim gercekten sadece hatir sormakti üstüne yetmiyomus gibi ailemden bi kac kisiyi covitten kaybettigimi yszdim görüldü atmis dedim iyice mal yerine düstüm toparlamak icin ardindan da kusura bakma eski bi dostla konusmaya ihtiyacim vardi yazip engelledim tabi cok vicdan yaptim sürekli kendimi sorguladim lütfen bana yardim edin neden böyle bisey yaptim bilmiyorum rezil oldum resmen.. kendimi sucluyorum nasil böyle bise yaparsin diye gece hic uyumadim 

32 Cevaplar

+10 oy
(9,892 puan) tarafından
İyi b.k yemişsin. Kötü birisin. Soruna aradığın cevap buysa eğer. Eski dost değil o eski sevgilin. Caz yapma hiç eşin yapsa yırtınıyor olurdun
tarafından
agzını öpem dıcem olmucak :D + verıp cekıleyım
tarafından
Ağzına sağlık çiçeğim
-Reklam-
+5 oy
(899 puan) tarafından
Cevap verse konuşma ilerleyecekti sen karşılık alamayınca pişman oldun yazdığına yoksa yanlış olduğunu düşündüğün için değil... Kusura bakma acımasız oldu ama gerçek bu..
(3 puan) tarafından
Hayir ilerlemezdi evlendigimde tebrik bile etti tesekkür ettim
+3 oy
(2,062 puan) tarafından
Kocanla mutlu değilsin dimi
(852 puan) tarafından
Cevap vwremiyor kocasının ne cebp verdiğine..sıkıyor yaaaa kocasına dediğini hic sanmıyorum
(1,831 puan) tarafından
Biz o... pezev.. demiyorsunda siz yobazsınız diyosun ar damarınız çatlamış sizin
(2,167 puan) tarafından
Hikaye yaa hiç bir erkek böyle.biseyi normal karşılamaz.  Hiç bir kadında sanane halinden hatrindan kardeşim hatır mi sormak istyon git kaynana na yaz git kuzenine yaz git ilkokul öğretmenine yaz eski sevgili nedir. Kocan yapsaydı kızlar aileme mi gidiyim sığınmaya mi gidiyim napiyim ben bu adamı diye post açardin. O eski sevgilin herkese yayarsa bana mesaj atyo diye ne halt yicen herkes buradaki tepkileri verir kimse alkış tutmaz sana yaptığın doğru değil. Mutlu mu değilsin adım başı adliye git boşan her dakika eski sevgililerine naber yaz bukadar basit
(4,038 puan) tarafından
Fake hesap sanirim, bugun uye olup hemdn bu soruyu sormus
(2,062 puan) tarafından
Gözümü açtım 15 cevap :)
+1 oy
tarafından
Lincciler bunu begendi areyou readyy ?
(3 puan) tarafından
Ben Burda bisey paylastim isitmedigim laf kalmadi hatir sordum sadece gel benimle ol demedim ki ablamadim insani intihara sürükler bu sayfa
tarafından
Ben dedim hazirmisin lince cunku basina gelecegi biliyodum ayrica gercekliginede inanmiyom baciko ya
(3 puan) tarafından
Niye yalan söyliyim okadar kötü hissettim ki baska insanlardan yardim istedim cidden böyle yorumlar beklemiyordum
tarafından
Yav sanki seni kestim bacim sende he ne abarttin
(1,988 puan) tarafından
Aman kotu hissettiysen millete laf atcana yaptığına bak sustum sustum duramadım . Hal hatır sorcakmis haspam . Evlisin evlii heey haberin var mi
+1 oy
tarafından
Ya peşine düşer iyice yapisirsa napcan ? 

O mesajı attığında kesinlikle, beni unutamadı eşiyle mutlu değil diye dusunmediyse bende bişey bilmiyorum.
(2,062 puan) tarafından
Doğru biliyorsunuz Helena
+1 oy
(130 puan) tarafından
Öncelikle doktora görün takıntı hastası olabilirsin. Evli bir insanın yapacağı hareketler değil bunlar. Hadi onuda geçtim kocanın yüzüne nasıl baktın o mesajı attıktan sonra. Adam belki isten yorgun argın gelmiş evi geçindirmek icin calısıyor para kazanıyor sende başka derdin yokmus gibi eski sevgiline yazıyorsun. Eski sevgiliden dost olmaz. Seni yargılamak istemiyorum ama bir psikiyatriye gitmeni tavsiye ediyorum. Önce kafanda bitirmen lazım birseyleri keske o adama yazık etmeseydin aynısı sana yapılsa hosuna gitmezdi. Lütfen etraflıca düşün ve bundan sonra adımlarını ona göre at. Sadık kalamayacagın insanıda ***** yerine koyma
(3 puan) tarafından
Takinti hastasiyim zaten okb var ama eski sevgilimi hic takinti haline getirmedim normal hatrjni sordum sadece sokakta görsem de selam veririm ne var bunda niye bukadar insanin üstüne gelirsiniz ki kadin kadinin rsmen düsmani ya net.
(852 puan) tarafından
Sen gece gece kafamı buluyorsun küfür mü istiyorsun
Amaç ne .kocana dedin mi eski sevgilime mesaj attım diye bakalim o normal karşılayacak mi
(130 puan) tarafından
Ben seni nerden tanıdım nerden gördüm de hangi ara nefret edip düşman oldum. Sadece fikrimi söyledim. Evli barklı kadınsın. Başkasının namusu olmuşsun artık. O senin arkadaşın değil eski sevgilinmiş. Birde pişkin pişkin konuşuyorsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Hayalmi,gerçekmi :ermm:

0 oy
(762 puan) tarafından
Yanı lınclemek degılde amacım eşin boyle bırsey yapsa dusunse ve mesaj atsa sen ne tepki verirdin. Normal karşılarım deme inanmam cieger normal karşılarsan kusuruma bakma eşini sevmıuorsundur
0 oy
tarafından
Ya Allah askina kinamiyorum ama evliyken dunu bi erkek yapsa capkin gozu disarda der burnundan getirirsiniz bu ne hadsizlik ya yapmayin farzetki esin sana bunu yapiyo dunyayai basina yikarsin ya yapma ne kadar gunah ayip ya evlenmeyin o zaman ne eski sevgilisi kafayi yemissin piskiyatriye gorun.
0 oy
(345 puan) tarafından
Eşin ilgilenmiyor mu seninle 
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Allah tövbeni kabul etsin bol bol tövbe et sonucta zihnen de olsa aldatma söz konusu
0 oy
tarafından
Aynı şeyi erkek yapsa burda o adama edilen beddua hakaret kalmaz 
0 oy
(9,325 puan) tarafından
Kocanı sevmediğin için başka neden yok 
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Olan olmuş artık ahlamanin anlami yok boş ver
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Diyecek bişey bulamıyorum kinamiyorum Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. İnsan kocası ailesi arkadaşı ile dertlesir elin adami ile değil. Yaptığınin aldatmaya teşebbüsten farkı yok.
0 oy
tarafından
Ayni postu kac kere daha acican bacim yeter da.
0 oy
(368 puan) tarafından
Yani bi zahmet bozulsun 
0 oy
(7,182 puan) tarafından
hata yapmısın eskı sevgılın yazmaman lazımdı tek dıye bılcem bu hala dusunuyosan bıl kı ıcınde kalan bısey var
0 oy
(118,471 puan) tarafından
fake misin burdan birimisin
(852 puan) tarafından
Milletle kafa buluyor ya bnce
(3 puan) tarafından
Arkadasim niye fake olayim sanki adama ciplak resimlerimi yolladim dedim snapchat de ss aldim bildirim gitmis olayi kurtarmak icin nasilsin yazdim bukadar ne var bunda ne abarttiniz be hepiniz herkes Burda sütten cikma akkasik zaten
0 oy
tarafından
aynısını Kocan yapsa boşardın 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 408 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 820 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 280 göst.