0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar bu sayfaya yeni über oldum belki bana yardim edebilirsiniz diye äncelikle ben evliyim ara sira eski sevgilim aklima gelirdi istem disi oluyo ve üc gün net aklimdan gitmIyo rahatsiz oluyordum dün nasilsin ,nasil gidiyo hayat diye yazdim amacim gercekten sadece hatir sormakti üstüne yetmiyomus gibi ailemden bi kac kisiyi covitten kaybettigimi yszdim görüldü atmis dedim iyice mal yerine düstüm toparlamak icin ardindan da kusura bakma eski bi dostla konusmaya ihtiyacim vardi yazip engelledim tabi cok vicdan yaptim sürekli kendimi sorguladim lütfen bana yardim edin neden böyle bisey yaptim bilmiyorum rezil oldum resmen.. kendimi sucluyorum nasil böyle bise yaparsin diye gece hic uyumadim 

32 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gerçek misin yaaa.  
-Reklam-
0 oy
(852 puan) tarafından
Allah aşkına yani kalp kırmayayım diyorum asla linç tayfasindan değilim ama eski sevgiliye hal hatır sormak nedir bacim yaaa resmen aldatmışsin eşini. Bu hatayı bir daha yapma derim kocanla mutluysan yoluna bak şeytana uyma .Allahtan karşında ki sana uyupta cevap vermemiş 

Yani bilmiyorum Rabbim beni affetsin asla yargılamak istemem ama evliyken birine bakmak yazmak ne bilim yaaa cok mide bulandırıcı 
(907 puan) tarafından
Namusla ilgili kimse sana bir sey demedi !! Bir cok insanin gecmisinde gorustugu baska insanlar vardir, adam sana cevap vermemia diye pisman olup buraya yazan sensin, cevap verse ne okurdu allah bilir bu yuzden sacmalayi kes, havlayarak sucunu bastiramazsin
(907 puan) tarafından
Bir gram utanmada yok !! Cok normal.bir seymis gibi, eski sevgiliye resmen yurumussun !! Adam ne dusundu sence ? Bala seni seviyorum dese senin fibiler bir dakika durmaz kosa kosa giderdiniz bu yuzden al o iki yuzunu siktirio git, kimle fingirdestigjn kimseyi ilgilendirmez  baska sirada eski sevgiljn varsa ona yazarsin belki o sana yuz verir
(852 puan) tarafından
Kolay kolay ben bir kadının senin yaptığını yapacağını düşünmüyorum yani mutsuzsa belki ama sen mutluyum diyosun yani kısacası saçmalıyorsun...kac yaşında evlendin cok merak ediyorum
(3 puan) tarafından
Bana yazmadi diye pisman oldugum fln yok yazsaydi sacma olurdu zaten bunu belirtmistim
(3 puan) tarafından
Ya bi sakin adama gel öpüselim demedim ki ne bu sinir normal oldugunu demedim ku zaten
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bncede rezil olmusun ayrica tek degil esinide rezil etmisin bnce 
(3 puan) tarafından
Rezil olcak bisey yapmadim medeni insanlariz sonucta. Sizin fikirleriniz kirli ben nediyim
(2,555 puan) tarafından
Yorum kaldiramicaksan nden buraya yaziyosunuz hic degilse fikrim kirli niyetim icim degil evliyken eski sevgiline yazmanin neresi medeni esin duysa nasil karsilicak acaba
(3 puan) tarafından
Esime durumu acikladim ben zaten
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Gelmis bugun uye olmus bu soruyu sormus hemen , fake sanirim admin gerekeni yapmalisin
0 oy
tarafından
Olmusla olmuse care yok cnm takma kafaya sanki vikip gezdnmi adamlan birdaha yapma cok pisman olursn 
(3 puan) tarafından
Yemin ediyorum burdaki insanlar insani intihara sürükler ya arkadaslar sanki ciplak Foto yolladim bulustum kocam beni mutsuz ediyo dedim gördüm karsima cikti selam verdim ne vsr bunda hayatimiza her giren insan iz birakmazmi insan da anlamiyorum neden bukadar acimasiu bu insanlar pisman oldum ki derdimi döktüm ne namusum kaldi ne serefim kaldi etmedikleri laf kalmadi cidden
tarafından
Oyle cnm burasi valla bosversene sil postu kafan rahat etsn
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Allahtan adam cevap vermemiş sana yoksa iş nerelere giderdi bence büyük bir hata yapmissin eski sevgiline yazarak bir daha böyle bir hata yapmazsın inşallah
(3 puan) tarafından
Hic biyere varmazdi neden bukadar acimazsiniz ki anlamiyorum derdimi döktüm Burda ne kadinligim kaldi ne serefim
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ne diye evlendin ki. Aklına gelen vat madem ne diye yaktın adamın basını. Bide mesaj atmıs katil edersiniz siz adamı. Sana yapılsa nolurdu bi düşün bakalım 
(3 puan) tarafından
Ne alakasi var biteli 10 sene olmus Allah askina sacma yorumlar yapmayin ya
(1,831 puan) tarafından
Ne alakası mı var eşim yazsın bakalım 10 sene önceki sevgilisine boşamazsam adam değilim senin gibilerin midesi geniş olur anlamazsın
(3 puan) tarafından
Hayat nasil gidiyor demenin neresi kötü spnucta o insanla kac senen gecmis belki sürekli dertlerini dinlemis sevgilikten cikmis sana dost sirdas olmus bu cok mu kötü bisey
(1,831 puan) tarafından
Çok kötü bir şey o sana dost falan değil 3 gün aklına takılması nedir bırak Allah askına allahtan adam uyup cevap vermemiş gördün mü sana dost olanı
0 oy
(848 puan) tarafından
evet rezilsin adam bile seni takmamış. aksiyon arama İlla bi dostla konusayım dediysen kız arkadaslarına fln yazsaydın niye eski sevgilin? Geç bu ayakları 
(3 puan) tarafından
Tmm Terasa anne
(848 puan) tarafından
acınası yaratık
0 oy
(48,494 puan) tarafından
cevap verseydi rezil oldugunu dusunmeden konusmaya devam ederdin. insan aklindan silemez yasanmislik var da yazman hic doğru olmamis 
0 oy
(747 puan) tarafından
Esin yapmis olsaydi??? Bence cok buyuk yanlis etmissin.. olmamaliydiii!!!
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Aynısını eşin yapsa aldatıldım eski sevgilisiyle mesajlasiyor diye dert yanardin ama sen yapınca masum bir dost konuşması oluyor nedense... yorumsuz
0 oy
(788 puan) tarafından
Bir hata yapmışsın zaten sende pişmanlığını yaşıyorsun kimse dört dört lü değil hata insanlar için ama daha dikkatli ol derim.
(3 puan) tarafından
Tesekkür ederim adam akilli belki ilk cevap gercekten tesekkür ederim pismanim zaten olmasam niye buraya yazsyim icimde kötülük yoktu bi anlik bi merak olayi suan nerelere getirdi demedikleri kalmadi bana
(788 puan) tarafından
Yorumlara baktım çok kötü yorumlar almışsın yani sen kendini zaten hatalı görüyorsun yanlış yaptığını biliyorsun  boşver canım sanki kimsenin hatası yok lafa gelirse herkes birşey söyler bence sil postu
(3 puan) tarafından
Evet gercekten bu ülkede kadinin en büyük düsmani yine kadin maalesef hic bi Art niyetim kötü niyetim yoktu o hareketi yaparken asirida rahatsiz oldum sonradan zaten düsüne bi tekmede bunlar vuruyo hayret ediyorum dogrusu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 417 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 828 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 281 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Babayevajennnni (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.