0 oy
828 göst.
Diğer kategorisinde (7,358 puan) tarafından
Eşim annesine giti ordan carşıya gitiler annesiyle sonra eşim annesine eve bırakmış ama eve girmeden önce evin kapısı acık meğersem elti gelmiş anneside korkmuş eşim bakmış kim geldi diye eltimi üst bölgesini cıbıl görmüş çok moralım bozuldu hemen cıkmış dışarı ama ağlıyom biraz 

26 Cevaplar

+3 oy
(657 puan) tarafından
'cıbıl görmüş agliyom biraz ' lafına çok güldüm bacım kusura bakma ahshdjdk :D neden ağlıyon biraz yanlışlıkla olmus eltinde meraklı değildir heralde kendini eşine cibil göstermeye kaza olmus
(7,358 puan) tarafından
Dış kapıyı acık bırakmış
(657 puan) tarafından
Oda geleceklerini tahmin edememiştir üzülme
(7,358 puan) tarafından
Yüzüne bakmam ki artık konuşmak gelmez içimden
-Reklam-
+2 oy
(1,003 puan) tarafından
Sen fazla abartmıyor musun yok midem bulandı yok bakmam artık yüzüne ağlıyom vs..... Sanki kadın çok meraklı kendini eşine göstermeye. Git bak şimdi o nasıl utanıyordur. Nerden bilsin kadın. Senin kendinle ilgili bir güven sorunun mu var niye bu kadar dert ettin? Ayrıca bunu sana eşin anlatyiysa çok ayıp. 
(50 puan) tarafından
Aynen kız ne o öyle havalar sıcak kimse yoktur diye serinlemistir ay böylesi düşman başına midem bulanıyor ne sanki kendisi Rus güzelidir  ok abartmış  kendisi herhalde ehic yanlışlıkla bisey yapmamış tövbe hiç sevmem boylelerini
+1 oy
(2,818 puan) tarafından
Kız eltin neden soyunmuş kaynananın evinde 
(7,358 puan) tarafından
Aynen öyle rahat insan çok evden çık git eşime oda giti oda ağladı huzur bırakmadı bende
(2,587 puan) tarafından
Valla hah :))) kudurdu millet anam. Kadınların cicikleri erkeklerin de uckurundan bıktık:D
(7,358 puan) tarafından
Aynen bıktım  bende
(3,447 puan) tarafından
Kiz eesin niye agliyo sen niye agliyon hahaha kusura bakma kac yasindasijiz cok merak ettim ya :) dikkat etmediyse onun ayibi esin sapik degilse aklina kotu sey getirmemistir niye o kadar dert ettin yengesi yani anne bacisi nasilsa o niyetle bakmalidir
(7,358 puan) tarafından
22 yaşım eşim de 24 benim moralim bozuldu
+1 oy
(3,000 puan) tarafından
Evin kapısını açık bırakıp eltin kıyafetini cikariyormus olarak anladım doğru mu anladım.Dua etsin kayni ile kayinvalidesi gelmiş.Eltine iyi ders olmuştur eğer böyleyse durum.

Bu arada üzülecek birsey yok yalnislikla olmuş büyütme bence.
(7,358 puan) tarafından
Eşim çıkık olarak görmüş  sonra evden çıkıp gitmiş ama sinirim bozuldu midem bulandı yemek yiyodum yemeği bıraktım
0 oy
tarafından
Nıye aglıyon cıbıl gordugu ıcın mı 
(7,358 puan) tarafından
Hem tartıştık hemde ondan sanırım
0 oy
tarafından
yanlislikla olmus cnm yani sinir bozucu tabi ama yapacak bisi yok
(7,358 puan) tarafından
Çok sinir bozucu tartıştık biraz
0 oy
(4,114 puan) tarafından
Kapı açık cıbıl durmak, yapacak bısey yok cnm 
(7,358 puan) tarafından
Dışar kapıya kapıyı acık bırakmışlar
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Cibil derken sutyenlemi niye öyle oturuyomuski
(7,358 puan) tarafından
Aynen haklısın zaten misafirliğe gittiğimiz zaman sacıda acık geziyo ama kapalı bi ara bunla ilgilide yazdım buraya
(7,227 puan) tarafından
Kafasındaki susten ibaret demekki uzak dur napacagi belirsiz bugün üstü açık gezen yarın altında gitmez edep gidince
(7,358 puan) tarafından
Karnımı doyuramadım o an midem bulandı
(7,227 puan) tarafından
Boşver bu kadar kafanı takma ama dediğim gibi uzak dur
(7,358 puan) tarafından
Aynen uzak durcem
0 oy
tarafından
Eee nolacak şimdi aynı ortamda da duramassiniz:)) kötü bı durum vallla.kim dedi sana peki bunu eşin mi
tarafından
Haklısın da yapacak pek bişey yok.el karısını görse bukadar dellenmessin ama aileden biri sonuçta sıkıntı
(7,358 puan) tarafından
Aynen yüz göz oluyoz hep Napem  kafam durdu da işte
(3,180 puan) tarafından
Ya o anlatmaz ilerde duysa daha kötü olurdu sneşn için bu seferde neden demedin bana derdğn
tarafından
Kaynin duysa kadını napar kimbilir
(3,180 puan) tarafından
Yaz kış evde dışarda laahnaa gibi giydirir heralde
0 oy
(48,494 puan) tarafından
eltin niye soyunmuş kaynanasinin evinde 
(7,358 puan) tarafından
Bılmıyom eşim direk eve gelmiş
0 oy
(622 puan) tarafından

Ya gidip eltıne sorsana derdi neymıs de oyle dolanyomus yolsana sacını basını

Cok sınır oldum :ermm:

(7,358 puan) tarafından
Şuan çok zor duruyom sinirimden de ağlıyom
(622 puan) tarafından
Ben olsam asla aglamam gider direk hesap sorarım
(7,358 puan) tarafından
Eşi burda ayağı yanık 3 derece adam iyce kafayı yecek ben sinirden ölcem
0 oy
(852 puan) tarafından
Yani bence dış kapı açık tamam ama eltinin dış kapının önünde oturmuyordu diye düşünüyorum o haliyle annende kapıyı açık görünce korkmuş belli eşinde hırsız mı arsız mı diye bakmaya girmiş hırsıza destur burda biri mi var diyemez sıcaktan dolayı mı acaba öyle duruyordu eltin? Birde belki üzerini değişiyordu eşinin geleceğini tahmin edemedi evet senin için zor ama eltin için de zor olmuştur o an bence oda utanmıştır oda düşünüyordur ne yapcam diye onun için de zor bana kalırsa kim ister o halde gözükmek eşinin de bir suçu yok tahmin edemez ki 
(7,358 puan) tarafından
Aynen şuan görmek bile ıstemıyom aynı ortama girmek ıstemıyom
(852 puan) tarafından
Biraz zamana bırakın bence senin sinirlerinde yatışsın
(7,358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Öyle olcek gidip bişey diyemiyom eşinin ayağı 3 derece yanık sinirını ondan çıkarır unutmaya calışcem
0 oy
(5,228 puan) tarafından
Eltinin ağlaması gerekiyor senin değil. Edep yokki kaynanan ın evinde neden yarı çıplak geziyor. 
(7,358 puan) tarafından
Anlamadım ben kendi anneside varmış
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Eşinin suçu yok ama gerçekten sinir bozucu bir şeyyy 
(7,358 puan) tarafından
Evet yok ama tartıştım
0 oy
(335 puan) tarafından
Evde cıbıl cıbıl ve KAPI açık. Enteresan. İnsan kendi evinde bu rahatlıkta değil kaldı ki orası senin evin değil. Bu terslikte bı iş var sankimm
(7,358 puan) tarafından
Var canım rahat insan çok ben anlamıyom
0 oy
(711 puan) tarafından
Ayyy tüh vallahi çok öok kötü bir durum. Kendimi senin yerine koydum da gerçekten kötü. İnşaallah güzel gelmemiştir kocana. İnşaallah hemencecik silinir aklından. 
(711 puan) tarafından
Biri yazmış yorumlara böyle şey söylenir mi diye. Bence iyi ki söyledi eşin. Yoksa eltinden yada kaynanandan bir vesile ile öğrenseydin mesela eltin mahcup bir şeklide konuşsaydı seninle ve sen o şekilde öğrenseydin daha kötü olurdu. Kocan direk söylemiş. Bu birazda art niyet olmadığını gösteriyor sanki
(7,358 puan) tarafından
Eşim çok iyidir öyle ne yaparsa anlatır  ama ben bazen kaldıramıyom
(7,358 puan) tarafından
Acıkcası kaynanam çok herşeyi herkese anlatır bu olayı anlatırsa herkese bılmıyom ya napacam
(711 puan) tarafından
Canım bunu anlatmaz bence. Çünkü biri kendi oğlu diğeride diğer oğlunun karısı. Dedikodu alır başını gider. Bunu söyleyenin aklından zararı vardır. Bence sen bunu hiç açma, eşinle de olmamış gibi devam edin. Adam bile isteye görmedi sonuçta. Bide çok konuşupta aklına olmayanı da sokmamak lazım. Uzun bir süre görüşmeyin derim
(7,358 puan) tarafından
Tm canım çok sağol işallah. Dediğin gibi olur
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben bide şey anladım yanlış anlamada eltin güzel kadın sanırım yoksa bu kadar takmazdın çok kötü bi durum canım ama eltin tam bi gerizekalı hayasız insan kaynanasının evinde öyle gezer mi ortak anne evi sonuçta herkes gelebilir diğer kardeşler de kayınbabada kaynana evinde yazmasını bile çikarmiyan ben buna şok oldum hele bide onun eşi duysa böyle biseyi Allahim Allah'ım çıldırır adam haklı olarak yani baktım bazısı yazmış üzülecek bişey yok büyütme ama hadi başı açık görse veya kolsuzla görse falan bende abartma derim ama sütyen bile olmadan görmesi çok kötü olmuş yabancı olsa unutulur gider ama abisinin eşi ömür boyu yüz yüze bakacaksınız bence mümkün olduğunca görüşme hele aranız yoksa hiç 
(7,358 puan) tarafından
Çok kızdım ağladı eşim böyle yapmam yanlış benim ama sinirim bozuldu o an
(242 puan) tarafından
Kız eşinin suçu ne ona niye kızdın
(7,358 puan) tarafından
Cünkü o an anlatı ya yemek yiyodum midem kötü oldu bağırdım oda sinirlendi sonra evden kovdum geri geldi de ama sinirim çok bozuldu o an yaptığım hata bılıyom
(242 puan) tarafından
Bak demek eşinin içinde de pislik yokki sana anlatmış haberinin olmasını istemiş niyeti kötü olsaydı içinde pis düşüncelere dalardi Allah muhafaza ama eşinin bi suçu yok tabi belli sende bunun farkındasın da iste duyduğunda zoruna gitmiştir doğal olarak
(7,358 puan) tarafından
Aynen hayırlısı
0 oy
tarafından
Bir daha o eltinle eşini bir arada tutma sakın 
(7,358 puan) tarafından
Aynen tutmam uzak durmak en ıyısı
tarafından
Bencede.
0 oy
(324 puan) tarafından
bence üzerini değiştiriyordur biseyini unutmuştur onu almak için de balkondan girmiş olabilir havalar çok sıcak terledigi için üzerini değişiyor olabilir ben kasıtlı yaptığını düşünmüyorum bı sure mesafeli dur olaylar yatissin canım esinede tavır yapma bilse girmezdi
0 oy
tarafından
Eltinin yaptığı çok yanlış ama kocanın yaptığı daha daha yanlış 
tarafından
Gelip gevşek gevşek karısına anlatmış kadın neden böyle öyle yapmış kimse bilmiyor yaptığı yanlış ama adam Gelip hemen karısına anlatmamaliydo
(155 puan) tarafından
Ben öyle düşünmüyorum Canim aksine iyiki anlatmış eltisinden fln ogrenseydi daha kötü
(7,358 puan) tarafından
Yani en kötü kaynana kesin anlatırdı ozaman daha kötü olabilirdi
tarafından
Bence kimse anlatmamali
(7,358 puan) tarafından
Aynen işte ama o öyle kadın diğil napacağı beli olmaz neyse artık işallah unutulur

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 281 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Babayevajennnni (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.
0 oy
18 cevap 410 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 417 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,858 cevap

34,767 kullanıcı

...