0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (1,679 puan) tarafından
Eltim yaşça büyük benden oğluyla eşim aynı yaşta elin kaynana aynı anda hamiş kalmış neyse kıza bir türlü ısınamadım ama beni ilgilendirmiyor neyse bu önce beni ve eşimi watsaptN engelledi tamam neyse dedim yeni numara aldım bu sefer de Instagram dan falan çıkarmış onlarla ilgili hiç bir şey beni ilgilendirmiyor ama niyr yapıyor bilmiyorum deli mi ne ! Eşimde en son gıcık aldı dertleri ne bilmiyorum

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben de bilmiyorum :) 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Milkette s.ke surulcek akil yok vallaha varligindan haberinin olmadigi insan seni dert ediyo ne tuhaf seyler ya 
tarafından
ahahah mıhrıııım :D 7. kogustakı mucize geldı aklıma gulme krızıne gırmıstım o sahnede
(1,679 puan) tarafından
Aynen valla bir kere evine gittik hayırlı olsun bir de çocuğuna geçmiş olsun a daha ayak basmadim da ama karı koca kafayı yemiş valla ne dönüyor aralarında bilmiyorum ama insanı tiksindiriolar
tarafından
Kiz insanlar cok tuhaf ya ahhaha
Bayildim o sahneye bende dkndjd
(13,824 puan) tarafından
Hahahah :)))
+1 oy
(82 puan) tarafından
Ne güzel işte Allah'a yakın sana uzak daha ne istiyosun. Keşke eşimin akrabalarıda beni engellese 
(1,679 puan) tarafından
Kız engellesin banane ama bir değil iki değil bir birimizi o kdar da görmeyiz anca bir toplanır herkes öyle ama kafayı yemişler valla ki birbirimize gidip gelme bile yok
(82 puan) tarafından
Boşver dertsiz başına dert arama. İki gün sonra engelini kaldırırsa sen engelle. Görüşme işte mis gibi. Belli ki oda seni görmek istemiyor. Muhatap olma sebep arama boşveeer
(1,679 puan) tarafından
Demek ki..
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ay benom eştımle kaynanam gıbı eltımın ogluylada beım esıt akran.... Bende eltımın gelınını sewmem eltımıde sewmem....

Hatta demişelerki önceden o kıziçin seni sununla ewlendırelım benım eşime eşim yok demiş ... Ee dedim bunu saana dıyen kızada demiştir. Kızda bir gıcık vıcık vıcık  ben müdahale ettım seni yolarım dedim öylece mesafeli kaldı
(1,679 puan) tarafından
Of vallahi yıldımm yaa elimi kaldırsam millete dert oluyor sen en iyisini yapmışsın valla
0 oy
tarafından
Kolayı var sızde onu heryerde engelleyin bir ortama gırınce asla muhatap olmayın bıttı gıttı hayırdır
(1,679 puan) tarafından
Galiba artık öyle yapcam bir değil iki değil aralarında nasıl bir muhabbet dönüyor bilmiyorum ama cidden sıkıldım arada gelip gitme yeme içme olsa eyvallah ama alakam yok yinede dert oluyor
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani doğru dürüst tanımadığın aileye daha yeni girecek bi insana ısınamadım diyorsun böyle nişan söz dönemlerinde insan anlıyor kim kendisini istiyor kim istemiyor belki ettiğin bi lafı sözü duydu nasılsa hoşlanmamışsın o zaman seni engelliyor olmasını dert etme 
0 oy
(119,086 puan) tarafından
umirsama     n 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Değişik aman boşver in 
0 oy
tarafından
Senin onun paylaştıgin şeyleri görmeni istemiyor
0 oy
tarafından
Senin onun paylaştıgi şeyleri görmeni istemiyor