0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar biz boşanma aşamasındayız eşimin artık bana yaptıklarına dayanamadım büyük bi çaresizlikle aile evine döndüm. Ama eşim hiçbi zaman hatalarına bakmıyor ve ben gittikten sonra hiçbi çabası olmadı ne ailesinin ne eşimin. Hatalarını asla kabul etmiyor şuna takmış sen kocanı bıraktın gittin. Habire bunu söyledi. Davamız açıldı ama eşim hiçbi şekilde düzelsin diye çaba bile etmedi. Bir gün sosyal medyadan aşk sözleri paylaşıyor bi gün düşmanca sözler. Bi öyle bi böyle anlamadım. İstiyor ki ben onun peşinden koşayım benim hayatıma baktığımı görünce de kuduruyor. Hayır çabalamayan o gitmeme sebep olan o hala hatasına bakmayan kendini melek gören o anlamadım başından böyle şeyler geçen varmı

9 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Kısa bencil 
-Reklam-
0 oy
(5,573 puan) tarafından
Sen madem boşanma davası açtın niye hala çaba bekliyor sun ki zaten bitirmek istemiyor musun 
tarafından
+++ Ben yazacaktım tamda bunu canım çok haklısın
(5,573 puan) tarafından
Yani çok çelişkili geldi yazdıkları anlamıyorum madem Bi karar veriyor sunuz hele ki böyle önemli bir karar sonuna kadar arkadında durun dava açılmış baba evine gidilmiş eşin çaba gösterse geri mi gidecek sin
tarafından
Aynen öyle yarın yine aynısını olacak ailesi bu sefer yüz vermezse eşi daha beter davranacak
(5,573 puan) tarafından
Aynen+++
0 oy
(12,882 puan) tarafından
Egolu bencil gibi geldi bana 
0 oy
(684 puan) tarafından
Ortada büyük sorun yoksa dava acmasaydiniz keşke ablam babamin evinde 7 ay kaldı iki tarafta asla boşanma açmadı iki tarafta adım atmadı sonu sonu gelip yalvarıp aldılar eniştem baya değişti eski hatalarıni tekrar etmedi dava açmak falan karışık işler 
0 oy
(316 puan) tarafından
Bi kere dava açılmış o artık eşin bile sayılmaz bide ne diye sosyal medyada takip ediyorsun ki hem ne malum o aşk sözlerini sana yazdığı , 

Madem ailen kabul etmiş sende ayaklarının üzerinde durmaya çalış , uğraşsa dönecek gibisin anlayamadım doğrusu niye beklenti içindesin ki ???
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Biraz bencil biri herhalde. Boşversene, arkana bakma. Ailen de yanındaymış madem. Umursama. 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
dava actin ama icinde bitiremedigin duygular var daha demi bi caba gosterse bi adim atsa belki duzelcek gibi demi sen onu bekliyon karsindaki kendi gitti kendi donsun diye gurur yapiyo sorun ne bilmiyorum ama aile buyukleriniz sizi bi araya getirebilirse bi buyukler toplansin bence yuva yikmak iyide degil sorun cook coook asilamiycak bisi degilse tabi
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Yaptıklarına dayanamadım aile evine döndüm yazmışsın ama peşinde kossun istiyorsun. Neden. Sürünsün yalvarsin gideyim bir kaç ay iyi olalım sonra tekrar aynı şeyler mi yaşansın istiyorsun
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Boşanma davası  açmışsın  daha  neden  takıyorsun ki canım  ıki  güzel  söz  söyleyince  gerimi döneceksin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 611 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 473 göst.
0 oy
23 cevap 1,279 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 514 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu