0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kızlar ben Bursa dayim eltimin gelini de bursadaydi daha önce tanismislugimiz vardı gelinle burdaykende gayet iyidi aramız sonra evlendi işte şimdi 6 aylık hamile buraya akraba ziyaretine gelmiş dün onla hastaneye gittik dönüşü birini buldu beni bıraktı gitti sadece hastaneye gitmek için kullandı yani 3 4 gündür belki gelecem bu akşam diyip duruyor ama tam hazırlığını yapıyorum geleceği saatte arayıp gelmeyecek diyor 4 gündür boşuna hazırlık yapıyorum bugünde aramış akşam balki gelecem diyor yine bende dedim benim kızım grip bizde öyleyiz gelme hamilesin bulaşır gitmiş herkese ben yengelere gidecektim yenge gelme dedi demiş nasıl bir şey çıktı anlamadım ya 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzak dur uzak dur
(7,376 puan) tarafından
Sanırım en iyisi
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Agzinin ortasina bitane carpmalik yaani o lafin ustune arardim agzima geleni sayardim basardim engeliii cocuk oyuncagi olduk geliyom gelmiyom bide ustune evine almadi de hee olduuu
(7,376 puan) tarafından
Kız var ya dün sinir küpü ydum kocasida hem okul arkadaşım samimiyim yani aradım kocasına söyledim onla samimiyetim var ya öyle haklısın yenge dedi ama bir daha konusucagimi düşünmüyorum
(2,687 puan) tarafından
Selam dahi verme bacisi bosverrrrrrr valla milletin yuzunden kafayi yiye yiye dert sahibi olacikkk ** urusun kervan yurusun bu saatten sonra
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım ya
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Nefess alllllllll s. Etttt :D boş tenekeden bateri sesi falan beklemiyordun herhalde başta satmış seni yolda bırakmış zaten bazı insanların ipiyle cidden kuyuya inilmez kaç kere hazırlık yapmış birde ya üzüldüm acikcasi
(7,376 puan) tarafından
Sorma kız bide aramış gelme dedi demiş kocasınla samimiyetim vardı aradım durumu ona anlattım haklısın yenge dedi ama bir daha mı konuşmak mi yok
0 oy
(1,136 puan) tarafından

Millet eltiden çeker, sen eltinin gelininden, görüşme bacım görüşme , dıdımın dıdısı oda olmayı versin ;)

(7,376 puan) tarafından
Kız nerden bulaştı bize ya valla bide arkamızdan demedigi kalmamış sonra onlarida duyduk
(1,136 puan) tarafından
Vur yüzüne, bunları bunları demişsin arkamdan de, yanına kaldığını sanmasın...
(7,376 puan) tarafından
Söyledim canım inkar ediyor
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ayy  yokda ben birine gidecek olsam sonra iptal etsem bı daha geleceğim demeye utanırım

Böyle arsız insanları sevmiyorum 
(7,376 puan) tarafından
Sorma ya sinirlerim bozuldu bide arkamızdan neler demiş onlarida duysum daha da konuşmak bunlarla
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nerdesiniz canlar 
0 oy
tarafından

Yav deli oluyom elti seysine benimki evlendi ertesi gün 

Kocasına oraya gitmiceksin bende gitmicem.isinamadim.diye rest çekmiş varmı böle bı dünya nikahtab önce evimden çıkmıyor du
(7,376 puan) tarafından
İşte canım hep böyle oluyor kendilerini yüksek görenler mutlu olamıyor bize tepeden bakıyorlar ama asıl onlar bizim hayatımızi kıskanıyor
tarafından
Valla aynen öyle keyfi bilir nikaha kadar evimden çıkmayıp apla apla diyen evlendiği günün sabahı kudurdu derdi sikintisi ben oldum durduk yere keyfi bilir banne
(7,376 puan) tarafından
Bizimde öyle nikahtan önce yenge yeneg diyordu şimdi kendini beğenmiş olmuş insanlara tepeden bakiyor resmen kendini eşini nasıl övecegini şaşırıyor ben kaç gün dur hanfendinin keyfini bekliyorum bu yüzden eşime de dedim kimsenin laf söyleme ye hakki yok ben kaç gün hep hazırlandım
tarafından
Kız valla gören der  Allah vere sen naptın halbuki bişi yapmadık
(7,376 puan) tarafından
Yok bacım bunlar bizi cekemiyor ondan bir şey yapsakta kotuyuz yapmasakta
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Elti bittide gelini kalmıştı bosver görüşmen hata
(7,376 puan) tarafından
Kız sorma ya başıma bela oldu zaten 5 elti 6 görümce var bide gelini çıktı başima
(4,149 puan) tarafından
Bosver cnm niye yüz veriyorsun ki o kadar iyilik mi olcak sanki
(7,376 puan) tarafından
Kız eşi okul arkadaşım samimiyetim var onun hayrına kabul ettim ama baktım olmuyor onuda arayıp konuyu açıkladım hatta kızdım da haklısın yenge dedi öyle bide kaynanama herkese demiş yenge bana gelmedi dedi falan
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nerdesiniz güzeller 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızlar nerdesiniz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 318 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 327 göst.