0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....

4 Cevaplar

0 oy
(40 puan) tarafından
Taviz verme canım seni yumuşak bulmuş ki bu kadar laf söylebilmiş oraya da taşınsanız seni annene getirmeye mecbur. 
(26 puan) tarafından
Yumuşak başlı uyumlu bir insanım damarıma basilsa da artık en sonunda laf sokarım. O da çok nadir. Saygıda kusur etmedim kimseye bir zararim yok neden böyle oluyor anlamış değilim :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine annesini kötülüme. Kendimize ait hayatımız olsun. Çoçuklar büyüyeyecek. İyi okulda eğitim alsın . Senin işin uzak olur çok yorulursun. Böyle bahaneler üret.
(26 puan) tarafından
Kötülemem ama bir şey oldu mu eşim anlar ona hoşuma gitmeyen şeyleri söylerim. O da bana söyler mesela. Ama bu aralar annem annem , annem haklı, sen çarpıtıyorsun, yalan demelere başladı. Benim tarafımdan goremiyor
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kaynananın sana yaptığı bişeyi göremedim ben ne yaptı bu kadın sana onu anlamadım 
(26 puan) tarafından
Sürekli evimize kaç para girip çıkıyor, bebeğe bakabiliyor musunuz, akşama yemek var mı bunları denetliyor. Burda olsanız ben sizin paranızı biriktiririm gibi şeyler der. Bir kafa dinleyelim diye gezmeye gideceğimizi öğrenir hemen üzülüyorum paranız gidecek diye oğlunu vazgeçirmeye çalışır.  Bebeğimizin ağladığını duyup neden ağlatıyorsunuz diye yatak odasına dalar vs.vs. İtip kakmadı mesela ama burda çoğumuzun hoşuna gitmeyecek şeyleri var. Eşimin de hatası var tabi her şeyde annesine danışır izin alır her şeyi anlatır.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani eşinin dediklerine biraz katıldım gibi gerçekten anne deyince bi şey olmuyor ama kaynana deyince kötü oluyor keşke bu durumu bu kadar eşine yansitmasaydın sürekli ailesi kötülenen erkek bi süre sonra karşı tarafın ailesi hakkında da açık arayıp yüze vurmaya başlıyor bi de her şeye bu kadar takılmayın ya şimdi herkes hemen her şeye bunalıyor sıkılıyor benim kayınvalidem de arar öyle bi şey olsa hemen sorar annem üşür şunu ört der bu kalın olmaz mı der ne bileyim hep derler bi şey ama onlar da torunlarını düşünüp sevdiğinden art niyet yok ki 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 526 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 417 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 264 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 184 göst.