0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah için eşime poğaça yaptım. Bulaşık makinesini yerleştirmeyi dedim çatalla ve kaşıklar kayıp 12 olması gerekirken çay kaşığı 9 tatlı kaşığı 10 küçük çatal 10  tane bulamadım ya nerde olabilir makineye baktım düşmüş mü diye yok. Sofra menfdiliyle çöpe gitti desem mutfak masasında yiyoruz şaşkınım evin içinde  kayboldu. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de öyle takımdan 2 tane çatal eksikti en son. Nereye gitti dersen bulamadım. Giden gitti yani  :⁠-⁠\
tarafından
Olan takıma oldu desene
tarafından
Öyle valla. Benimde sürekli aklıma geliyor nereye gitti acaba diye ama yok yani.
Bide senin çok eksik var ya çekmece içlerine falan gündüz gözüyle iyice bi bak
-Reklam-
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Benimde eksikler var. Birini göz göre göre kaybettim ya ona yaniyom 
0 oy
(119,249 puan) tarafından
mutlaka cope gitmistir 
0 oy
tarafından
Bazen dalginlikla olabilir yok oyuzden biseyi cope atarken dikkat ederim hep..
0 oy
tarafından
Dolapların altına düşmüş olabilir mi 
0 oy
tarafından
12 takım bnmde yemk kaşığı 1 

Tatlı çatalı 1 küçük çatal 3 tatlı kaşığı 3 çay kaşığı 5. Tane yok sofra bezi kulnmyorz nereye gitti bilmiyorum bnde 
0 oy
(163 puan) tarafından
Benimde iki tane kaliteli bıçaklarım vardı birden bire kayboldular çok üzüldüm bi türlü bulamadim gittiler
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benimde tatlı çatallarımın, çay kasıklarımın çoğu kayıp. Hatta ablam da ve diğer kardeşimde de var aynı durum.
0 oy
(6,213 puan) tarafından

Sen yine iyj benim 2 takım 12 tane çerez tabağının 5 tanesi yok:D kimseye vermedim çöpe atmadım kos koca pembe tabaklar yok Allah yok bulamıyorum 

0 oy
tarafından

Ben hep sayarım çok kıymetli dir kaşık catallarim  bı ara çay kaşığıni kaybettik sandım bütün evi alt üst ettim sonra baktım megersem çokokrem in içindeymiş :D 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 273 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 530 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde aralikannesi (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 191 göst.