0 oy
2,317 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
Mart ayında boşandık hadi yap sknti dgl ama WhatsApp da paylaşmak nedir yaa :/

7senem sağlığım pisikoljm herşeyim BOŞA GİTMİŞ BENİM BÜTÜN EMEKLERİM HİÇ MİŞ MEĞERSE KİZİMA BAKAMYCK DURUMA GLDMDİ OYSAKİ ALLAHİMA HAVALE EDİYORUM ONA CANIM YANMIYOR KÜL E DÖNDÜM RESMEN :(

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adi ustunde eski eş, yani ne kadar uzucu de olsa kimseyi ilgilendirmez artik. 

Sen kendine bak bu saatten sonra, kendine cocuguna odaklan. Dusunmekle bir yere varamazsin, erkek bu, karisi olur ertesi gun evlenecem diye tutturur. Hic küle donecek birsey yok artik ayrilmissiniz, uzuldugun her an hayatindan gidiyor.
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yarın b** çukuruna düşer canım görürsün.Bu nyin şovu biliyor musun bana hiçbir şey olmadı tekrar evleniyorum hayatım mükemmel,he he bizde yedik 

Hiiiç üzülme canım Rabbim sana her anlamda hayırlı kapılar açsın
0 oy
tarafından
Ay terbiyesiz nisbet mi yapıyor bide
0 oy
tarafından
valla bende gectim o yollardan bosanmadik ama.eşiğinden donduk ben bıraktıktan snra ne *** yediği umrumda Olmaz isterse boşanmaya biriyle gelsin.boşanma karari alinca herşey bitmiştir.o hale gelene kadar tum hayaller ümitler yikilmistir.kolay kolay bisanma karari da alinmaz zaten deneme usulu gibi bsey olmaz.bence siz bitirememissinz.hala bi beklenti var gibi.
0 oy
(316 puan) tarafından
1 ayda bu kadar hızlı manit yaptıysa seninleykende vardır yaptıkları malesef. 
0 oy
(316 puan) tarafından
1 ayda bu kadar hızlı manit yaptıysa seninleykende vardır yaptıkları malesef. Boşver etme bulma dünyası
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Geriye dönüp bakarsan hiçbir zaman ilerleyemezsin boşver canım 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ne takıncan kıskandırmak ıcın yapmıs emın ol kendi gıbı bırını bulmuştur bence hıc sinirlenme ben olsam hayırlı olsun yazardım 
0 oy
(175 puan) tarafından
Bnce hiç üzülme kurtulduguna sevin bu kadar kısa sürede sağlıklı Bi ilişki değildir o sende önüne bak emin ol daha iyileri çıkar karşına biz kadınlar böyleyiz değer verdiğimiz için üzülyruz 
0 oy
tarafından
Hazırda bekliyormuş demekki
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Amaaaaaan zkkm bulsun bosver. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yuhh yani demek ki bosanmak icin can atiyormus. Ve aklı o kizdaymis
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Değmezmiş gerçekten bir çok erkeğe değmez hiç bir şey 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Neden üzüldün bitmiş gitmiş bekar artık sonuçta, sen de öyle, kendine yeni bi yol çizmişsin arkana bakma artık. O zavallı kadını da Allah kurtarsın. 
0 oy
tarafından
Gecen yedi yıllı düşünme kalan ömrünü düşün ne yaşadın bilmiyorum ama iyiki iyiki de ve yoluna devam ett
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kızına ve kendine odaklan canım gerçek yüzü buymuş demek ki

0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bırak paylaşsın ne mal olduğunu kısa sürede anlarlar. Herkes senin gibi 7 senesini heba etmez vururlar ilk yanlışında tekmeyi. Şimdi ona tozpembe hayat düşüşü kötü olur böylelerinin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
O kendine yakışanı yapmıs kendini zararın neresinden dönsem kardır de hafiflet ona gelincede yanındaki onu adam yerine koyuyor yazık de geç kızına odaklan kimse için değmez kızını boşlamaya
0 oy
tarafından
Boşandın bitti gerisi seni ilgilendirmez. Herkes kendi yoluna bakacak. Senin de sevgilin olabilir sen de istediğin yere resim atabilirsin. İnsanları 40 yıllık evliliğini bitiriyor ama herkes kendi yoluna bakıyor 
0 oy
(838 puan) tarafından
Numarasını neden kaydediyorsun ki hala sil gitsin. Çocuk için irtibat halinde arıcak zaten. Sana nispet yapıyor belli amacı da can acıtmak. Görmemezlikten gel yokmuş ölmüş gibi davran. Kendi profilini de sadece rehberine görünecek şekilde yap. Kendi bokuyla oynasın dursun şimdi kenafir..

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 334 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 557 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 648 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 695 göst.