0 oy
2,316 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
Mart ayında boşandık hadi yap sknti dgl ama WhatsApp da paylaşmak nedir yaa :/

7senem sağlığım pisikoljm herşeyim BOŞA GİTMİŞ BENİM BÜTÜN EMEKLERİM HİÇ MİŞ MEĞERSE KİZİMA BAKAMYCK DURUMA GLDMDİ OYSAKİ ALLAHİMA HAVALE EDİYORUM ONA CANIM YANMIYOR KÜL E DÖNDÜM RESMEN :(

51 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boşanmışsınız yeni sevgili yapabilir yani seninde olabilir gayet normal bişey bence herkes hayatına bakar 
-Reklam-
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Canım o yollardan geçmiş biri olarak söylüyorum amacı seni kıskandırmak sinirinle oynamak ztn izin verme buna sallama..

Bnmki de hemen facesine ilişkisi var yaptı Jale diye bi hesabı da etiketledi filan bende senin gibi önce bi.ayar oldum sonra tesadüfen o hesabın fake olduğunu onun beni kızdırmak için öyle bişey yaptığını öğrendim tamamen tesadüf o Jale diye açtığı hesabın şifresine ulaştım sonra da dalga geçmiştim bu kadar mı düştün sen diye :))) 

Seninki de belki sahte belki gerçek bir fotodur ama emin ol ki amaç aynıdır eminim bundan seni kızdırmak kıskandırmak istiyor tiye bile alma derim..
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Bilemezsin canım belki o kız intikamınj alacak senin sana yaşattıklarını çektirecek 
0 oy
tarafından
Bunu da unutma o adama kanma 
tarafından
Yağmur Yağmur
tarafından
buyur canım :)
0 oy
(245 puan) tarafından
O çoktan seni unutmuş sen neden hâlâ ona takıksin hayatına bı yön versen resmen sayfa senin postlarla dolu seni iyi anlıyorum onu takdikca hep olduhun yerde kalırsın kendini bı serbest bırak bi işe gir yeni adımlar at ne biliyim kendine vakit harca kendini gelistir Allah'ın pisliği bı herifle kendini mahfetme lütfen 
0 oy
(171 puan) tarafından

Canım bosver kendini üzmeye değmez demek ki kişi dünden razı imiş  kişilik karakter meselesi işte bozuk tip demek ki onu ima ediyordur.:DSalla bak keyfine sen kafanı bunlarla yorma değmez  öyle biri icin. ;)

0 oy
tarafından
Küle döndermisti seni 
(1,405 puan) tarafından
Deme öyle deme laf ediyo abla :)
tarafından
Ne diyo ki gormedim ya tepki mi gosteriyo
(1,405 puan) tarafından
Maalesef
tarafından
Kendisi bilir bir kadin olarak hemcinsimin asla uzulmesini istemedigim icin yazdim kotulugunu istesek hadi git baris deriz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Paylaşabilir ne var ki bunda onca ikinci evliliği yapan veya sevgilisi olan insan var boşanmış olupta çatır çatır paylaşım yapan 
0 oy
(353 puan) tarafından
Müge anlınin sözü geldi aklıma yarın eşini biri ile gördüğünde canın yanmayacaksa boşan yanacaksa boşanma demişti 
0 oy
(765 puan) tarafından
Takma cnm bazen inat olsun dıye de yapıyorlar bebene odaklan ne ypıcn onu
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Kendinle çeliştiğini farkindasin deme. Bence senin psikolojin yerinde değil.. 

Adam yuzunden intihar edecektin ?

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 334 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 554 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 648 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy