0 oy
2,311 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
Mart ayında boşandık hadi yap sknti dgl ama WhatsApp da paylaşmak nedir yaa :/

7senem sağlığım pisikoljm herşeyim BOŞA GİTMİŞ BENİM BÜTÜN EMEKLERİM HİÇ MİŞ MEĞERSE KİZİMA BAKAMYCK DURUMA GLDMDİ OYSAKİ ALLAHİMA HAVALE EDİYORUM ONA CANIM YANMIYOR KÜL E DÖNDÜM RESMEN :(

51 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yolları ayirdiysaniz sende yoluna bakacaksın. Bakma onun ne yapfigina ne ettiğine canını sıkmaya hiç değmez.
(661 puan) tarafından
İyide yeni post acmis barışmak istiyo diye ben mi karistirdim aynı isim sanki
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allahından bulsun pis herif. Sen yapsan bi ton laf olur erkek değil mi işte... Üzme canını senin kızın yanında
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
O değil de siz ne çabuk boşandınız ben onu anlamadım. Boşver yoluna bak sen de kızını ve sağlığını düşün 
+1 oy
tarafından
Senin yerinde olsam üzülmem hayatıma bakarım.. pislikten kurtuldun sevin bence ...
+1 oy
(1,634 puan) tarafından
Geri bakarsan ileriye gidemezsin bosver bakma 
+1 oy
tarafından
Eski eşimle ayrılır ayrılmaz 15 gün sonra evlendi hiç umrumda değil o kaybetti sonuçta bak ama hayatım devam ediyor 2 bebeğim oldu eli ayağı düzgün sağlıklı. Bak evim oldu belki çok ilerde bir arabam olur belki daha da ilerde çocuklarım okur meslek sahibi olur evlenirler. Kısacası sen doğru ol rabbim çıkış kapısı elbette veriyor. Hayatımızda olumsuz olarak gördüğümüz şer sandığımız her şeyin altında bir hayır vardır. İyi ki kurtuldum diyorum şimdi. 
0 oy
(803 puan) tarafından
Oha ne cabuk yapmış boşver kafaya takma kızın için ayakta dur oda ne b.k yerse yesin bitmiş gitmiş sonucta 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah onu ıslah etsin inşallah yazık sende hayatına bka mutluluğuna bak insallah
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Ondan kurtuldun hayatına bak canım onu düşünme tafana takma . Yaparsa yapsın herkes kendine yakışanı yapar. Belli ki nispet yapıyor bence Whatshaptan engelle veya durumlarına bakma
0 oy
(17,704 puan) tarafından
Çok zor boşanmak yuvanını yıkılması üstüne bide başka dertler Allah güç versin canım
0 oy
(4,986 puan) tarafından
O simdi baksın keyfine 

Bu devran böyle yürümez biyerde cakilacak seni mumla arayacak  senin acın dinmisolacak ve kendine yeni bir sayfa açmış olacaksın tatlım 

Ondan sonra bak bakalım onun pişmanlığını 
0 oy
tarafından
Sevda yedekte vardir onun be yavrum  onun icin cabuk bulmustur aci ama gercek birak hayatina bak sagligini geri kazanmaya calis dua et kurtulduguna evladina odaklan 
(1,414 puan) tarafından
Mihriii başımdan geçtiğinden biliyorum adamın amacı ztn Sevda yı kızdırıp kıskandırmak aynını benim eski koca da yaptıydı ama onun ki fakeymiş tabi :)   Tiye bile almaya gerek yok.. Amacına ulaştırma onu..
tarafından
İste yani yavsaklar icin uzulunmez bosverin hayatiniza bakin
(1,414 puan) tarafından
Aynen öyle bak şuan o anasının istediği gibi biri ile evli iken ben aşık olduğumla evliyim ❤  eden bulur Sevda umursama bile..
0 oy
tarafından
Allaha havale et canım boşver üzme kendini Rabbım sana güç kuvvet versin inşallah kızın için ayakta dur 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
belki amaci budur seni uzmek 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Belki sen üzül diye bi arkadaşıyla anlaşıp yapmıştır.
0 oy
(119,225 puan) tarafından
cok cabuk yaa       
0 oy
tarafından
Adı ustunde eski bosver sende yoluna bak
0 oy
(692 puan) tarafından
Ahh kuzum  benim takma kafaya sende sil gitsin :/
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Paylaşıyosa senin görmen içindir canını acıtmaya çalışıyo sende bakıp şükret nasıl bi adaödan kurtulduguna. Evladına odaklan canm elbet günü gelicek seni mumla arıycak. Boşanma aşamasındaydnz en son tam olarak boşandnz mı
0 oy
(7,372 puan) tarafından
boşver eski eş adı üstünde olsun üzülme sen Allaha havale et

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap 332 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 551 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 644 göst.