0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Eşim trafik kazası yaptı, ben göze nazara cok inanırım. Ramazan erzagı verdiler eşime hersene verirler 10 bin TL lik 5 ini sendika 5 ini maaaştan keserler. Eşim eve getırıken karsı komsu balkondan bakıyordu ıyı ıyı yag falanda var dıyıp duruyordu hıc seslenmemişdim canım sıkılmıştı. Neyse esim kaza yaptı tüm binanın haberı var insan bir geçmiş olsuna gelirler, gelmediler sınır oldum birde gelmiş bina görevlisi ışyerın erzak verdımı yine dıyor esime. Cocugum oldu 1 yasını gectı dogduya gelen olmadı, sonrada Zeynep komşuluk yapmıyor dıyorlar yaparmıyım ya ben canım sıkılıyor

6 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Boş insanlar canım onlar takmana değmez 
(252 puan) tarafından
Kesinlikle öyleler
(7,376 puan) tarafından
Valla ben artık takmıyorum sende takma kafa rahat oluyor öyle
(252 puan) tarafından
Yok dogumda gelmedi hıcc. Biri eşim kaza gecırdı araba hurda oldu yine gelmediler sonra da komşuluk yapmıyoruz dıyorlar
(7,376 puan) tarafından
Canım komşu olunda komşuluk yapayım de ne derlersede takma
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Iyi iyi yag var :) ;) bende 2.yi dogurdum. 7 aydir yeni evimdeyim kimseyi tanimiyorum. Bebek gormeye gelceklerdi hayir kabul edemem, hastalik var dedim gittiler. Birde diyoki biz evde oturan bayanlariz. Kocalariniz nerde sizin, işe gitmiyormu dedim?? Bosver ya konu komşu dış kapınin mandali bile degil benim icin. Bu arada gecmis olsun.
(252 puan) tarafından
Cok sagolun tesekurler
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Ayy onlara ne bnm kapı komşum da kapıyı gözetler ayy nereye gttın naptn sanane yaa ben sinir oluyorum byle insanlara 
(252 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(252 puan) tarafından
Tesekurler Allah razı olsun
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Çok eski kiracıyım hiç kimseyle sorun yaşamadım Doğum yaptım arka sokağımda sadece selam verdiğim kadında geldi bebek görmeye binamdakileri saymıyorum onlarda benim ailem gibi komşu önemli benim için keşke öyle yapmasalardı kırıcı aynı binada insan geçmiş olsuna gitmezmi
(252 puan) tarafından
Demı bencede ya cocuklarının bıle haberı var

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 470 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,111 göst.
0 oy