0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (2,353 puan) tarafından
Bayramda deseniz esinize annemde yada babamda kalalim diye esiniz hayir dermi tepki verirmi esime dedim ki babamda kalalim basladi bagrinmaya napcaz orda ya babam tek yasiyo zaten kalsak nolucak yemicek babam seni ben senin ailende kaliyorum hic ikiletmeden dedim ona bide demezmi bana kocan nereye sen oraya bundan sonra bulcan üçün birini benim aileme sen gelmezsen ben hic gelmem senin tarafina esimin memleketinde deniz var gittigimizde giriyoruz esim diyoki az once babanin orda ne var deniz olsa kalalim ya sartmi deniz olmasi bi yerde kalmak icin bu adami birdaha asla sokmam kendi tarafima 

20 Cevaplar

0 oy
(1,039 puan) tarafından
Normalde kalır bayramda kalmaz ama asla böyle davranmaz
(2,353 puan) tarafından
Ya benim eşim cok degisik bisey ya yabani domuz
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
neden herkes kndi anasinda babasinda kalmio. senin varsa onunda var onun varsada senin tek cozumde herkesin kndinkine gitmesi
(2,353 puan) tarafından
Ben her yerde tek kaldiktan sonra ona gerek yok o zaman
(11,217 puan) tarafından
heryer dedigin babanin evi :)
(2,353 puan) tarafından
Hayir annemdede kalmiyo ablamlardada kalmiyor
(11,217 puan) tarafından
tercih meselesi bende esimin ailesinde kalmam mesela oda beni zorlamaz. ama o kalir.
0 oy
(119,340 puan) tarafından
benimki kalir hicde cekinmez
(2,353 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Bu ailelere karşı ayrımcılık ne anlamıyorum, herkesin yüzü bayramda belli oluyor belli :blink:

(2,353 puan) tarafından
Evet aynen iste bundan sonrada gorucek o benim yuzumu
(1,784 puan) tarafından
Kaç senelik evlisiniz siz eşiniz eşinizin ailesinde kalsın sizde kendi ailenizde herkesin ailesi kendine olsun başınız ağrımaz :=)
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Kalmaz ya benim ki de
(2,353 puan) tarafından
Sen kaliyomusun esinin tarafinda
(8,986 puan) tarafından
Evet suan oradayım:))
Ama annemde bende kalsin istemem zaten evimin dibinde  babasigil uzak torunlari ozliyirlar
0 oy
(175 puan) tarafından
Sen git o gitmyrsada
(2,353 puan) tarafından
Zaten her bayram ben tek gittim babam soruyo sen neden tek geliyon hep diye
(175 puan) tarafından
O zaman eşinde tek gitsin kndi ailesine bu bozgunculuk işleri hep eşlerden çıkıyor ya hepsi kaba
0 oy
(473 puan) tarafından
Eşin saçmalamış yamyam değil senin ailen tabi ki gelecek kalacak ağaç kabuğundan çıkmadın. Müsaade etme öyle boş konuşmasına sana saygısızlık yapamaz. Benimki zaten aynı memleketlim bayramda isteyen istediği yerde kalır ben eşit tutarım 1 hafta annemde 1 hafta eşimin ailesinde diye.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ben demeden eşim dedi araba degistircektik alacağımız araba samsunda dedi gidelim ben 1 gece kalırım sen kalirsin ben gelene kadar dedi  olur dedim ama araba isimiz kaldi bayram sonuna esim yola gitti dün yani ne var bunda  hatta esim izine ayrilcaj yol dönüşü istersen ayrılım bayrama igdira annrme gidelim dedi yok dedim bayraminorfa gecirmek istemiyorum dedim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kurbanda benımkılerde kalcaz senelık ıznı orda gecorcez
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Şu bayram da erkekleri boğmak gerekiyor 4 senelik evliyim bir bayramı beraber geçirmedik benim ailem merkezde onun ailesi köyde annemlerle onun ailesinin evi arası arabayla 50 dakika falan hep beni annemlere bırakır o köye geçer bu bayram yeter artık çocuklarda seni görsun dedim bu sefer diyo ilk gün seni annenlere götürmesem sen eşine tabisin eşine tabisin dediği de koydekiler bütün evleri kafile halinde geziyo kadinlarda evde gelen kişilere hizmet ediyo eşle aile gezmesi de yok beni ilk gün annenlere ikindiden sonra da aileme götürecen dedim köye git biraz kal sonra seni annenlere bırak tekrar köye don bir kaç gün sonra tekrar gel al zor olur diyo resmen sinirden çıldıracam evlenmeseydin o zaman dimi 
(2,353 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
O kendi söyler size gidelim kalalım filan diye. Şimdi kuzenim de gelicek onla birlikte bizde kalıcaz. 
0 oy
tarafından
4 yıldır 1 bayram benim ailemde kalıyorduk zaten 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok demez asko biz zaten gittigimjzde 20 15 gun kaliyoz uzak oldugumuz icin
0 oy
(166 puan) tarafından
Benimki bayila bayila kalir, cok sever bizimkileri :D
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bence biryerde kalmaya gerek yok ki 

Herkes evinde olsun mutlu olsun☺️☺️
0 oy
(695 puan) tarafından
4 senelik ewliyim ne ben kayanana da kaldım nede eşim annemgilde kaldı zaten aynı sehirdeyiz gerek yok ama kadınlar tamam kalalım der de erkekler kalmaz genel konuşuyorum tabi arada 3 5 tane kalan da vardir
0 oy
(1,363 puan) tarafından
1 ay sonra 10 yillik evli olacagiz, daha 1 gece kayinvalide de kalmadik. Eşimde bunu hic dert etmedi. Asla beni anneme birakip kendi ailesine gitmedi. Ben nereye o oraya.Hatta bu 2. Dogumumda annem eşim oglum hastaneye gittik. Gece olunca esimle oglum babamin yanina gittiler, annemlerin evine yani,. Bayramlarda her yil ayni plan program yapilir. Ikimizde karsilikli olarak hic birbirimize bunun muhabbetini, lafini yapmadik. 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ailem gurbette olduğu için mecbur gittiğimizde kalıyo ama eşim esnaf her bayram çalışıyo o yüzden bayramda gidemiyoruz malesef çalışmıyo olsa tabikide gider kalırız asla sorun etmez 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ya çok şükür şanslıyım o bakımdan 6 senelik evliyiz 7 olacsk daha kalmadık şükür ama benim ailemde kslırdık çünkü annesi yakındı annemler uzak taksi parası vermeyelim der kalırdı şimdi zaten annem yanımızda kızım için o bakacak yaşına girince  dayımlar abimler hep yakınız ve çok yardıncı oldular allah razı olsun asla böyle davranmaz bazen snası doldurur ama atlattık zorlukları çok şükür 
0 oy
(611 puan) tarafından
Kendi babamı arar plan yapar. Başlarda cekinirdi kalmak için 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 316 göst.
0 oy
6 cevap 296 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adel (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asabii (211 puan) tarafından soruldu