0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Esim.arada abisiyle çıkıyor bazen arkadslarla çay ocağına gidiyor 3 4 saat line önceden çok dert ederdm ama artık üstüne gitmiyorum ama bi yandan için içimi yiyor mesaj atıp csgirmamamk için her aksam değil haftada en faazla.kez flan dizce tepki verememekle doğrumu yapıyorm sürekli çalışıyor bzim için sizin eşleriniz nasıl.bu konularda 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmiyor çünkü sigara kokusundan nefret eder 
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Gidiyor canım. Hergün hergün iş ev de olmuyor arkadaşlarıyla. Vakit geçirmeye hakkı var şuan bile kahvede :D
0 oy
tarafından

Bence tepki verilecek bir şey benim eşimde bu akşam gitti az önce geldi haftada 1 3 hafta da 1 çıkıyor.  Ses etmiyorum. Sonuçta onlarda kukla değil ev iş iş ev olamaz

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hmm gitmiyor Cnm. Benle vakit geçirdim isterim
0 oy
(48,634 puan) tarafından
ayda yilda bir gider ondada bir saat anca durur. 
0 oy
tarafından
Bazen gider ama kahveye değil arkadaşlarıyla takılıyor sorun etmiyorum
0 oy
tarafından
Benimki şu anda Cankurtaran denilen bir yer var Denizli'de oraya çalışmaya gitti arkadaşını bekliyor Güya halen daha adam yok ortalıkta
0 oy
tarafından

Garibimin gitmeye vakti yokki gece 11 de dükkanı kapatınca uyumaya eve koşar hemen :D

0 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşlerin kendi özel alanları vakitleri olmalı bence. Sürekli işten eve gelip sadece sizle vakit geçirmesini beklemek bencillik olur. Aynı şekilde sen de arkadaşlarınla vakit gecirebilirsin. Tepki verme
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Yani kahve değil ama arkadaşı var onun yanına gider eve geldikten sonra her gün izin vermem ama 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Eşimin kahve veya çay ocağı alışkanlıği yok çok şükür ama gececiyken bazen sabahları iş arkadaşlarıyla çorba içmeye falan gidiyor. Bişey demem onun da bi hayatı var sonuç olarak. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeye de ihtiyacı var
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Sana taktik bacım aralıkları la bu gun kahveye gidecek misin. Diye soracaksın gitmeyeceğim diyince aaa hım tamam diyeceksin. Aralıklarla tekrarla sanki girmesini istiyormuş izlenimi ver. Acaba bu neden gitmemi istiyor diyip gitmiyorlar. 
(886 puan) tarafından
Işe yarıyor mu barii
(10,878 puan) tarafından
Tecrübeyle sabıttır
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Hiç gitmez sevmezde:)
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Rabbime şükür eşim kahveye gitmez ev iş başka işi yok
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Benim eşim eve zor geliyor çalışmaktan hiç öyle huyları yoktur . Birde bensiz bişey yapmaz zaten eğer hali olursa beni gezdirir.
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çok şükür yok öyle bı alışkanlığı 
0 oy
(812 puan) tarafından
7 senedir evliyiz bir gün kahveye gitmedi gitmezse arada komutanlarıyla halı saha maçı oluyır ona gidiyor 2 saat o kdr onun dışında gezmeleri bensiz oğlumsuz hayatta yapmaz 
0 oy
tarafından
Oyle bir kültürü yok gitmez 
0 oy
(301 puan) tarafından
Hiç gitmez kahveye şükür 
0 oy
tarafından
Yani cnm herguny dehilde arada olsun okdr ya simdi bizde arada dışarıya cikiyrouz onlarında hakkı benim esimde pandemiden once haftada 1 gider 12-1 kadar arkadaslriyla oynar zaten arkadaslarini bilirim sıkıntı etmem yani

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,467 göst.
5 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,374 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 441 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.