+1 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
Kız kardeşim buradaydı iftara pizza söyleyelim dedik ben hayatım boyunca mantarı ağzıma sürmedim kokusuna dahi tahammülüm yok o yüzden hep mantarsız isterim kız kardeşimde zeytin domates yemez asla neyse seçtik pizzadan çıkarılacakları sipariş verdik gelene bi baktık istediklerimizle alakası bile yok ki pizza dükkanı bizim sitede 10 dakika var aramızda aradım kadını gelin götürün dedim her şeyi yanlış yapmışsınız falan bsltım kadın bağırmaya başladı işte yoğunluk var falan bende bana bağıramazsınız ses tonunuza dikkat edin dedim hala bağırarak diyor ki bu yoğunlukta Kurye gönderemem bir sipariş için ister ayıklayın ister çöpe atın hediyem olsun dedi terbiyesiz para ücretini yatıracağını söyledi yatırmadı yarın oraya bir gideyim bakayım 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim adanamda da bulgur yoktu ölum gibi biseydi dkjdjd
(13,202 puan) tarafından
Benim de tavuklarımı eksik koymuşlar kanka
tarafından
Kanka tavukta onemli bak tavuk dedin mangal geldi aklima olsada yesek beee ☺️
(13,202 puan) tarafından
Kanka kusura bakma kız günahına girdim. Yakın olsam gelir yakarım inan. Popayesten yediydim ben halbuki
tarafından
Ah aslim ben hallettim bile herifin basina eksidim sen beni dusunme ask olsun ❤️☺️
(13,202 puan) tarafından
Ahh iyi olmuş çok sevindim üzüldüydüm cidden ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla beyin yoksunu bazilari 
(875 puan) tarafından
Ben düzgün bir şekilde diyorum asla bağırmadım bu bu yanlış gelmiş yiyemez gelin götürün dedim bağırmaya başladı dengesiz
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Bence pizzayı götürün ücretinizi de alın
(875 puan) tarafından
Pizzayı attık çünkü o kadar alakasız ki ikisinde de mantar biber domates ve saçma bir sos vardı yarın gidecem oraya
(1,410 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısınız ama Keşke çöpe atmasaydınız nimet sonuçta üzüldüm
(875 puan) tarafından
Canım bizde üzüldük ama yiyemezdik ki hangisini ayıklayalım neresini yiyelim ki not bile yazdım özellikle ona rağmen
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Yani şokdayim valla ne yazacagimi şaşirdm. Bu ne rahatlik
(875 puan) tarafından
Bağırıyor bir de ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Heeeemen müşteri hizmetlerini ara hemeeennn resimde gönder 
(875 puan) tarafından
Fotoğrafını çektim zaten yarın gidecem hani sipariş vereceğimiz zaman bilmem ne güvenliği için ses kayıt yapılıyor ya onu da diyecem açın diyecem bakın nasıl terbiyesiz bağırıyor
(7,768 puan) tarafından
Şube bişi yapmaz kimi kime şiakyet etceksin ki müşteri hizmetlerini ara yrn yine gidersn
(875 puan) tarafından
Gerekirse arayacam ben gayet düzgün konuşuyorum dengesiz kadın nasıl bağırıyor
(7,768 puan) tarafından
Mutlaka ara yaptırım uygulasnlar ceza alsın süüüüürtk
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ay boyoesinin nasil dukkani islwr isi diner bilmiorum. ben siparis veririm 2 dakika gec gelse ne ikramlar verirler telafi etmek icin. insan mahcup oluo. bude boyle piskinler var
(875 puan) tarafından
Nasıl bağırdı terbiyesiz bir de bilinen bir pizza dükkanı yarın gidecem bu sefer de yüzüme bağırsın bakayım bağırabiliyor mu
0 oy
(119,289 puan) tarafından
yogunluk varsa eleman arttircak saa siparis gondermiycek
(875 puan) tarafından
Hayır çok yoğunluk varsa sipariş alımını durdursunlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 622 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,307 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu