0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşimle kredi kartı yüzünden kavga ettik odeyemiyormus borcunu bende kızımi hastaneye götürdüm cildiyeye losyon felan yazdı dışardan alınıyor 280 TL tuttu param yoktu sadece kredi kartı vardı hem bana al ordan dedi sonra da niye aldın yok odeyemiyorum diye bağırıp durdu bende kendi keyfime almadım bişey dedim bana annem haklıymış senden olmaz dedi. Annesi de evlendigimizden beri bizi ayırmaya çalışıyor oğlunu paylasamadigi için bana defalarca hakaret edip aşağılayan bı insan. Bana kaldırdı annem haklıymış dedi bende her yerden engelledim eşimi konuşmuyorum. İnanır misiniz boşanmayı hile düşünüyorum o kelimesinden dolayı.

15 Cevaplar

+5 oy
(119,289 puan) tarafından
şu oglunu paylasamayanlara sinir oluyom o zaman everme kardesim oglunu tut ensesinden cikardin delige geri sok kiymetliyse besle icinde
(40 puan) tarafından
Bende anlamıyorum önce evlendirmek için uğraşıyorlar sonra da bize imtihan oluyorlar
-Reklam-
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Çocuğuna harcadığı 280 tl mi batmış gözüne! Herkes geçim derdi çekiyor. Ama insan çocuğuna da özellikle onun sağlığına para harcamayacaksa neye harcayacak? Üstelik bunun için şiddet uygulayacak. Pesss. Hep bu erkek analarının suçu, böyle gereksiz gazlayarak çocuklarını bütüyorlar da onlar da kendilerine bir şey zannedip bizi ezmeye çalışıyorlar 
(40 puan) tarafından
Herkes ev gecindiriyor herkes zor durumda ben zaten keyfime harcasam tamam diyecem ama sağlıkla ilgili ve almadan önce aradım fiyatı söyledim başta al dedi sonra etmediğini komadi bide annesini kattı.
(5,946 puan) tarafından
Adam olmaz böyleleri, Allah sabır versin
(40 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Senden olmaz mı ? Neden ? evladına doktorun yazdığı losyonu aldığın için mi. Asıl ondan olmazz
(40 puan) tarafından
İşte bende bunu kaldıramıyorum sanki ne yapmışım gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum o kadar sinirli ve kafam dolu ki
(1,243 puan) tarafından
Sakinleşene kadar bekle sakin kafayla düşün sinirle bir karar alma la havle çek
(40 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorum o dedikleri kelimeleri unutamıyorum sanki ne suç işlemişim
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım böyle bir şey dedi diye bosanilmaz abartma sen de ama tepkini göster surat yap konusma bi müddet yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlayıp özür dileyecek mi bakalım 
(40 puan) tarafından
Dilemez anlamazda hiç öyle bı beklentim yok sadece suçum neydi ki yani bu kadar şeyler söyledi bana çok kötü incindim unutulacak gibi de değil şimdi ben bu saatten sonra 5 kuruşunu ister miyim kendim için bile olsa nasıl isteyeyim siz söyleyin
(3,895 puan) tarafından
Mesleğin yoksa erkeklerin geneli böyle çalışmayan kadını ezerler bnm eşimde böyle yapıyor.
0 oy
(360 puan) tarafından
Kişi kendi gibi bilirmiş karşındakisini çocuğuna harcamicaksa anasına mi harcicak çok merak ettim
(40 puan) tarafından
Ailesine verir hiç lafını bile etmez ama benim çocuğun harcamalarina burnumdan getirir
0 oy
(9,581 puan) tarafından
Aboo eşin benim kredi kartı görse intihar eder herskde 22 bin borç var seninki 280 TL'nin lafını mı yapıyor üstelik sağlık söz konusu yazık 
(40 puan) tarafından
İşte ne kadar saçma sapan ve bahane edilmiş bişey bu diyorum ya boşanmayı bile dusunuyorum çünkü değersizlik var
0 oy
(970 puan) tarafından
Siz bilmiyorsunuz oğluna karı değil kendine hamal arıyor baktı ki hamallık yapmıyonuz ayırmaya başka hamal bulmaya çalışıyor oğlu vs değerli değil yani bu konuya açıklık getirim
(40 puan) tarafından
Aynen öyle yaranamadim bı turlu
0 oy
(1,710 puan) tarafından

Paylaşamiyorsa koynuna alsaydı evlendirmeseydi deli oluyorum böyle kaynanalara :ermm:

(40 puan) tarafından
İşte elin delileriyle biz uğraşıyoruz yemin ederim ya
(1,710 puan) tarafından
Malesef ki öyle
0 oy
(330 puan) tarafından
Benim kaynanmla ilgsii yok ama.esimde oyle 

Gebeyim bebek önden gidiyor diye doktr seker olabilir seker makinesi yazdi dedi evde ac tok 2 hafta olc gel dedi esimi aradim doktor boyle demis dedim bana saydirdi saydirdi ustume kapatti. Seker makinesinde 170 tl 40.tl.devlet ödüyor zaten sonra aramis diyo git al faln parasini verim hic para dahi almadim allahtan ustumde para vardi tum parami makineye verdim sonra diyo vermeseydin ben verirdim faln laf etmeden al dese kiyamet kopacak sanki ac gittum ac geldim saat 1 di hala bir sey yemedim sırf sinirden yol parasi faln da derken kendimi ancak eve attim yemin ederim

En acisida evlilik yıldönümümuzdu aksam gitmis bir parfüm pasta almis gelmis normalde almiyor hatali olduğunu bildigi icin almis sanki bu bebk benim tek gibi davraniyo doktra gidince bana demdik bir sey birakmiyo yuzune bile bakmak icimdenn gelmiyo 
(40 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki vallaha insan parasıyla bişey yemeye bile tiksiniyor böyle olunca
(330 puan) tarafından
Gerçekten öyle sonra aramiz düzenliyor niye boyle yapiyorsun diyincede sana me diyorsam kendine dert ediyorsun ozmn sana bir sey demiyim diyir. Denilecek sey denilmicek sey var
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Oldursan da sen yasayacan o adamla oldurmasan da yani keyfine de alabilirsin. Keşke sorumluluk sahibi olmayan insanlar evlenmese.  Bir de şöyle bir durum var odemeyecek durumdaysa senin de çalışıp destek olman lazım 
(40 puan) tarafından
Çocuğuma bakacak biri olsa 5 dakka durmam zaten ama kimse yok 2 yaşında daha kreşe de güvenemiyorum ağzı yok dili yok
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben çocuk konusunda bu şekilde davranan erkekleri asla anlamadım anlamıyorum. Yapma kardeşim o zaman yapma. 
(40 puan) tarafından
Olur mu hem çocuk olsun hem para harcanmasin
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Önce al demiş sonra araya 3. Bir kişi girip bı losyona o kadar para mı verilir çok bulmuş gibi bir yorum yapmış oda gelip sana patlamış gibi görünüyor canım cocuguna harcamayacaksa boş yere babayim diye gecinmeyecek o zaman 
(40 puan) tarafından
Annesine sormuştur
0 oy
(48,668 puan) tarafından
bosanilmaz onun icinde kolay kolay da unutulmaz esin nerde şuan 
(40 puan) tarafından
Ben annemin yanındayım buraya geldim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hiç oralı olma sende,çatır çutur nasıl para yenir göster ona bakalım 
(40 puan) tarafından
Midem almiyo işte böyle yapınca
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Eslerin arasinda gönülden gonule bi bag oluyo ve bazen oyle bi davranis oyle bir söz oluyo ki baglardan birer birer pıt diye kopuyo ne acı dimi o lafı duymak ne kötü olmustur ayyy icimde tutamiycam ökz heriffffff

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,308 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 364 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 767 göst.
0 oy
16 cevap 926 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu