0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar hiç sünnet olmuş çocuk görmedim yani yeni. Ne gibi zorluk cekecegim? Sürekli ağlayacak mi yemeyecek mi?  Onu kandiramazmiyim oyunla parkla telefonla? Gece uyanicak mi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post çıksın şimdiden Allah kolaylık versin 
-Reklam-
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Biz 15 aylıkken yaptirdik hastanade 2 saat çok ağladı hem anesteziden hemde çişini yapmaya korkuyodu o yüzden hatta dedim ki bu hep böyle ağlayacak mi keşke yaotirmasaydim kendi kendime bir sürü söyledim sonra eve geldik oğlumu yatırdım kalktıktan sonra sanki sünnet olan o değilmiş gibi ordan oraya atliyo zıplıyor düşüyor kalkiyo yani rahat atlattık biz uykularimizda hiç etkilenmedi sizin ki de rahat geçer inşallah
tarafından
Yüreğime şu serptiniz.  Sabahtan beri ağlıyorum. Zor dinemlerden geçiyorum. Oğlum huysuz ve düzeni değişti.

Büyükler diyor of bı de bu halde sünneti nasıl kaldıracak falan baskı yaoiyorlar psikolojik

Birde merk ediyorum. Genel anestezi mi yaptiniz. Sünnet anında çocuğu nasıl durdurdunuz?
(6,165 puan) tarafından
Valla benim oğlum da çok mızmız bir bebek bebekliginden beri öyle yani ama korkulacak hiç bsy yok ilk çişini yapana kadar çok zorlaniyolar yaptıktan sonrasi çookk kolay hiç korkutma kendini

Evet çok az anestezi aldi doktor söylemişti daha önceden zaten çok hareketli bir bebek hafif anestezi vercez diye.ameliyathanenin kapısına kadar kucagimizda götürdük hemşirelere gitmedi çünkü hastaneyi yıktı kucagimizda sakinleştirici vurdular oğlum aninda sakinleşti uyudu:)) sonra içeri aldılar 20 dk içinde çıktı o ara çok agliyodu anesteziden dolayı dedi doktor korkmayin sonrası rahattı
0 oy
tarafından
Ay bizim de bu ay içinde olacak sünnetimiz benim de oğlum 19 aylık bende kara kara düşünüyorum nasıl olacak çok ağlayacak mı diye sizin gibi korkuyorum şurda bekliyim bende
0 oy
(2,525 puan) tarafından
5 aylıkken yaptırdım lokal olarak ama keşke daha erken yaptirsaydim prematüre doğdu diye bekledim ama çok ağladı çok nazlı benim oğlum hiç uyumadik ilaç krem karton bardak kesinlikle kullan dikisi düştü zamanda kantron sür bir haftada birşeyi kalmaz ama seninki büyük ellemek isteyebilir
0 oy
tarafından
Cnm ben de ettireli cok olmadi tentirdiod okunusu yaziliisini bilmiyrm ondn her arada bir surdum zeytinyagi bol sur yapismasin 4 gun feln cisini yaparken agliyorlr ilk gun ilk an ciktiginda sinirsiz 1 saat agliyor ama 1 hafta bulmuyor toparlaniyor masallah bnm oglum geldigi gibi yurudu kalkip ama cok agladi bitti gecti bile yaptircksn bu hafta bayramdn snra kesin yaptir sicak ta asla yaptirma bana yazin yaptir dediler kis ayinda yaptirdigim halde yapisiyordu pisik olmasin bebegin dikkat et gecede birden aglayabilir cis yaparken flen korkma 
0 oy
tarafından
Yok cnm öyle korkulacak birşey yok. Yaparken hiç ağrı hissetmiyor çocuk. Bittikten sonra da ağrı kesiciler antibiyotikli kremler verildiği için yine çok agrimiyordur. 5 güne iyilesiyor
0 oy
(558 puan) tarafından
O kadra stres yapma canım ya hastaneden çıkarken hiç sünnet olmamış gibiydi İnşallah sizin kide kolay olur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 751 göst.
29 Mart 2019 Diğer kategorisinde Büşbüş (157 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap