0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (391 puan) tarafından
Bebeğim henuz 14 aylık sezeryan ile doğurdum bugun 6 haftalık gebe olduğumu öğrendim kaynanam ile ayni evde yaşıyorum napcam ben

6 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Allah yardım eder merak etme canm içini ferah tut
(391 puan) tarafından
O kadar zor günler geçiriyorum bi de hamilelik  cok ağır geldi
(5,272 puan) tarafından
Korunuyor muydun
(391 puan) tarafından
Prezervatif kullandik sadece
(5,272 puan) tarafından
Hm yapacak bişey yok canm Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten sıkıntı larin vardi la bide dememismiydim 3ay dir kendimden mahrum burakiyom diye 6haftalik ne alaka
(391 puan) tarafından
Amin kuzum Amin çok  teşekkür ederim
tarafından
Seninde aklım başına gelsin kocacım al beni:)))
tarafından
Kiz bana bak bana varya nazar degdi heralde cok kotu oldum bianda
tarafından
Niye kız ne oldu:)
(391 puan) tarafından
Bisey anlamadım kiz ne oldu
0 oy
tarafından
Korkma kız sen doğum yapana kadar bebek 2 yaş olur  Allah kolaykik verir canim üzme kendini
(391 puan) tarafından
O kadar sorunum varki nasil yapcam bilmiyorum  Allah büyük evet ama
tarafından
Kız ben neler neler yaşadım. Bı bilsen 3 hatalikken  falan   eşimle ailmele ailesiyle ama suan çok şükür 6 ayindayim ve herşey yoluna girdi bütün sıkıntılarım bitti ondan Allah büyük vardir Rabbimin bı bildiği
(391 puan) tarafından
İnşallah kardeşm İnşallah inan ben dayanamıyorum bebege de üzülüyorum
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Bend aynıyım oğlum 15 aylık ve 9 haftalık hamileyim İlk öğrendiğimde bende çok üzüldüm çok ağladım ama yine çok şükür Rabbim e bir bildiği var ki nasip etti diyorum zor olacak haklısın ama yapacak bişey yok bu saatten sonra
(391 puan) tarafından
Ya gerçekten mi  benim oglum da  yarin 15 aylik olacak ve 6 haftalıkmis bebeğim ama onun yani sıra kaynana ile oturuyorum cok kotu
0 oy
tarafından
İlk bebegin 2 yasini doldurmus olacak, mutlaka zor olacaktir ama ayni evde yasamayi kullan derim ben. Madem oldu yapacak bisey yok isi kolaylastirmaktan baska. Allah saglikla dogurmak nasip etsin 
(391 puan) tarafından
Ah kuzum ayni evi 1. Çocukta burnumdan getirdiler  2. Çocuk da  kafayı yerim herhalde
0 oy
(5,508 puan) tarafından
Nasip eden Rabbimin vardır bir bildiği Rabbime sığın bende 10 aylıkken öğrendiydim hamile olduğumu 4 gün oluyor doğum yapalı kaynanamla oturuyorum çok faydası oluyor büyük çocuğa bakması bile yetiyo canım 
(391 puan) tarafından
Benim kaynanam malesef öyle biri  değil ayni evde yaşıyoruz ama o kadar kötü ki  halimiz zaten konuşmuyoruz da
(5,508 puan) tarafından
Torunu hatrına elini taşın altına koymak zorunda

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 284 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Prensesimin annesi (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu

380,402 soru

11,389,786 cevap

34,897 kullanıcı

...