0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (502 puan) tarafından
Bebeğim 14 aylık 2 3 haftaya ikinci bebeğim olacak Annem rahatsız doğuma gelemeyecek eşimin ailesiyle ben rahat edemem kalmayı da çok istemiyorlar zaten  esimin 10 günlük babalık izni var sizce 14 aylık ve yeni doğan bebeğe bakması çok zor olur mu 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sezeryanmi normalmi
(502 puan) tarafından
Normal görünüyor
tarafından
Normalse pek zorlanmazsin inslalah düzen oluşunca oluyor ilk 10 gün eşin yardım eder ilk aşamalarda belki işleri tam bitiremezsin belki yemek yapmazsın bir ihtimal ama kendi evinde daha rahat edersin
(1,737 puan) tarafından
14 aylik yuruyen ama akli bir cok şeye ermeyen kendine zarari varmi yokmu yetisi olmamis daha bence zorlanirsin hemde 14 aylik. Bebek yurume donemi dunyaya meraki yuksek donemi. Kim yardim ederse etsin zorlanacaksin sabırlı olman gerekecek. . Bakici tutarsan ancak rahata kavusursun. İmkanj. Varsa ama yoksa mukemmel bir duzen kurman gerekecek  uyumasi gereken bir bebek ve yürümek isteyen bebişle denge kurman gerekecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mutlaka zor olur canım ama bi düzen oluşunca rahatlarsın 10 gün esin yardımcı olur on günden sonrada duzenin oturur zaten inşallah 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim yardım eder sabrını verir hiç merak etme bitane evladın var ondan tecrübelisindir zaten ikincisinde zorlanmazsın allah'ın izniyle 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 125 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 285 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Prensesimin annesi (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu

385,604 soru

11,529,496 cevap

35,200 kullanıcı

...