0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından

Hoşuma giden bisey olmadı bu bayram siz ne yaptınız :)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cocuguma bayramlık aldım kendım herzamankı elbıselerımden seçer gıyerım 
(1,446 puan) tarafından
Hayırlı olsun güzel günlerde giysin valla ben pek bisey begenemedim
tarafından
Ben gereksız goruyorum kendıme almayı :) begenırım normalde de ıstemedım
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Valla çok bişey almadım tatlım var şükür
(1,446 puan) tarafından
İyi bari ;)
0 oy
(755 puan) tarafından
Pazardan uzun mürdüm rengi bir yelek aldım fermuarlı içine beyaz pantolon ve gömlekle kombin yapicam birde çocugun üzerimi kirletme ihtimaline karşı uzun bir gömlek aldım dizin altına inenlerden altına da siyah kumaş pantolon
(1,446 puan) tarafından
Hayırlı olsun ya ben bisey bulamadım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben kendime almayacaktım ama sonra bi tunik pantolon aldım eşarbı evden bakacağım kızıma da babası bi elbise almıştı onu hazırladım ama babaannesi bugün gidip 4 tane çok güzel elbise bi ayakkabı almış hangisini giydireceğimi bilemedim ona ayıp olmasın diye onlardan birini seçeceğim 
(1,446 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun inşallah:)
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Begendigim kupe vardi canim kocam bugun hadi alayim dedi bu arada dogum hediyesi filan hak getire kendisinin ilk hediyesi diyebilirim kupe almasaydi elbise isteyebilirdim kıyafetlerimden giycem artik 
(1,446 puan) tarafından
Hayırlı olsun:))
(7,227 puan) tarafından
Tesekkür ederim öyle çok pahali degil minik bişey ama nasıl mutlu oldum sanirim kendi sectigim esimin aldigi tek şey olduğu ićin bide beklemiyordum adam dogumumda bir çicek almamis bugun durduk yere alinca ben şok tabi :)))
(1,446 puan) tarafından
Benim eşim de doğum günlerimde alır maddi durum olmasa alamaz insan ufak da olsa düşündüğü için mutlu oluyor;)
(7,227 puan) tarafından
4 senede bir hediye almis kız mutlu olmayim mi ufak mufak digum gunumde yemege goturur filan ama insan böyle bi seyde bekliyor dogum yaptigimda çok beklemistim hayal kırıkliğdi :))
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Surekli etek gömlek giyodum bi tane elbise begendim letgodan ter temiz onu aldim bayram diye değil 
(1,446 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun :)) ben çok gezdim hoşuma giden bisey olmadı
(1,048 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim:)
Bende gezdim ama 300 400 den aşağı yok modelinide beğenmedim bi tanesi cok gizledi 450 tl diye almadim onun yerine 250 tlye hem kendime hem o oğluma letgodan ter temiz birsuru kiyafet aldim yarin post açıcam insallah hepsi gelsin de
0 oy
tarafından
Evdekilerden giyecegiz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 69 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur3850 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 342 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 177 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Guley. (2 puan) tarafından soruldu

378,250 soru

11,321,261 cevap

34,765 kullanıcı

...