+1 oy
176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Merkezden biraz uzağa ev tasiycaz kızlar ama buna ne ablamın nede annemler razı çok uzak diyorlar ama merkezde kiralar uçtu gitti. ki hergun herşeye zam geliyor bizde ucuz biraz da Uzak bir yere tasinacagiz  sizce ne yapmalıyım evi lfelan bulduk ama merkezde kalırsak da 1600 den aşağı ev yok şuan.  bulduğum ev 1200 yesyeni ev merkezdne uzak arabamız yok otobüsle gideceğiz öyle bir durumdan bir yere napican şaştım kaldım bı fikir verin

11 Cevaplar

+2 oy
(14,015 puan) tarafından
Ablan annen yardım ediyor mu kırana ev gecindirmenize o evde sen ve eşin çocuğun yaşıyor ne alaka annen ablan ya sen ve eşinin kararı bu kesenize neresi uyarsa orası 
(1,108 puan) tarafından
Onlar da gelip gidemeyiz diyorlar  kafamı çok karıştırdılar 1600 TL lik eve otursam aidatla 1700 olucak onu dusunmuyolar :(
tarafından
Uzak diye gelmiceklerse gelmesinler zaten. Böyle bencilce bişey görmedim.
(14,015 puan) tarafından
Niye gelip gidemesinler otobüs var sonuçta bende aileme uzak yaşıyorum otobüsle 1 saat ailem toplanıp geliyor kimse kusura bakmasın para benden kocamdan çıkıyor. Gelmek isteyen her türlü gelir
tarafından
Bencede kendınız için yaşayın ailen senın kiranı ödemiyor onlar seni geçindirmiyor sonuçta
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bunun kararını eşin ve sen verirsin ancak kiranı  onlar mi ödüyor yada maddi açıdan zorluk çeksen yardım ederlermi 
(1,108 puan) tarafından
Maddi açıdan yardım etseler bile her ay etmezler onlarda ev gecindiriyor ya en iyisi taşınmak
tarafından
Herkes kendini düşünüyor bu zamanda onlarda gelip gidemeyiz diyorlar demişsin yorumda gelmek isteyen herturlu gelir kuzum sen kendi butceni düşün onlar bir gelip giderken zorlanır belki ama sen her ay maddi açıdan zora düşersen kimse umursamaz
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Şuan kaç kira 
(1,108 puan) tarafından
Şuan 850 de oturuyoruz ama ev sahibi başka birini kuyacakmis evine yil dolumu çıkın dedi aralik ayı son
(12,915 puan) tarafından
Ay öyle şey mi olurmus ya başkasını koyacam çıkın nasıl der bu kışın soğuğunda.
(1,108 puan) tarafından
Birde 1 buçuk aylık bebeğimiz var :(
(12,915 puan) tarafından
Bu ev sahiplerine rabbim vicdan versin ya kontrat yokmu cikmasaniz. Neyse zaten isteyerek oturamazdin olsa da diken üstünde dururdun. Otobüs parasıyla aynı şeye denk geliyor
0 oy
(968 puan) tarafından
Valla ayni durumdaym 900e oturuyorum ama ev rutubet yapiyo 5 aylik bebegm var ev ariyorum asla yok bulundugum evden daha kotu evlere 1500 istiyolar ve 3bin depozito bide emlakcidan olursa 5 6 yi buluyor
(1,108 puan) tarafından
Ooo baya gidecek sen ev taşıyın desen nerede oturuyorsun bilmiyorum ama merkezden uzak tokiler oluyor ya onlara bak tokiler ucuz oluyor
(968 puan) tarafından
Arkamda toki var 1700 dedi hem  cok yuksek esim istemiyor 1200 1300 bulsak raziyim sakarya merkezdeym
0 oy
(262 puan) tarafından
Sen o aradaki fark ile kışın doğalgazını yazın da elektrik suyunu bedava ya getirmiş olucaksın iyi düşünün
(1,108 puan) tarafından
Haklısın bende onu düşünüyorum bı yöne bebeğime mama alırım bir sürü ihtiyacı var bebegimin
0 oy
tarafından
Bizde merkeze uzak yapyoruz çok şükür aşağıda parkta var marketlerde var hemde her gün çarşı pazar geziyor muyuz ne gerek var merkezde oturmaya sessiz guzl yer benım oturduğum mahalle kiramda 450 TL 
0 oy
tarafından
Yani artık senin bir ailen var eğer annenle ablan kiraya destek vericekse kal he vermiceklerse sirf fazla vakit geçirmek için diyorlarsa eşini al ve git
(1,108 puan) tarafından
Eşimi alıp gidicem canım benim nistem de demiş ablamın eşi buralarda bı ev hulcakmisiz 1600 e yaza cikcak misiz 6 ayda bı evmi taşıyıp durcam anlamadım ev tasiycaz dedin mi 5 bin rahat gidiyor zaten
0 oy
(119,070 puan) tarafından
aradaki farkli ablamla annen oderse kalin merkezde herkez aileye uzak yasiyo razi olmiycak bisi yok
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ne alaka canım senin eşinin kesesine neresi uyarsa oraya git aradaki fark ile fatura ödenir bebeğe bez mama alınır yani yok farkı biz ödeyeceğiz diyorlarsa kal ama gelen her türlü gelir yani 
(1,108 puan) tarafından
Doğru diyosun canım zaten bu devirde geçinmek zor en iyisi taşınmak
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm sonuçta siz ödüyorsunuz kimse destek olmuyor siz iyi karar verin ama sole bişey de var bende çarşı uzak ev tutmuştum kirası ucuz die ama gel gör ki aynı para oluyor ha çarşıda oturmussun o uzak yerde otobüs ulaşımı vardı çocukla biryere gideceğin zaman taksi vs biniyorsun yine aynı maliyet oluyor benim oleyfi şimdi çarşıya taşındım ev kira fazla ama ne otobüs ne taksi bişey kullanmam
(1,108 puan) tarafından
Bide o su  var hastane filanda çok uzak düşüyor bize napican  bilmiyom ama tasinacagiz
(3,419 puan) tarafından
Valla kuzum inan çarşıdaki paraya denk geliyor bizzat yaşadım
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben olsam taşınırım her ay 400 lira cebinize kalacak ama ben normalde de öyle pek dışarı çıkan bi insan değilim sen annene ablana sürekli gidip geliyorsan tasininca zorlanirsan bilemicem bide eşinin isine de önemli bence gittiğiniz zaman o 400 her gün otobüs e gidecekse bi anlamı olmaz bunları düşünüp sadece annenle ablanın razı olmamasına takildiysan da boşver kız o 400 liraya 2 haftalık erzagini alirsin 
(1,108 puan) tarafından
Aksine eşimin servisi kapımızın önünden geçecek o rahat edecek annemlerde gidip gelemiyor bebiş olunca artık onlar gelecek taşınmak en mantıklısı ya
(1,621 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur3850 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 342 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Guley. (2 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı