0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Herkeste hayırlı günler 6 aylık hamileyim eşimi dün suçsuz yere işten çıkardılar çok üzüldüm gerçekten ailesiyle birlikte yaşıyoruz ufak tefek işe girene kadar idare edeceğiz artik ama bebek icin esya alınacak vs derken masraf dolu sorum şu her bebek rizkiyla doğar bereketli gelir derler sizcede oylemi buna şahit oldunuzmu şimdiden teşekkürler ☺️

22 Cevaplar

+1 oy
(7,661 puan) tarafından
Kimine göre öyle ama kimi de cok zorluk çekiyor bezi zor alıyor 
(4,668 puan) tarafından
Evet,en büyük örneğini burda açılan postalardan görüyorum:((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet evet oğlum pandemi  zamanı doğdu vallahi eşimin işi yoktu Ma.birsekilde hep para eline geçiyordu
0 oy
tarafından
Kesinlikle her bebek bereketi ile geliyor:) 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kesinlikle. Çok şahit oldum. Allah hayırlı kapılar açsın. 
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Hemde nasıl buna canı gönülden inan Rabbim öyle veriyor ki rızkını rakam veremicem ama  bebeğimizin doğduğu ay eve giren para bizim için hayaldi aylarca çalışsak anca birikirdi yani. Hepsi borçlarımıza gitti ama elhamdülillah elimiz açıldı bi an da rahatladık 
0 oy
(226 puan) tarafından
Kesinlikle arabamızi satmistik sonra 1 ay içinde 2 ye katladı fiyatlar 1 sene böyle geçti umudumuzu kaybetmeye başlamıştık alamiycaz diye oğlumun doğdugu ay geçen sene Nisan ayında istedegimiz arabanın bile çok üstünde bı araba nasip oldu çok bolluk içinde geçti o dönem elahamdulillah
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Ben şahit oldum kizimda canım borcumuz falan vardı kizimq 4-5 aylık hamileyim çocuk doğunca napacaz falan diyorduk Rabbim kapımızı açtı kızım Doğmadan çok şükür borç falan kalmadı hiç bitirdik bı şekilde ama bitmez bu borç falan diyorduk hatta kaç ay içerdeydik nasıl oldu anlamadık bile  
0 oy
(119,067 puan) tarafından
valla bebegim gelmeden bereketi rizki geldi bak gor sizdede olcak
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Olmamı zmi hemde nasıl oldu ilk kızımda neredeyse hiç masraf yapmadık ikincide de öyle hemde gül i ise girdi eşim şimdide hamileyim sukur bundan 5 ay öncesine göre durumu daha iyi hata bizim tek mal varlığımız motorumuz Du ikinciyi aldık ve üstüne üstlük habire şükür eilme para geçiyor hayret ediyorum
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Allah rızk kapılarını açsın size inşallah. Olur bir şekilde. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim kız bereketliydi de oğlan sömürdü:)) 
0 oy
tarafından
Evet hamile kaldıktan 2 ay sonra eşimin atama haberi geldi :) gerçi puanı iyiydi, yüksek ihtimal bu sene atanır diye yaptık çocuğu ama bilemiyorum:)
0 oy
tarafından
Evet oğluma hamile kaldığım zaman ağladım çok zorlanacagiz yetemecegiz dedim . Bende birlikte yaşıyorum ama oğlum doğdu herşey yoluna girdi şuan kendi evime bile çıkacağım 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Evet iki kizimdada oyle oldu hamileyken kötüydü hersey sonra doğum olduktan sonra yola girdi hep çok düşünüp stres etme bebekte stres almasın 
0 oy
tarafından
Evet her bebek bereketiyle gelir buna caanı gönülden inanıyorum 
0 oy
(846 puan) tarafından
Evet bizimki öyle oldu ev almaya karar vermiştik geçen sene sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Bebeğim şimdi iki aylık olacak ve eşim işinde yükseldi maaşı arttı çok şükür. İnşallah sizde kurtulursunuz sıkıntıdan 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Cnm inanırmısın bilmiyrom ama kızımı doğurdum resmen elimizde ne var ne yok gitti hiç ama hiç hayırlı bir sene degildi o doğduğu yıl çok sıkıntılar çektik, ama maşallah oğlum doğdu ev aldık araba aldık eşim ek işe girdi istediğim ev eşyalarını alıyorum şimdide mutfağım tamire girecek istediğim gibi olacak inşallah elhamdülillah ama oğluma hamile kaldığım günden şimdiye kadar hiç elimiz dara düşmedi 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Bizim için öyle oldu canım oğlum oldu rabbim nasip ederse ev alacaz hayırlısıyla kızım da da çok yardım edenler oldu çok şükür
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Aynen bir çok kez etrafımızdan da şahit olduk 
0 oy
tarafından
Rabbimin bi bildiği vardır her zaman asla isyan etmiyorum ama ikinci bebeğimiz oldu daha kötü oldu durumumuz herşeye rağmen iyiki doğurmuşum kuzularım yani her bebek bereketiyle gelmiyor malesef bunu bizzat yaşadım buda bizim imtihanımız diyip Allahtan gelene razı geliyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 773 göst.
9 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ayşe Ahmeddd (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 565 göst.