0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından
Kızlar doktorum regıl olursan gel dedi bayrama denk geldi hastaneyi aradım doktorum bayram tatiline çıkmış ne zaman başlar

7 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bilgisi olan yokmu yaa
(2,194 puan) tarafından
Doktoruna bağlı tatlım senin doktorun özelde kaç gün izin aldı ise o gün döner hastanenin numarası varsa randevu almak için ara sor randevu al bence
(544 puan) tarafından
Sordum net birşey söylemedi bayramdan sonra gelir dedi internetten de baktım daha kaç gün tatil olucağı belli değilmiş
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bilgim yok post ciksin 
(544 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Perşembe günü herkes mesai yapicak resmi tatil canım ozelde olsa resmi tatil 
(544 puan) tarafından
Hastaneyi aradım bayramdan sonra gelir dedi internetten de baktım kaç gün tatil olduğu hakında açıklama yapılmamış perşembe günü tatil bitiyor mu
(5,954 puan) tarafından
Perşembe is başı canım resmi kurumlar ozeller  hepsi
(544 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(13,791 puan) tarafından
Perşembe tatil bitiyor ama doktorun belki izinli olur. Benim doktorum sonraki hafta pazartesi başlayacak. 9 mayistan sonra gel dedi bana. 
(544 puan) tarafından
Yok canım sordum bayram sonrası burda dedi de bayram tatili ne zamn bitiyor internetten baktım açıklama yapılmamış onun için dedim acaba 9 günmü
(13,791 puan) tarafından
Yok canim resmi tatil perşembe bitiyor. Okullar falan açiliyor perşembe günü.
(544 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hastene biliyodur canm ara sorsana asistanını iste yada bilgi alacağın birini bağlasnlar snaa 
(544 puan) tarafından
Canım sordum bayramdan sonra burda dedi internetten de baktım kaç gün tatil olduğu hakında açıklama yapılmamış
tarafından
Kuzum bazı doktorlar bayramdan sonrayada tatillerinş uzatabiliyorlar en iyi bilgiyi asistanı verirdi ondan söyledim kuzum
(544 puan) tarafından
Tm  canım teşekkür ederim
0 oy
(354 puan) tarafından
Haftalık takibe gidiyorum ben normalde salı kontrolum vardı salı nst ye gel dedi Perşembe kontrole çağırdı 3 gün tatil bizim dr
(544 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim:))
0 oy
tarafından
Persembe kamuda da ozelde de iş başi herkes
(544 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim:))

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 259 göst.
0 oy
7 cevap 240 göst.