+1 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

Bu postu acabilecegim hic aklima gelmezdi en buyuk korkumdu bu tuvalet egitimi hatta bununla ilgili acilan postlara bile girip bakamiyordum daha cok uzuluyordum cunku. Ama Rabbim bizede nasip etti cok sukur. bu arada ilk denememde basarili olamadim ben bu benim 5.baslayip birakmamdi resmen sonunda oldu. 

15 gun ugrasip bir kere bile cisini yaptiramadigimi bilirim ben onceki denemlerde. 

bu sefer 2 gün her gidisimde yanimda goturdum beni izlettim nasil yaotigini ogrensin diye sonra bi anda kendi de yapti bende o ilk cisi bekliyordum zaten :D cunku devaminin gelecegini biliyordum hemen alkisss bravoo falan dedim kendide sevindi oylece her gotirdugumde yapar oldu ondan 2 gun sonrada kendi soyler oldu ciş diye bide kakadan korkuyordum ona alisamaz diye onda da bi sorun olmadi bin sukür.

size tavsiyem su cocugunuz hazir degilse 20 gunde ugrassaniz ögrenemez sadece ikinizede eziyet olur ama eger bebeginiz hazirsa 4 gunde bile ogrenrsiniz dogru zamani bekleyin benim gibi stres yapmayin herkese basarilar :) not kizim 2 ay sonra 3 yasina girecek..

8 Cevaplar

0 oy
(119,278 puan) tarafından
hadi gozun aydin sultanim
tarafından
Oooo sevda profil resim olay tas tas
dankja wel
tarafından
Bi ara bu resimi emoji olmadan atiyordun
google dusuyom kabak gibi bari suratim dusmesin dedim
tarafından
Puahaha düşmez merak etme düşerse azoya dersin o kaldırır
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Gözün aydın ya bende oğluma ogretyorumda Büyük tuvalttni yapmaktan korkyor yapmyor nasıl yendnz
0 oy
tarafından
Benimkide 3 yaş 2 aylık oldu ama öğrenmiyor asla yapmıyor ya napacam
0 oy
tarafından
masallah canim bebekten bebege degisiyor bende senin taktigi uyguladm kizim 2 yasinda 2 aydir şükürler olsun uğraştım ve basardık  simdi gece bezlemesi de kalmadi cok şükür  
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Ben ilk oğlumda çocuk uğraştım inatlastik resmen birbirimizle nezamn bıraktim kendi haline kendisi istemedi bezi gece ve gündüzü bırakti bezi şimdi ikinci oğlum 22 aylık yaza öğret diyorlar ama oğlum nezmn isterse ozamn kendisi bırakır 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ayni benim oglum 2 gunde ogrendi masalah benim oglumda 3 yasinda 2 ay once ogrettm :))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hadi gözün aydın canımm❤️❤️
0 oy
(747 puan) tarafından
Hazir oldugunu nasil anladin peki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 220 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 324 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 886 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...