0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım 24 aylık yaz geldi artık evimiz bahçeli bundan sonra akşama kadar dışarda olur eve girmeyiz diyorum ki çişini hiç söylemiyor ama ben bezi cikartsam sadece bu tayt pantolon giydirsem çişini yaptığı anda bacağından falan akar ya o zaman fark eder kendinin farkına bir iki altına yapmayla varır diyorum acele etmenin sebebi bez kızımın belini yara yapıyor geçen sene çok sıkıntı çektim bu sene aynı şeyleri yaşamadan bezi atsak diyorum sizce bezi çıkartıp altına yapınca farkına varır mi çişinin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızım da 22  aylık bende burda bekleyeyim aynı sorun bende de var 7 numara dar geliyor artık 
tarafından
Biz 6 numara kullanıyoruz kızım zaten çok zayıf ama beli yara oluyor işte
(1,786 puan) tarafından
Kaç kiloki
tarafından
12 kilo ama boyu uzun o yüzden çok zayıf gözüküyor
tarafından
Taytlar bile belinden düşüyor hep
-Reklam-
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Bende köşede durum kizim 20 aylik tuvalet öğrenme  hazır ama ben cesaret edemiyorum :'(

tarafından
Bende eve çiş yapmasin diye dışarıda alıştırcam
(1,314 puan) tarafından
Ben herşeye kabulum canım tuvalet gelince saklanır çok özür dilerim kakası gelince tutar oturur tuvalette oturuyor gibi bezine yaparken banyoda kendi klorezitine oturur annem tii der ama ben cesaret edemiyorum ona öğrenmesine
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Bence iyi yaparsin altını hiç baglama sürekli cise götür sor sürekli bende sadece oğluma pijama don giydirdim altını bağlamadim yaptıkça donu batıyor islaniyo hemen almiyodum rahatsiz oluyodu bu durumdan öyle öğrendi sende öyle yap  hemen alma yaptı zmaan rahatsiz olsun öğrenir gider Ozman 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 288 göst.
14 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 926 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 341 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 427 göst.

379,183 soru

11,350,479 cevap

34,818 kullanıcı

...