0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
3 aylık bebeğim var doğduğundan beri çocuk ağlamasına rağmen ısrarla kucağında tutmaya çalışiyor ben artk agladiginda kucağından almaktan utanır hale geldim lafını etmesin diye ama o ısrarla bebegi tutup susturmaya çalışıyor annesini ister annesinde susar annesi sakinleştirir diye bı şey kafasına gelmiyor bugünde çocuğu kardeşinin kucağına vermiş çocuk ilk defa görüyor yabancı yine ağlıyor tabi ben farklı odadaydım cinlerin tepeme çıktı oraya gitmek istemiyorum artk 

15 Cevaplar

0 oy
(4,983 puan) tarafından
Kadin susturmak için yapıyordur belki 
(4,983 puan) tarafından
Ozamn kolik bebektir
Bence sen bosuna gerilmissin
(679 puan) tarafından
Kolik bebek değil sakin normalde
(4,983 puan) tarafından
3 aydır hep aglayan bebek nasıl sakin anlamadım ben
(679 puan) tarafından
3 aylık bir bebek hep ağladığını söylemedim kaynanam benim kucağımdan alırken sakın ama bı sure sonra bebek emmek istiyor ve ağlıyor sorun burada başlıyor kaynanam git sakinlestir düştü veya emzir demiyor kendi kucaginsa ısrarla susturmaya calisiyor
(679 puan) tarafından
Düştü yazmışım sustur olucakti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm kucagina alincami agliyor 
(679 puan) tarafından
Kucağına aldığında başta sakin olsada sonrada anne kokusu istediği için veya emmek istediği için ağlıyor o da ısrarla kendi kucağında tutmaya devam ediyor
tarafından
Oda susturmaya calisiyor sen isteseyip emzirsen olmazmi cnm
(679 puan) tarafından
Yapıyorum ama sürekli bu durumu yaşamak beni yıpratıyor onun kucağından ben alıyorum hep kendi akıl edip vermiyor çocuk ağlayınca ben üzülüyorum her gitmeme oluyor bu
0 oy
tarafından
3 aylık bebek insanları tanımaz ki saha sadece annesini bilir.  Bence karnı ac olduğu icin yada gazi olduğu icin falan aglıyordur. Onun da torunu sevmek istemesi cok normal. 
(679 puan) tarafından
Sevmesine lafım yok ama agladiginda versin ısrar etmesin ben kendimi kötü hissediyorum sanki onun ağlamasına ben izin veriyormusum gibi
0 oy
(308 puan) tarafından
Şöyle düşünürmüsün senin kendi evladının evladı torunu.. Benimde kaynanam öyle çocuklarıma çok çok düşkün deil yeri gelir beni üvey anne olarak ilan eder sırf kızdığım için oğlum 5 yaşında burada. Bazen onların açısından da bakmalıyız, belki sevincinden belki bebekleri seviyor susturmaya çalışıyordur tabi yine yaşamadan bilemeyiz de
(308 puan) tarafından
Çok düşkün yazacağıma, düşkün deil yazmışım yanlışlıkla
(679 puan) tarafından
Sevmesine lafım yok sevsin ama agladiginda bana versin ağlayan bebek teselliyi sadece annesinde bulur ben kendimi kötü hissetmeye başladım sanki onu yalnız birakiyormusum sahip cikmiyormusum gibi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
emziriosan hemen al memeye ver gorsun aradigi meme
(679 puan) tarafından
Yaptığım bişey ama hiç değişmiyor kaynanamdaki ısrarcı tutum bazen anne yok anne yok diyor agladiginda
(11,217 puan) tarafından
guya kendine alistrmaya calisio. bilmioki cocugu daha cok senin arar hale getrio
0 oy
tarafından
Kocan konuşsun. Anne sakin zamanında al oynat. Ağlayınca annesine ver . sinirleri yıpranır çoçuğun.
(679 puan) tarafından
Kocama da diyorum ama o da vurdumduymazlik yapiyor
0 oy
(86 puan) tarafından
Seni gayet iyi anlıyorum benim de bu durum başıma gelmişti başlarda teknkaybanabm degilndigerlerinde yapıyordu oglum beni istemesine rağmen iki saat bana vermiyor aglatiyorlardi seveceğiz diye ben de aynı senin hissettiklerini hissediyordum bilmiyorlardı ki sakinleşince ben onlara geri vereceğim... ama onlar heveslerinden yapıyorlardı simdi oglum 7 aylik artık ağladığında hemen veriyorlar. Belki de seninki de öyle bir durumdur ilk torun mu  
(679 puan) tarafından
Evet ilk torun benimde ilk çocuğum karşımda öyle ağlaması beni üzüyor
(86 puan) tarafından
Biraz hevelveslerini alsınlar böyle olmaz merak etme
0 oy
(684 puan) tarafından
Burada kaynanasina post acanlar hatla o postlarada da kaynanaya sert yorum yapanlar şimdi bir kac gündür melek olmuşlar 

Bende k.validemi çok severim ama anlayışlı olduğu için ne demek çocuğu kendi susturmaya çalışıyor yahu sev öp kokla ama bırakta bebek kim annesi anlasın
(679 puan) tarafından
Ağzına sağlık
0 oy
(421 puan) tarafından
Aslında iki tarafta kotu niyetli degil ama karşılıklı anlayış lazım 
(2,835 puan) tarafından
Benimki malesef  inadıma yapıyordu kızım kolik bir bebektı kızımı karın bölgesinde yatırp hızlı hızlı 1 saat evim içinde sallardı  ilk yarım saati ağlayarak geçerdi ben içten içe sinir krizi  geçiriyordum bazen veriyordum daha küçük beyni sarsılır o kadar sallama derdim küserdi  ne günler yaşadık
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben kaynanani kötü niyetli bulmadım ama senin biraz abarttigini düşünüyorum. Ayrıca 3 aylık bebek yabancı biri kucağına alınca ağlamaz daha onu anlayacak zamanda değil. 
(6,047 puan) tarafından
Yeni yaşına girdi ve iki üç aydır yabancıya gitmiyor. 3 aylık bebek babasını tanimaz daha
(679 puan) tarafından
Ağlayan bebek yabancıya verilmesin o zaman annesine verilsin ben ısrarcı tutumlarından rahatsız oluyorum bebeğimin ağlamasına dayanamiyorum
(6,047 puan) tarafından
Tamam da kadın da susturmaya çalışıyor ***** demek ne derece doğru. Şu mübarek günde.
(679 puan) tarafından
Susmaz ki  susmuyorda açsa meme istiyorsa anne istiyorsa ben çok doldum artk  doğduğundan beri böyle
(86 puan) tarafından
Ya burada post sahibini linc etmişsiniz kadın zaten kötü niyetli demiyor sevmesin de demiyor cpcugun ağlayınca bana versin bebi istediğini biliyorum ağlamasına dayanamam diyor sadece siz de be abarttınız
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Sorma benimde öyleydi kızım kolik bir bebekti ag  gug dese ağlasa hemen kucağına alır karın kısmına yatırır başlardı sallamaya sallama Desek iyiydi bildiğin hırpalıyordu yüksek sesle başlardı AAAAA  demeye cinnet geçiriyorum birşeyde diyemiyorum  başka odaya gidip kulaklarımj tıkardım nefret ediyorum ya bu kaynanalar çok bilmişlik taslıyorlwr  uzak dursunlar yeter
(679 puan) tarafından
Aynn heralde bebeğin anneden çok kendilerini sevmekerini istiyorlar
0 oy
tarafından
Canm 3 aylık bebek yabancıya gitti diye ağlamaz ki . Yardımcı olmaya çalışıyor bence.  Ben burda artniyet görmedim 
(679 puan) tarafından
Artniyet yok ama düşüncesizlik var sevsin ama aglatmasin agladiginda versin susturup sakinlestireyim sonra yine alsın ben aglatmasina dayanamıyorum bebek agladiginda sadece anne göğsünde sakinleşir huzur bulur
0 oy
tarafından
ilk aylar bence anne çocuk başbaşa kalmalı.bnmkiler yorulmayi hic sevmez kaçtılar bakmak.zorunda kalicaz dye.valla isime geldi.hic de zorlanmadim seve seve buyuttum.ne o oyle iki gunluk cocuk kucaktan kucagina.o sadece anne kucagi ister.isi gucu meme uykudur
(679 puan) tarafından
Evet sanki oyunluk bebek gibi susturmaya çalışıp kucakta ısrarla tutuyor bebek bu aamaz tabi ağlıyor o da
tarafından
kendine alissin diyedir
0 oy
(907 puan) tarafından
Ayy kaynanalar kiskanc ama gelinler kaynanalardan daha kiskanc ya !! Kaynanan ogkunu senden kiskanir sende cocugunh kaynananandan kiskaniyorsun bariz ve acik yabi !! Kadinda susturmaya calisiyordur oda onun evladi sayilir yari anne kucahinida alacak sevecekte susturmayada calisacak ne kadar fesatsiniz yq
(679 puan) tarafından
Benim adıma sanki oyleymisim gibi konuşmazsan sevinirim ben niye oğlumu kıskanayim sevsin tabi sevmesi hoşuma gider ağlaması değil yani sizde annesinizdir bebek birinin kucağında ağlıyorsa tepkisiz mi kalıyorsunuz uzulmuyormusunuz ve karşıda ki kişide anne yok anneye bakma diyerek susturmaya calisiyorsa hoşunuza mi gider

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 431 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...