0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Yarın bayram ben koşustur koşustur işleri bitiremedim ne bı yemeğim.nede tatlım var. Ayrıca kaş bıyık birbirine girmiş onlaari şimdi alabilsem çok iyi olurdu ama çok geç oldu yarın anca yemek le uğraşırım birde tahriş olur öyle de dolanmak istemem. Üfff ya :)

9 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
Niye bu zmana bıraktın herseyi cnm kas bıyık 2 3 gun onceden bile alinirdi yani
(321 puan) tarafından
Canm 2 3 gün öncesinden niyetlendim ama fırsat bulamadım inan 2 çocuk bayram temizliği falan birde oruç. Şimdiye kaldi. Demin tüm vücut ağda yaptım bitti kaç biyiga takaat kalmadı ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bende bugün kas biyik aldırdım allahtan rahatım:Dasdfgf
(321 puan) tarafından
Gözün aydin. Ben şimdi kalkıp yapacak sanırım yarın hiç vaktim olmaz. Sabah 8 den dir 5 dk otumadim inanır mısın kas bıyık almaya zamanım yoktu desem kimse inanmaz ☺️
(1,446 puan) tarafından
Ben inanırım canım bende kuaföre gittim valla 15 dk sürdü sende varsa git iyi olur hiç ugrasman
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ben varım ama şimdi uyucam iyi geceler:)
(321 puan) tarafından
Uyuma kız eşlik et bana ☺️
(7,984 puan) tarafından
Sabah  9 olmadan oğlum anne anne der benim çoktandır uyumamm lzmdi
(321 puan) tarafından
Niye uyumadinki
0 oy
(619 puan) tarafından
Ay bende kas bıyık aldm şükür bugün banyodan önce :) tatlım yok yemegm yok :) uzağız herkesden kolu komşu tanımıyorum. Bayram şekerim kolonyam var :) yarn yaparım yemek tatlı alırsak alırız almazsak kalır :) son ayimdayim gebelikde bunalmış haldeyim yarn bayram ever ama o kadar agirlastm ki anneme bile gidemiyorum :( 
(321 puan) tarafından
Hamileysen başka canm onun disinda. Bende uzağım kimim kimsem yok eşim bey millet yapıyor sen yapmıyorsun diyip tutturdu bizim icin yapcam bende yemekleri ☺️
(619 puan) tarafından
Ay evt yap ya bayramn tadi öyle oluyor kesnlikle :)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bende anca bitirdim daha yeni Namaz kıldım uyuyacam inşallah 
(321 puan) tarafından
Allah kabul etsin kuzum ☺️
(12,494 puan) tarafından
Saol canım amin
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benn yaprak sariyorum ve tatlimi yapcam birazdan
(321 puan) tarafından
Masllah hangi tatlıyı yapacaksın canm bankada fikir olur ☺️
(7,972 puan) tarafından
Iki renkli.gül tatlisi yapcam cnm yarinda soguk baklava yapcam
0 oy
tarafından
2 gündür büyük oğlum küçük oğlum ve ben çok kötü grip olduk bayram temizliği hak getire evi b.k götürüyordu ama takatim de yoktu iftardan sonra ya Allah bismillah dedim evi komple süpür sil toz al bir ton ütü yaptım mutfağı temizledim em son banyoyu yıkadım bir de ben banyo yaptım ahanda şimdi uzandım yatağa inşallah hemencecik uyurum :)
(321 puan) tarafından
Bayram ağzı grip olmaniz kötü olmuş kıyamam yokmu yardım alacağın kimse
tarafından
Var da yok canım küçüğüm çok öksürüyor nefesi daralıyor ben maskeyle dolaşıyorum evde bir garip olduk hiç böyle çoklu grip olmamıştık :))
0 oy
tarafından
Sabah erkenden kaş bıyık hall et canım . Ben Akşam misafir gidecem diye, sabah lazere gittim. o vakite kadar dinlenir. kızarırsa pudra vurursun.
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ohooo bizim işler çoktan bitti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 243 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 420 göst.