0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kizlar benim kocam eve girmiyor bı türlü saat iki olmuş ben evde tekim bir buçuk yaşındaki kızımla birde bayram ve ben ağlıyorum korkuyorum tek başıma hiç yanımızda olmuyor çok pişmanım şimdiki aklım olsaydı evlenmezdim hiç ben mutlu olamiyacammi kizlar nolur yalnis anlamayan isyan değil ama başkalarını görüyorum ve özeniyorum mutluluklarına kimseye derdimi anlatamiyorum anlatsam da anlamıyor çok bunaldım 

10 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Niye gelmedi eşin ?
(34 puan) tarafından
Gelmiyor hep dışarda geziyor arkadaşlarıyla ne yaptığı belirsiz bayram günü bile durmadı evde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yemin ederim şuan anladığın tamda eşimin aynısı yeni geldi 4 arkadaşı ile beraber hemde alkolü kafayıyecem
(34 puan) tarafından
Bıktım ben artık yaşamak zevk vermiyor bana kardeşim çok mutsuzum
(5,954 puan) tarafından
Bayram günü   alkol Allahim sen ıslah et  allah yardımcin olsun canım
tarafından
Prenses annesi boşver allahin adaletine bırak
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ailesine söyle ne sorumsuzluk allah yardımcın olsun canım
(34 puan) tarafından
Soylemezmiyim onlar da aynı takmiyorlar bile oğulları içki içmesin sadece eve girmesede olur kafasindalar aldatsa bile normal yeterki adları çıkmasın onların kaynanam daha seviniyor dur
(5,954 puan) tarafından
Zor alma eve kalsin sokakta aklı başına gelsin
(34 puan) tarafından
Almasam neki apartman dört katlı aileler var kapıları kırıyor bağırıyor yirtmis yüzünü işte gene ben rezil oluyorum gene ben yüzlerine bakmak zorunda kalıyorum o takmıyor bile kardeşim ben çok mutsuzum her gün ağlıyorum ailem sahip çıkmıyor boşan Mak istiyorum öldürmekle tehdit ediyor görüyoruz adalet yok kadınlar korunulamiyor hiç bı yere güvenemiyorum Allah'ım dan tez vakitte cezasını bulur insalah şuan yazsrken de ağlayarak yaziyorum
(34 puan) tarafından
Canımdan dan korkmuyorum vallahi ama evladım kalır ortalarda kimseler sahip çıkmaz ona yavrumu koymak istemiyorum ortada
(5,954 puan) tarafından
Ahh kuzum ya kıyamam üzüldüm val aglama lütfen güçlü olmaya bak kızına sarıl ondan güç al canımı  evladin icin güçlü ol aglama:(
0 oy
tarafından
Cnm Allah yardımcın olsun ne iş yapıyor. İse gidiyir mu
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Dışarda ne yaptığını biliyor musun ? Yoksa sadece çıkıp gidiyor mu aradığında açıyor mu ? Bunlarda önemli detaylar
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Eşle muhabbet arttırma duası var onu mu okusan
0 oy
(495 puan) tarafından
Ne yapiyor da eve girmiyor canim peki bnm esimde kaynimda ole eltim nasil problem yapiyor bilmiyorum ama bn cok problem yaptim ailesine deflarca soledim olmadi bn uyardim olmadi sinir krizleri gecirdik ambulas cagirdik olmadi en son siddet uyguladi affetmedim polise gittim ne var ne yok anlattim bi nevi korkuyor ve eskine gore daha az gidiyor daha onceki siddetlerini hep affettim sineye cekmistim son oldu beraberiz hala ama bazi seyler olmassa zorlamanin bi alemi yok deniyorum denicm Ama olmssada zorlamicam bitersede biter takmiyom artik
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun:/
0 oy
(120,669 puan) tarafından
kiyamam sama uaa
0 oy
tarafından
Ailenle paylaştın mı bu sorununu ?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 206 göst.