0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar benim arkadasım 3 yıllık evlı hıc bır sorunları yok eşiyle kndınden de defalarca doktora gıttıler 3 defa hamıle kalıp düşük yaptı ve sureklı al basıyodu korkuyordu evde tek asla kalmazdı. Dün bır hocaya gıtmısler muska falan yazıyo adam buna demıs sana musallat olmus lar senden aldım hapsettim sımdı burdalar sen gıdınce hesaplaşacağız  demıs. Bir muska yazmıs hamıle kalana kadar tak kalınca tekrar gel yine yazacm cocuk dogunca ona takacn demıs cocugun adını da kndı koymalıymıs hoca. Asla cocugunun olmasını ıstemıyo lar kalsan yine dusuk olacktı demıs boyle bısy mumkun mü yani korkuyo bısy olur dıye falan bılgısı olan varmı bu konuda

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aldım buraya hapsettim filan demesi bana biraz saçma gibi geldi bilmiyorum ama muska olayı Ümmü sübyan diye birşey var onun için muska yazıldığında hamileyken sen takıyorsun çocuk doğunca ona takılıyor diye duymuştum öyle birşey olabilir gibi 
(60 puan) tarafından
Valla bu hocaya hep cinli hoca derler cinleri falan varmıs ugrasırmıs nebılım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sey subyan cini diyolar ona sanirim onu demis o biraz korkutucu anlatmis okadar bide ismini hocanin koymasina falan gerek yok bacim 
(60 puan) tarafından
Valla dogum yapana kadar gözetimim altında olacaksın demıs haftada bır arayıp gordugu ruyaları anlatackmıa
tarafından
Bacim sacma geldi bana ya nebilim
(60 puan) tarafından
Bana da ama bnde bilemedim valla
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbım Allahım sen koru 
(60 puan) tarafından
Amin valla
0 oy
(760 puan) tarafından
Cin musallati rukia yani kuran tedavisi olmadan asla kurtulanacak birşey değil resmen düzmece 
tarafından
Google a rukia yazdim anime karakteri cikti .rukye olmasin kuzu ?
(60 puan) tarafından
Muskayla olmaz yani oylemı
(760 puan) tarafından
Rukye diye yazılıyor aynen canim
(760 puan) tarafından
Yok canım muska sadece sembolik birşey önemli olan dua zaten dinde muska diye birşeyde yok yani caiz değil çünkü bir duanın senin koruyacagina inanıyorsun ama bizleri koruyan taşıdığımız dualar değil okuduğumuz dualardir
(60 puan) tarafından
Aynen oyle ya
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah yardımcısı  olsun inşallah ama Bn böyle şeyler asla inanmam önce Allaha inancın küvetli ölucak hersey Allahın elinde böyle şeylerle kendini korkutup üzmesin hocaya da inanmasin
(60 puan) tarafından
Demi yani bilemedm sormak ıstedm
0 oy
tarafından
Allah korusun cok korkarım böyle seylerden
(60 puan) tarafından
Valla oda iyce korkmus ama kndını tamamen hocaya teslim etmıs bnde sormak ıstedm cunku ilk defa duydm
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Tamamen para tuzağı.  Evde sesli bi şekilde süreleri açsın dinlesin her gün okusun eşi onu gerçekten kalbi temiz nefesi kuvvetli birine gönlünden gelecek şekilde muska yazdirsin. Bide mesela yani emin olmalı gerçekten musallat olmuş mu mesela evdeyken baktığı yerler de karartilar vsrmi yada kulağına fısıldılar geliomu nefes sesi duyuomu bunlar varsa evet musallat olmuştur 
(60 puan) tarafından
Yani sürekli al basıyo mus kaynanası ve eşinin yuzüyle gorunuyolarmıs sabah ve yatsı namazı zamanı cok korkuyomus
(1,453 puan) tarafından
Bilemedim ama genel de bunlar olu4 derler öle bisey varsa
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Sürekli düşük yapan kadınlar da genelde oluyor ama hoca enteresan yorumlamış isim koymak ne alaka
(60 puan) tarafından
Valla bilemedik ılk defa duydum bnde sureklı gozetım altında olacan dogunca getrcn demıs adını bnm koymm lazım demıs. Yakın zmanda yıne hamile kalacktn oda düseckto demıs
0 oy
(120,060 puan) tarafından
mihri hanimin yorumuna aynen katiliyorum
0 oy
tarafından
ay inanma oyle seylere asla da gitme asıl.gidersen inanirsan basina gelmedik.kalmaz allah tan iste ne istiyorsan.ondan baska yardim yok.hurafe yalan buyu giderseniz basiniz belaya girer asil
(60 puan) tarafından
Bnde soyledım ama kndını hocaya teslim etmıs resmen bnde buraya sormak ıstedm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Musallat degıldır  ummu subyandır annemde var erkek bebekleri yasamadı 3 tane kar ında olmus. Banada geçmiş hamile kalınca yazdordılar taktım.gercı kızım oldu o da ayrı mesele ... Annem duayı takınca erkek bebek yasadı
(9,247 puan) tarafından
Bu ummu subyan anne karnında oldurur yada dogduktan sonra  10 yasına kadar takılır dua.
(60 puan) tarafından
Cok sagol canım bilgilerin ıcın
(9,247 puan) tarafından
İstersen netten bir araştır
(60 puan) tarafından
Attım kndıne bakack
(9,247 puan) tarafından
Bende ınanmazdım canım annemde kucuktım ama bir akrabamızdsds oldu dogdu öldü karnında 2 tane öldü simdi hamile gene dua yazdırmıs bakalım
0 oy
(966 puan) tarafından
Hocayı da bir yere hapsetseler keşke.
(60 puan) tarafından
Valla ilk defa duydum bnde demin anlattı bana bn inanmıyorum ama buraya sorayım dedim içi rahat etsn dıye
0 oy
(9,921 puan) tarafından
,7 kere düşük yapanlar var canım 3 neki
(60 puan) tarafından
Ya işte bu üzerimde büyü var diye supelenıyodu o yuzden hocaya gıttı o da oyle demıs sebebı o diye
0 oy
(1,048 puan) tarafından
a nolur yapmasin bn hic inanmadim sadece dua okusa neyse ama hesaplasca  fln 
(60 puan) tarafından
Yani degısık geldı banada ama o ona tamamen inanmış ne dese yapıyo
(1,048 puan) tarafından
Ya canim kurtarin iyle seymi olur isminide bn koycam felan tovbe ya ayni bu arkafasin gibi ayni derttem biri gitsin hoca onada aynisini der ylanini cikarin bu adamin hic derdi olmayam biri gitsin arkadadin gibi
(60 puan) tarafından
Valla canım ben boule seylere bulasmam ben uyardım ama anlamıyo artık kndısı bılır 1 hafta gordugu ruyaları not edıp anlatckmıs hocaya
(1,048 puan) tarafından
Ay bizede soyle 1 hafta sora ne dicekmis hoca peki kac lira almis
(60 puan) tarafından
Canım normlde hoca para almıyo ama kndıler 50 lıra vermıs zorla ilgilendi dıye. Soylerım sızede
0 oy
(1,725 puan) tarafından
Konuyla alakalı değil ama bir arkadaşımın kardeşinin başına gelmiş böyle bişey her gece korkarmis hocaya gitmişler çocuga hoca sormuş şuan görüyor musun diye evet demiş kapıda iki adam bekliyor hoca dua muska falan yapmış ellerini ayaklarını bağladım artık seni bırakacaklar o olmuş gelmemişler şimdi arkadaşimla görünüyorum noldu bilmiyorum ama var böyle şeyler maalesef 
(1,725 puan) tarafından
İnş Allah'ın izniyle onada faydası olur insan çok korkuyor kim nie yaparki böyle şeyler hep o filmler yüzünden yaygınlaşti böyle şeyler Allah'ım kötü insanlardan korusun
(60 puan) tarafından
Amin amin
(1,048 puan) tarafından
Ya bende merak ediyorum hep izledigim filimlerde birisi buyu yaptiriyo yani kendiliginden musallat olmuyo hic bu durumda cok degisik
(60 puan) tarafından
Kaynanasından şüpheleniyo buda
(1,048 puan) tarafından
Allahim ya korktum valla
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Alıp buraya hapsettim gibi şeyler biraz uçuk kaçık geldi ama yine de bilemem tabi.. Ama muskaya koruyucuyu ayetler yazıldıysa üzerinde taşısın.. Kendi okusa daha güzel olur tabi ama uykusunda da okuyamayacağı için üstünde bulunsun.. Yatmadan önce de Felak, Nas, Ayetel Kürsi gibi koruyucu sureleri okusun kendisi
(1,552 puan) tarafından
O kadarını bilmiyorum.. Bi de bu tür şeylerden şüphelenmeden önce tıbbi konulara bakılmış olması lazım.. Tıbbi bi sorun olmadığı halde, doktorların sebep bulamadığı tarzda bi düşükse böyle şeylerden şüphe edilir.. Yoksa birçok şey düşüğe sebep olabiliyor.. Guatrın bazı türleri bile sebep olabiliyor
(60 puan) tarafından
Canım 3 senedir her doktora gıttıler hamıle kalmaman veya dusuk yapmak ıcın bır sebep yok dedıler hep ondan sonra bundan şüpelndı
(1,552 puan) tarafından
Anladım.. O zaman şüphelenmekte haklı, Rabbim yardımcısı olsun.. Kucağını doldursun inşallah
(60 puan) tarafından
Amin insallah hayırlısı ıle
(1,552 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Cnm ben gozumle gordum halam anneanneme musallat olan kisileri ismini ogrenip ogrenip yazdi kagida onuda bir derede birsey yaptilr ben gozunle gordugum icin bana sacma gelmedi 
(1,048 puan) tarafından
Nerden gordude yazdi canim
(60 puan) tarafından
Valla dogrudur ama işte ben ılk defa duydum
tarafından
Cnm anneme okudu ondn sonra gozunu kaptti isimlerini soyle dedi oda biraz soylemedi korkuttulr onu snra soyledi isimlerini tam 15isim cikti snra kurtuldu birseyi kalmadi sukurler olsn
(1,048 puan) tarafından
Ay ne diyisun halan ne duasi okudu acaba Allahim sen koru yarabbimmm
tarafından
Evet cnm bilmiyorum ben halam gibi insan var allaha sukurler olsn basimizda  kimseden para almaz oyle biri degil allah rizasi icin yapar
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Musallat olup çocuğu engelleme işini duymuştum ama karabasandan farklı onların gelmesi çok farklı. Bana da sürekli karabasan gelirsi elhamdülillah çok şükür bişey olmadı, evlerine basan bi arkadaşın hoca okumuş halletmiş. Rabbim kimseye vermesin isim koyma işini ilk defa duydum
(60 puan) tarafından
Yani al basması falan bızede olur arada ama boyle bıseyı ılk defa duydum bnde
0 oy
(4,464 puan) tarafından
Subysn duası yazıyorlar evet ama hoca değişik konuşmuş cidden
(60 puan) tarafından
Aynen oyle cok korkutmus
(4,464 puan) tarafından
Bilemedim ki bacım yani birazda uydurmuş gibi geldi tmm olabiliyor ama her ayrıntıyı anlatmasa da olurmus
0 oy
tarafından
Dabbe 8 kpnusu gıbı aldım hapsettım nedır yanı ben ınanmadım
(60 puan) tarafından
Sımdı burdalar onları hapsettim sen gıdınce hesaplasacz demıs

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 412 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,255 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 531 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu