0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kzlar eşimin telefonu kurcaladım bana kaç kere söz verdi telegram kullanmıcam diye geçen gün telegrama  girmiş kızlara nbr yazmış ve terbiyesiz sitelere girmiş neler neler izlemiş 

Ve üstün terbiyesiz sitelere üye olms bizm yatak odanmizda fotoğraf çekilip o pis siteye profil yapmış napcm kızlar onu nasıl cezalandira blrm 2 cocgm var nefret ettim resmen şuan anneme geldm sabahtan kimseye bisiy diyemiyorum :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez 
(1,186 puan) tarafından
Çok haksln cnm
-Reklam-
0 oy
(9,502 puan) tarafından
Boşancaksın töbe bide o siteye foto mu koymuş iğrenç herif senin miden kaldırcakmı
(1,186 puan) tarafından
Üstünde atlet War di öyle foto koymuş yuzunu tek çekmiş ck sinir oldm :(
0 oy
tarafından
siktiri basmalık bır Gereksız ıste ne dusunuyosun 
(1,186 puan) tarafından
Kafam çok karışık napcm bilmiyorum kimseye bisiy diyemiyorum aileme konuyu nasıl analtcm.onuda bilmiyorum ortada 2 çocuk var
0 oy
(47 puan) tarafından
Boşanmak çözüm değil 2 çocuk var sizin ekonomik özgürlüğünüz var mı boşanmak en kolayı ama eşinle oturup konuşun olmadı psikolojik yardım almasını önerin aile bireyleri ya da arkadaş çevrenize de bahsetmeyin siz aranızda konuyu çözsenizde onlar unutmayacak olmadık yerde dillendirecekler neden oralara girme ihtiyacı duyuyor daha önce de konuşmuşsunuz neden tekrar ediyor hatasını konuşun umarım çözersiniz 
(4,089 puan) tarafından
Canım ahlaksıza psikolog ne yapsın her şey de psikolojiye bağlanamaz ki belli ki edep yok
(1,186 puan) tarafından
Bende byle düşünüyorum cnm ama surundurmek istyorm
(47 puan) tarafından
Bazen insanlar sorunları madde kullanımı ya da  cinsellikle bastırmayı seçer ekonomik sorunları vardır ya da aile sorunları bir nebze farklı haz yaşayarak bu sorunlardan kaçmak isterler bize  sapıklık ahlaksızlık gibi görünsede temelde çocukken bastırılmış duygularda yatabilir çözülebilir sorunlar bunlar eşinizle konuşun destek alın aile terapilerine de gidebilirsiniz
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben boşardım ama sana boşan diyemem şimdi şartlarını durumunu bilmiyorum ama böyle adamlar düzelmez aldatan bi daha aldatır hiç şaşmaz ya kabullenip hayata böyle devam edeceksin ya da bitireceksin 
(1,186 puan) tarafından
Kafam çok karışık :(
0 oy
tarafından
Ortada 2 çocuk var diye kendi hayatını mi mahvedeceksin inan o çocuklar büyüyecek çok mutlu olacak olan sana olacak kendi hayatını zehir edeceksin 
(1,186 puan) tarafından
Kizm 6 yasnda oğlum 3 yasnda serabalpalsi baba ve anne şefkatine sevgisine psikolojikmen çok muhtaç ayrılsak tedavisi geriden gelir
0 oy
(119,127 puan) tarafından
kiz koca herifr ne cezasi akli olsa oyle bisi yapmaz
(1,186 puan) tarafından
Surundurmek istyorm cnm
(119,127 puan) tarafından
yemegine şap kat bacim
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Senin kocan sokakta kız görse taciz edecek türlerden. Karaktersiz bunlar terbiye olunmaz.
(1,186 puan) tarafından
Başımdan kaynar sular döküldü resmn
0 oy
tarafından
2 cocugunu karisini dusunmeden bole bisey yapiyosa o adami duzeltmek icin ugrasmam gitsin ordakilerle gecirsin ömrunü hem koynuma girip hemde oralarda takilkcak kabul edilecek bisey degil
0 oy
(260 puan) tarafından
Canım sıkma canını boşanma durumun varsa boşan gitsin kurtul ama yoksa çocuklarımla gidicekvyerim yok falan diyorsan hicbmuhattap olma ayrı odada yat bı evde iki yabancı ol ona en büyük ceza bu
0 oy
tarafından
Boşan desek bosanmicaksin. Ne desem bilemedim .
0 oy
(15 puan) tarafından
Canm herkes kendı yaşadığını bilir tabiki

Ama bence adam akıllı al karşına konuş boşanmak oyle kolay degıl ıkı çocuğum var diyosun bak onların egıtımı barınması ihtiyaçları hele bide ekonomik özgürlüğün yoksa cok daha darlanırsın ana baba evınde ne kadar olacak..

Benimde tavsıyem ilk konuşmak cıddı cıddı konuşmak sonrasında bi psikolojik destek alabilirsiniz. Senın atlatman onun da bu huyundan vazgeçmesi için hee baktın düzelmiyor o zaman bitir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 267 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 316 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde ElifNisa3888 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 392 göst.