0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Canlar 35 haftalik hamileyim doktor kalkmiycan hic yatcan dedi erken dogum olur dedi sonra kaynanam grldi bize yaninda kıvranarak agriyla sızıyla hizmet ettim 1 hafta kaldi gitti . Gitti gideli 4 hafta olcak bi kere bile aramadi nasil oldun kizim die . Ayni sekilde görümcemgilde biliyo halimi durumumu hic bi kere bile aramadilar beni . Oynasi benm 3 yasinda bbegim varken hepsine koştum dogum yaptilar hastanede yanlarinda kaldim gene öyleyim bi sorunlari olsa kosuyorum ama artik akillandim.ne arar ne sorarim . Dün de kaynanami aradi eşim konustu falan kaynanam beni istedi vende konusmadim kalktim gittim baska odaya kapatinca da kavga basladi tabi nie konusmuyon bi tane annem var sen görün bende senin ailenle konusmiycam falan kavga ettik iyice. Küsüz napcam bilmiyom da 

7 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Onun bitane annesi varsa seninde hamileliğin ve karnında bir can var acaba neden beni aramiyolarda sormuyolar deseydin eşine. Bırak ailenlede konusmuyosa konuşmasın en sevmediğim hareket ya onca. İyilik bak çöp oldu bikere konuşmasın hemen bende senin ailenle konuşmam oldu çokşukur bu yönden Allah beni hiç sinamadi  ama ablamın eşinde var bu huy iyi deil yani sen haksız bile olsan olay senle ilgili senin ailen ne alaka 
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bide kaynanan gelip 1 hafta sende kalıyor bu halinle ona hizmetler ediyorsun biliyorlarda işlerine gelmiyor bacım benim kaynanam lla aramda Z2 dakikalık yol var hiç gelim yada arim demedi deprem olmuştu hiç beni aramadı bile nerdesin gel Buraya diye hep annem geldi evimi temizledi erkek kardeşim geliyordu okul çıkışı abla bişey istiyor musun diye takma sende boşver Allah görüyor ya sende anlatsaydun eşine böle böle diye
0 oy
(513 puan) tarafından
Korkma son aylara gelmişsin 2 hafta daha sabret rabbimnkorur
0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim görümcem gelin gelmeden itismeye başladı hep ben adım attım kocamın hattına bana birkere arayıp naptın nasılsın demedi korona oldum abisinide aramadı esimde öyle kardeşim yok bu saatten sonra dedi konusmuyolar gene bir araya gelince konuşuyorum konumayinca kaynanam benim bitane kızımı sindirmiyo diyo millete ama kızım bı arayıp geçmiş olsun demedi demiyo işte bende eşimde konuşmuyoruz 
0 oy
(670 puan) tarafından
Olayın özeti esin bu kadar yüz vermese zaten öyle yapamazlar emin ol bende evlenmeden anam bitane istemem üzülmesini neler neler beni istemedi tanismada en son çok kötü laf soktu bak aklıma geldikçe deli oluyorum aradım bunlar gitti bitti dedin eğer dedim anam dersen eve karışırsa bak nikah yapmadan söylüyorum boşarım seni evlenmeyelim dedim şimdi evlendim konusmuyorum catliyo agliyo konusmuyorum diye yalan tabi ortalığı karıştırcak ondan çok şükür mesleğim var dik duruyorum iş tananen eş de bitiyo yoksa paspas olmustum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sende uzak dur cnm .. kadir kıymet bilinmedik ten sonra ne yapsan boş. Sen bebeğini düşün. Çok erken değil az daha dayan bakalm sağlıcakla gelsn ben 33 te erken doğum yapmıştım
0 oy
(1,939 puan) tarafından
O annesi de sen neyi oluyormusun acaba seni hamile halinle hizmet ettirip yaptığın hiçbir iyiliği görmeyip tavır yapınca mı kötü olmusun bırak konuşma ne hali varsa görsün kocn da sende kimseye iyilik yapma bence artık anlamisindir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 270 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 318 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.