0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar eşim kuzeninin çocuğuna sürekli harcama yapıyor yurtdışından sürekli aşırı pahalı oyuncaklar, çikolatalar falan getiriyor şimdi linçleyebilirsiniz ama kusura bakmayın kuzeni çok fena bir adam bize eli dolu geldiğini hiç görmedim, geçen bir gittim bizim eve hangi çikolataları getirdiyse onlarda da vardı o çikolatalardan. Ve eşim asla para almaz kuzeni de para verecek bi karakterde değil. Kuzeninin lakabı bile sahtekarmıymış neymiş o derece geçen gün duydum. Çok saygısız bi adam, karısı da öyle. Ki maddi durumları bizden daha iyi. Eşime söyledim bu konuyu tamam tabii ki yeğenin gibidir çocuk, alırsın bişeyler sevindirirsin arada ama sürekli alıyorsun onlar bize eli boş geldiler hep bu zamana kadar bişeylerini görmedik kendi durumları bizden daha iyi dedim. Eşim sen nasıl böyle düşünürsün diye bana kızdı bide. Gerçekten bıktım eşimin hayrat gibi davranmasından. Çocuğun salıncağını bile eşim almış zamanında odasındaki oyuncakların yarısından çoğunu eşim almıştır. Aylık abur cubur ihtiyacı da eşimden daha ne olsun? Ama karşı taraf bize gelirken bi iğne bile almadı bu zamana kadar. Sizce haksız mıyım?

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Afedersiniz sozum meclisten disari hayrat degilde enayi gibi bisi derler ona 
tarafından
Benım sozum meclisten ıcerı baya enayi bu arkadasın kocası :D
tarafından
Gız sus fkfkjf
tarafından
Mihri... Merhaba. Tanışabilir miyiz:D
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bana normal gelmedi yaptığı altinda bisey mi var doye düşündüm tuhaf
(301 puan) tarafından
Eşim kuzeniyle çok samimi çocuğunu da çok seviyor ve eli çok açıktır ama bu kadar da olmaz
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bana çok tuhaf geldi
0 oy
(1,977 puan) tarafından

Biz kendi çocuğumuza zar zor alırken, eşin ya çok zengin, ki öyle olmadığını söylüyorsun yada çocuğu fazlaca seviyor. Enayilik konusuna gelince, önceden olsa bişey diyemezdik de, hiç bir şeyin yanına yaklaşılmadığı şu zamanda fazlaca saf niyetli diyelim. Keşke bizim de böyle kuzenimiz olsa :)

(301 puan) tarafından
Eşimin kazancı çok şükür iyi ama kuzeninin bizden daha iyi diyorum canım
0 oy
(135 puan) tarafından
Oraya bir mi harcama yapıyor sende kendine 2 fazla harca ki görsün gününü geçen eşim bize bayram harçlığı vermeye burun kırın etti bende gurur yapmadım dedim yeğenlerine ne kadar vereceksin şu kadar dedi iyi onlara verdiğinin iki fazlasını kızım ile bana alıyorum dedim hiçbir şey diyemedi normalde almazdım ama erkekler bundan anlıyor harcamasam bile bı yere bağış yaparım 
(301 puan) tarafından
Valla canım benim görmediğim daha kim bilir neler alıyor, veriyor hangi birini takip edeyim
0 oy
(473 puan) tarafından
Haklısın canım normal değil bu durum. Bi yolunu bulup kesmen lazım para harcamasını
0 oy
(119,441 puan) tarafından
mihriye katiliyorum
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Haklısın ya kendi açımdan düşününce banane esimin kuzeninin çocuğundan yani saçmalık 
0 oy
tarafından
Hemen iban atıyorum biraz da bize hayır yapsın eşin :D ahahhha şaka bir yana. Tepkini koy , millete harcayacağına sana harcasin.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 811 göst.
+1 oy
39 cevap 1,730 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 327 göst.
23 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.
23 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...