0 oy
72 göst.
Aile kategorisinde (1,373 puan) tarafından
Kızım bundan 3 ay önce diş çıkarırken ağrısından dolayı emmek istemedi bu üç dört gün sürdü şimdi yine aynı şekilde emmek istemiyor ama suluğunu verdiğimde alıyor içiyor biberon verdiğimde alıyor onun içiyor su içiyor ya da sağdığım sütü içiyor verdiğim tüm yemekleri yiyor çok şükür maşallah diyeyim ama artık göğsümü emmek istemiyor görse bile boş boş bakıyor hatta örtüyor bile kıyafetimi tutuyor örtmeye çalışıyor ama ismini söylüyor Meme diye falan. ne yapmaya çalışıyor Bu kız anlamıyorum hiç diş çıkarıyor gibi de değil keyfi gayet yerinde karnı tok altı kuru olduktan sonra huysuzluğu da olmuyor ne yapayım bilemedim bugün 3 günüm ve bebeğim 14 ayına girdi acaba artık yeter mi diyor bilmiyorum aslında bugüne de şükür diyorum 20 gün küvezde kaldı ilk doğduğunda 33 haftayken erken doğduğu için o halde bile emdi beni şimdi de emmezse üzülüyorum ama yapacak bir şey yok herhalde sizce bekleyeyim mi biraz daha

2 Cevaplar

0 oy
(7,212 puan) tarafından
Biraz erken bırakmış ama üzülme bence en azından kendi rızası ile bırakmış inan bana sütun olup çocuğun göz yaşları içinde yalvarıp isterken bile bile vermemek daha üzücü 
(1,373 puan) tarafından
Sebep olmadan olunca insanın zoruna gidiyor bakalım mevlam neyler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde oglum 14 aylk emiyor hamileym bakalm ne olck belki kendi kendine birakir ama sende biraktr yemek yiyorsa bosvr 
(1,373 puan) tarafından
Hamile kalınca mecbur keseceksin zaten sende yoksa düşük riski olur bir anda kesince zor oluyor ama işte ağrısı falan çok oluyor
tarafından
Yok doktor emzir dedi birsry olmaz dedi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 230 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
21 cevap 311 göst.
0 oy
6 cevap 156 göst.