0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mrak.ettim

17 Cevaplar

+1 oy
(29 puan) tarafından
Anneden mikrop geçmez kolay kolay anne öpebilir ama dışardan bebek sevmeye gelip elini bi yıkamayı bile düşünmeyen insanlar bebeği sevince öpmekten bi farkı yok bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmadı izin vermedim ki zaten gelip görende olmadı ")
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız oda neymiş ilk defa duydum
tarafından
Bende dedim open nee :D
(77 puan) tarafından
Bende ilk öyle oldum acaba allah korusun bir hastalık mı sonra yorumlara baktım öpmek miş: )
tarafından
Nende hastalık diye anladım
(77 puan) tarafından
Yok kız başlık için dedim acaba ne diye baktım open ne
(10,411 puan) tarafından
Hahahahahaha  ayyy bende bi hastalık sandım
0 oy
tarafından
Hayır tabikide 

El kadar bebenin neyi öpülür 
0 oy
(119,342 puan) tarafından

Ben öperim ama öptürmem dogsun hele bi :ermm:

0 oy
(15,717 puan) tarafından
Adı üzerinde yeni doğmuş öpecek olan olursa hatırlatmak lazım bağışıklık sistemi bile güçlü değil.

Hayır öpmek isteyen olmadı ben bile kıyamadım koklardim
0 oy
(178 puan) tarafından
Oldu  34 haftalık doğdu kime kızsam anlamıyor du artık sinirlerim bozulup bozulup ağlıyordum. Bise olcak diye. Allaha şükür 6 aylık olduk .
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ben doğduktan 2 saat sonra öptüm ilk ben öptüm kokusunu içime çektim 
0 oy
(77 puan) tarafından
Ben öptürürüm yani benim öyle bir sorunum yok 
0 oy
tarafından
Hayır yenidoğan öpülür mü ya 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bir ara haberlerde görmüştüm yeni doğan bebeği akrabası öpmüş hastalık bulaşmış bebek ölmüştü. Çok sakıncalı bir durum dikkat etmek lazim
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Bi kişi öptü gözünün önünde yanaklarını sildim 
0 oy
(628 puan) tarafından

Öptürmedimde öpmedimde kokladım sadece. Yeni doğan bebeğin bağışıklık sistemi güçlü değil öpülmeside sakıncalı. Egzama olur, alerji olur vs vs. Şimdi yine hamileyim ve yine öptürmem biraz büyüyünce babasına bile traş olmadan öpme çocuğu derdim sonra yüzü dışarı veriyordu. Bepanten krem kullanıp durmuştum.

0 oy
(368 puan) tarafından
Canim anne sutu sur suratina kimse opemiyo ben ole yaptim esim dahi opememisti kizim dogsun hele  onada ole yapcam 
tarafından
Neden cok ilginc
(368 puan) tarafından
Yanaklarina flan suruyodum bakim amacli oglum oldugu halde surdumm cok guzel cildi olsun diye  beyaz tenli hala cok yumusacik surati var poposuna flan suruyodum pisik olmasin diye tabi buyudukce pisik oluyo ya onada sudocrem aldim oda cok ise yaradi hala duruyo kizimada kullanirim artik
0 oy
(8 puan) tarafından
Bizde görümcem zorla öptü engellemeye çalıştım dinlemedi yüzsüz başka kimseye öptürmedim öptürmem de
(214 puan) tarafından
Ayy benim kizim dogdugunda kubezde kaldi yavrum 23 gün sonra eve getirdik kayinvalidem nasil öptü sonra görümcem bebegimin yüzü boyunlari sivilce doldu dokdor yasaklamisti sakin öpmeyin ellerini ve yüzlerini sonra krem verdi gecti simdi tekrar oldu sivilce boyunlarina kadar nasil öpülür yaa minnacik yüzü var ben kiyamiyorum öpsem bile narin bir sekilde öpüyorum ama kayinvalidem taa yukardan duyuyuorum sesini yazik günah yaa artik bebegimin yüzü tükrük kokuyor yüzünü ellerini yikiyorum her ikigüne dus yaptiriyorum anlasin diye ama anlayan nerde !!!
0 oy
tarafından
Ben öperim öptüm de kızımı yani kendileri bilmeleri lazım yeni dogan bebeğin öpülmeyecegini opselerde ses etmem
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Benim annem bana bile oturtması yani ölende olması billet sadece anlından öptü enfeksiyon kapmasın ve yara olmasın diye 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 318 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.