0 oy
70 göst.
Aile kategorisinde (3,159 puan) tarafından
Kızlar ben kepezde oturuyorum varsak sütçüler arası bı taraftayim kadına özel bildiğiniz bı yer varmı zatiflamak istiyorumda 

3 Cevaplar

0 oy
(119,282 puan) tarafından

bilmiyomda biz tartistikmj senle :D

bugun bisi daha oldu biri buzdolabi sormus bende foto ekledim ama dolapda hani ne marka ne model bisi gorunmuyo zaten onundede kuzey vardi emoji koydum az bisi gorunuyo posta herkez benimki su marka su model yazmis kimseye laf yok bana gelince herseyin en luksu sende var bunu herkez ogrendi gibi bisi yazmis

valla anlam veremiyom hani marka model yazanlara laf yok netten bakinca kim ne kullaniyo gormiycek ama ben gorsel atinca sorun oluyo
(3,159 puan) tarafından
Ama sen belcikadasin tabiki iyi olucak inan ben mobilya ile ilgili bişey sorucaktim şimdi havami atiyon derler diye vazgectim
bende mobilya yok hersyim ikeanin kiz aslinda yurtdisiya alakasi yok yorumlarda yazilan marka modellere googden baktim hepside gayet luks midellerdi
(3,159 puan) tarafından
Mobilya yok derken canim anlamadım . Ya işte puanın yuksek ya sana oynuyirlsrdir
hani xevkime gore bulup alamadim eve tasinmamiz birden oldu ne bulduysak onu aldiydik valla oyle oluyo skor diyip bana yuruyolar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ozdilegin orda var birtane
(3,159 puan) tarafından
Ay ora bana uzak ya
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Tatlım masal parka baktın mi bana yakın bende varsaktayim 
(2,598 puan) tarafından
Orda her şey var diye biliyorum arkadaşlarımdan duydum bi git ıstersen
(3,159 puan) tarafından
Tamam canım çok saol sen hangi mahalle de ituyorsun
(2,598 puan) tarafından
Varsak Ayanoğlu canim  rica ederim ne demek
(3,159 puan) tarafından
Oo yukarlardasiniz siz ben de şifanın ordayim
(2,598 puan) tarafından
Sifanin neresi 4 sene önce gazı mah oturdum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 269 göst.
0 oy
7 cevap 155 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu

379,472 soru

11,359,682 cevap

34,837 kullanıcı

...