0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (251 puan) tarafından
Kizlar biz bayramda köydeyik eşimin kız kardesigilde geldiler oraya neyse biz gezmeye gidecek olduk goruncem üzerini değiştirecekti odaya girdi üstünü ve altini kapi acikken değiştiriyordu genital bolgesi fln meydanda kapının önündede eşim oturuyor kızım Kucağında eşimin bu durumdan haberi yok onun üstünü degistirdiginden ama kafasını çevirse ayağa kalksa yada eve o sırada biri gelse onu öyle görecek ti daha oncedende çocuğunu eşimin önünde emziriyordu göğsünü çıkartıp artık emzirmeyi bıraktı şimdi o yok ama bu sefer de böyle yaptı ben bunu nasıl uyarabilirim

30 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz insanlar varya ben sert bir dille uyanırdım 
-Reklam-
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Tövbe yarabbi kapı açık üst degismek ne demek hay alalhim insan da biraz edep olur . Güzelce söyle canım kırmadan kavga etmeden 
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Cocuğunun mu altını değiştiriyor kendi mi öyle tövbeler olsun ben yanlis anlamis olmak istiyorum
0 oy
tarafından
Agzin dilin var sakayla karisik soylesene kiz kapa kapiyi abin kapinin onunde diye. Rencide etmeden kirmadan kavga etmeden sakayla bir gayet uyarip lafini soyleyebilirsin.

Bosuna dememisler ille de edep diye.. daha neler duyucaz acaba.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
annem 50 yasini geckin 6 torun sahibi hala abilerinin yaninda basi acik durmaz kisa kollu durnaz utanir. 
0 oy
tarafından
Bence direkt uyar. Yaptığı edepsizlik. Daha neler okuyacam 
0 oy
tarafından
Bence böyle şeylerde çok fazla kibar davranmaya gerek yok. Çatır çatır tavrını ortaya koyacaksın senden çekinsin. O an kapıyı kapatıp napıyosun ya kendine gel benim yanımda bile bu kadar rahat olmandan hoşlanmıyorum de. Tamam kadınız ama bizimde birbirimize mahrem yerlerimiz var. Abisi bile olsa olmaz karı koca arasında o kadar rahat olunabilir sadece. Kocana da söyle ben gelemiyorum bu ladar rahatlığa de. 
0 oy
tarafından
Buna yapabileceğin bir şey yok canım ya Allah için görümce kesin ve net bir dille uyaracaksın ya da eline söyleyeceksin en azından o dikkatli olacak denk gelmemeye çalışacak o kadına 
0 oy
tarafından
Kaç yaşında sen ne dersen de o terbiye almamış düzelmesi zor 
0 oy
(173 puan) tarafından
Edep önemli tabi . Edep edep edep diyip susuyorum anası hiç mi edep adap öğretmemiş

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 949 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 324 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Busraabb (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap