0 oy
940 göst.
Aile kategorisinde (251 puan) tarafından
Kizlar biz bayramda köydeyik eşimin kız kardesigilde geldiler oraya neyse biz gezmeye gidecek olduk goruncem üzerini değiştirecekti odaya girdi üstünü ve altini kapi acikken değiştiriyordu genital bolgesi fln meydanda kapının önündede eşim oturuyor kızım Kucağında eşimin bu durumdan haberi yok onun üstünü degistirdiginden ama kafasını çevirse ayağa kalksa yada eve o sırada biri gelse onu öyle görecek ti daha oncedende çocuğunu eşimin önünde emziriyordu göğsünü çıkartıp artık emzirmeyi bıraktı şimdi o yok ama bu sefer de böyle yaptı ben bunu nasıl uyarabilirim

30 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Acık acık uyar canım. Abin var görse ayıp olur kapını kapat üzerini değiştirirken de.
(251 puan) tarafından
Ya soyluycemde ben söylersem ters cvp verirmi ki kayinvalideme söylesem omu soyleseki
(7,118 puan) tarafından
Annesinin uyarması daha uygun olur tabii. Verirse versin yaptığı hoş değil. Kardeş bile olsa bu kadar rahat olunmaz.
tarafından
Bence hic karışma abisi anası karışsın benim görümcem de esimin kayinlarimin yanında emzirir hiç söylemedim tepki vereceklerini biliyordum bir ara esim sert  sekilde uyardı ayıp günah dedi o günden beri eşimin yanında emzirmez
(251 puan) tarafından
Demi öyle yapayım aynen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tovbe tovbe uyar bence 
(251 puan) tarafından
Ya uyaricamda annesine söylesem omu söylerse ben söylersem ters tepecek
tarafından
Sen soyle aonra demesn niye anneme dedn bana demedn sen daha iyi bilirsn ben tanimam smdi ney desme mz
0 oy
tarafından
Bu yaşa kadar bunu öğrenememiş sıradan bakan birine ne denir bilemiyorum abim kardeşim diye rahat davranıyor olabilir ama sonuçta o kadar açılmaya da gerek yok biraz kendini muhafaza etmeli 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ohaaaa !! Bn olsam şak kapıyı kapatır napıyosun sn derim kocasını nerde onun 
(251 puan) tarafından
Kocası yanimizdaken benim ve annemin yanında üstünü çıkartıp giyip edebiliyor
(7,768 puan) tarafından
Ayy boşa dememişler illede edep diye
(7,768 puan) tarafından
Kaç yaşında
(251 puan) tarafından
35 sanırım 35 den büyükte olabilir
(7,768 puan) tarafından
Hey Allahım ya cahilde değil pislik ya iğrendim sen kocasıda varken uyar
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Yani koskocaman kadin ama bence uyar yinede 

Yarı şaka yarı ciddi kizz abin  görecek oranı buranı biraz dikkat et diyebilirsin bence
(251 puan) tarafından
Çok düşüncesiz birisi
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Mdndjosokenfjdospe 

Kafamın içi oldu 
(251 puan) tarafından
Benimde öyle bu yaşıma kadar böyle durumlar hiç yasamadim
0 oy
tarafından
Aynen ortama girmem net . Daha edep yerini ogrenmemis 
(251 puan) tarafından
Evet öyle ne yazıkki ben kızımı ayrı odaya geçip emziriyorum birde bana diyorki buraya otur burda emzir çocuğunu diyor
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah Tövbe  bu yaşına kadar öğrenememiş daha da yontulmaz değişik..
(251 puan) tarafından
Yontulmaz aynen
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bunların utanması arlanması yok demekki kapı baca açık soyunup giyindiklerine göre tövbe tövbe daha neler duyacağız.
(251 puan) tarafından
Vallahi yok nasıl bir yere düştüm bilmem
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Küçükken ayıbı ogretmemisler galiba evinde biri şuna ayıp olan şeyleri öğretsin
(251 puan) tarafından
Aynen öğretmemisler kızını eşimin yanında emzirirken annesine soyledim hani söylesin diye annesi dediki onların abi kardeş bende dedimki iyi çıplak gezsinler sonra bir şekilde ben uyarmistim eşim o göğsünü çıkarınca dışarıya çıkıyordu adam
0 oy
tarafından
Bu yasına kadar hiç mı kimse uyarmamış 
(251 puan) tarafından
Uyarmamis belliki
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Seni değil görümceni linçleyesim geldi şuan seni niye linçleyelim açık açık söyle kendisine kaynanada söyle bence kapı açık üst mü değiştirilir kız 2 yıldır evliyiz ben bile bu kadar rahat değilim kocamın yanında 
(251 puan) tarafından
Ay ben utanıyorum valla 3 yıl oldu bizede
0 oy
(197 puan) tarafından

Bence görümcen ateş almış bi tane Cemil lazım ona yoksa sonu iffet gibi olacak :)))

(251 puan) tarafından
Ha ha bu doğru işte birde beni kınar daha önce bosanip evlendim 2.evliligim çocukluyum diye
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kayınvalidene söyle uyarsın abide olsa özel bölgeler açılmaz gösterilmez yani ayıp iyi o zaman o şekilde yanında gezsin banyo yapsın rahatlığın da bir sınırı olmalı edep olmalı
(251 puan) tarafından
Canım bu çocuk emzirme konusunda annesine söylemiştim uyarsın diye onlar abi kardeş dedi bende dedim iyi çıplak gezsin yanında dedim sonra ben uyardım sert bir dille
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle abi kardeş diye tövbe yarabbim
0 oy
tarafından
Yuh ya söyle tabiki.. Terbiyesize bak 
(251 puan) tarafından
Aynen terbiyesiz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Şakaya vurdurup de bence anam kapıdan biri geçse bütün herşey meydanda anam ört kapını diye deli mi ne hele öyle iş olur mu kocası ne iş yapıyor onun öyle emzirmek falan bizimkiler olsa ki yapmam zaten öyle de kıyamet koparirlar yani
(251 puan) tarafından
Kız kocası ile abisinin yanında uzanır fln kocasıda serbest biri gibi geliyor bana fazla muhattab olmadigimdan huyunu bilmem
(4,430 puan) tarafından
Hadi tamam abisidir belki uzanır bı nebze kabul edilir de anam insanlar şaşırmış bizim komşunun kizida öyleymiş ne dicen kızın bexini aciyomus hava alsın diye birde öyle emziriyomus git evinde naparsan yapta abinin evinde karşısında bize ters ne bilem millet fazla geniş yada biz mi geride kaldık ne bilem:)
(4,430 puan) tarafından
E kaynanan gormuyo mu onu öyle yaparken Allah büyük konuşmayın.evlerden ırak ama benim iki kızım var oğlum olur olmaz bilemem ama öyle bişi yapsa büyük muyuk dinlemem valla paylarim nasıl bişi demiyo kizina
0 oy
(626 puan) tarafından
sana bişey dicem ama yanlış anlama beni lütfen üstünü giyip soyunurken biraz daha dikkatli olsan bak abin kapının önündeydi görebilirdi yada bi başka misafir falan gelip seni öyle görebilirdi beni yanlış anlama ama lütfen biraz daha dikkat et bence diyebilirsin kibar bir dille baktın seni yanlış anladı seni yanlış anlarsa zaten art niyet var demektir içinde yanlış anlarsa da kayınvaliden yerine eşinle konuş durumu anlat biraz daha dikkatli olmasını onun yerine senin olduğunu bi başkası tarafından görülmesinin hoş olmadığını dinimizcede günah olduğundan falan bahset 
(251 puan) tarafından
Senin söylediğin gibi uyarayım olmazsa
(626 puan) tarafından
başka türlüsü bana mantıklı gelmedi canım diğer seçenekler tanlış anlaşılmaya daha müsait sanki
0 oy
tarafından
Akli dengesi yerinde mi 
(251 puan) tarafından
Yok kendinden başka akıllı yok öyle o havada
0 oy
tarafından
İlla edep illa edep
(251 puan) tarafından
Aynen çok guzel bir soz
0 oy
(175 puan) tarafından
Bnce karışma ya ters bişe olursa uyaran uyarsın çocuk doğurmuş biri dediğine göre ufak da değildir yanlış da anlyablirler seni haklısın sen ama kimse kndıne kusur bulmz
(251 puan) tarafından
35 yada 35 den büyük yaşı işte ondan sizlere sormak istedim

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 945 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,445 cevap

34,865 kullanıcı