0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim işte genelde tel. Açmaz hatta çoğu zamna elli defa ararım bugünde öğle yaptım 50 defa aradım açmadi bn hastanedeyim çabuk ara dedim aradan biraz zaman geçti aramış 2 defa görmedim kayinbbami aramış babamı arasin diye (vb annemgildeyim ) 

Bu arada her zman böyle yapar aramaz mesajlarımi görür mesaj atmaz aramalarımi görür aramaz bnde sinir oldum böyle yaptım hata bnde re var ama gerçekten başımıza bişe gelse haberi olmaz tel. Açmaz ders vermek istedim 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece sana karşı mi böyle yoksa genel olarak herkese mi yapıyor hayır o zaman niye tel taşıyor ki yanında iyi yapmışsın valla 
tarafından
Sinirlendi açmıyo şimdi de cnm
tarafından
Bu arada tek sıkıntım ailem ve Kaynanam hile nasıl yalan söylerjm oldu
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Insanin basina hersey gelebilir tabikide yaptığı yanlış 

Ama sende daha onceden gereksiz aramalar yaptiysan kocanda o yüzden acmiyor olabilirmi
tarafından
Gereksiz deil cnm normalde çok aramıyorum zaten
(4,983 puan) tarafından
Ortam onu kaldirmiyormu diycem ama msj da cevap vermiyor diyorsun
Ben senin yerinde olsam inemli bisey de olsa aramam daha
0 oy
tarafından
Çalıştığı işe bağlı. Masa başı bir işse insan ulaşabilmek ister her zaman tabiki değil. Ama hizmet sektöründe çalışıyorsa eşin haklı. Hele ki sağlık konusuyla ders vermeye çalışman hiç olmamış.
tarafından
Cok cok cok dogru ☺️❤️ ben esimi isteyken acil durumlar disinda aramam.Yani arama geregi duymuyorum ☺️
tarafından
Çalışan bir insandım annelik iznine kadar. Masa başı işim olmasına rağmen sürekli müsait olunmuyor. Yetişmesi gereken işler oluyor, toplantılar oluyor. Yani müsait olduğunda dönüyorsa eşin sıkıntı yok zaten olması gereken bu. Şuan evdeyim telefonumun sesi kısıktır. :) Her an herkese ulaşılacak diye bir kural yok bence de. :D
tarafından
Kesinlikle .Ben de sesini kisiyorum ☺️❤️ isteyken de tenefuslerde arkadaslarimla muhabbet etmek istiyorum.Ortam cok eglenceli geliyor . Evde zaten esimle gorusuyoruz .Biraz da kendime vakit ayirmam lazim .butun hayatimizin eşten ibaret olmadigini anlamamiz lazim☺️ yani o konuda esim de anlayisli çok sükür .Acamazsam mesaj atar musait olunca dön diye .Ben de öyle .❤️
tarafından
Normal ilişki standartı Şerife :)
tarafından
Evettt ☺️
0 oy
(286 puan) tarafından
Benim esimde ayni onemli bisey olmayinca aramayin der ki çok  dogru is yerinde goze batiyorum sıkıntı oluyo diye ben mesaj atarim oda musait olunca arar. Bunda senin dedigin gibi hakli yada haksiz olmakla alakaai uok yani onun is yerindeki ortamini bilemiyoruz demi bi d3 o acidan dusun bazi yerlerin kendine gore kurallari varsir onlarda ona uymak zorunda a 
0 oy
tarafından
İnşaallah gerçekten hastanede aramak zorunda kalmazsın. Yalancı çoban muhabbeti olmasın.
(286 puan) tarafından
Aynen oyle insallah kalmaz insan oyle bi yalan konuşur mu yaaa iaten izin alio gelse telas icindr nasil aciklardi acaba bence yaptigi cok bos ve gereksiz bisey
tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Baya ergenlik ya.
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Cnm ben onun işini bilirim o yüzden haklı derim eşim çünkü açabilecek gibi değil ha ben evde bosum.veya hastanede acil bişey olmasa açabilirim eşinin işine bağlı o keyfi değil ama sen keyfi açmadı ise haklı 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşin haklı bende işteyken eşim dahil kimseyi aramam o da aramaz önemli bi şey olursa öyle 
0 oy
(421 puan) tarafından
Sen eşinin haklılığını Bosver de o telefon niye açılmıyor.  Çok saçma hadi acmiyor bi mesaj çek cok cok sacma
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Aramız kötü diye mi böyle yoksaa genel olaraktan iyi oldugnzz zaman da böyle mı
0 oy
(10,383 puan) tarafından
Valla ben eşime bunu yapsam yüzüme bakmaz bi süre hastane olayı ile ders verilmez gerçekten öyle bir şey olsa artık şüphe edecek eşin. Neden açmıyor onu sorgula
0 oy
tarafından
Yani esin çalışıyor ve her saniye açamayacak konumdaysa esin haklı benim eşim de açabileceği saatleri bilirim o saatlerde ararım onun dışında acil bir şey varsa mesaj atarım mesajımı görür görmez acil ara derim arar yoksa ben eşimi gün içinde aramam o arıyor zaten müsait oldukça 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Sen adamı neden 50 defa arıyorsn ki önemli bişey de yokmuş üstüne korkutmuş milleti ayaga kaldırmışsn.

Yok mu iş yerinin santrali filan gerçek acil bişey olduğunda ordan arar ulaşırsın.

Normal zamanda da dönmesini bekle sana
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende çalışıyorum açamam genelde molalarda ararım. Eşim askerde diye telefon taşımama izin verdiler yine de ararsa açmam. Acil değilse sonra konuşalım diye mesaj atarım. Acilse müdürğ bilgilendiririm geri ararım. Bende eşim işteyken aramazdım yani mesaj atardım müsait olunca dönerdi önemli bişeyse arardım. Oda sadece önemli zamanlarda aradığımı bildiği için her aramamı açardı
0 oy
tarafından
50 defa ararsan sıkılır adam bence açmaz dönmez tabi 
0 oy
tarafından
Bence haklı sonuçta işte evde degilki hemen açsın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Amaç ne neden açmaz
0 oy
(385 puan) tarafından
Valla bizde Rabbim nasip ederse 6.yılımıza giricez iş yerindeyken toplasan acil durum olduğu halde 10 kere aramamışımdır genelde mesaj atarım müsait olduğunda arar mısın diye oda müsait olunca mutlaka arar yanlış anlama ama o kadar aramakta bence çok gereksiz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 404 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 324 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 321 göst.