0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim çok çalışıyor neyse bn burda demiştim çok uzun süredir adet oluyorum diye ( 4 haftadır âdetim doğumdan sonra hiç olmamıştım 10 aylıkken çok az olmuştum 1 2 gün kadar çok az ondan sonra hiç olmamış tim oğlum 12 aylıkken oldum şimdi 1 yaşında adetim 2 hafta gecmeyince sağlık ocağna gittim bana normal dedi 4 hafta oldu geçmedi eşime diyorum hep erteliyor işleri nedeniyle kendi elinde olan bişe deil iş yerinde işçi azlığından gidiyor yarın da mesaiye kalacam dedi bnde sakın kalmicaksin doktora gidelim kaç hafta oldu dedim o da mecbur dedi bnde sürekli çalışıyorsun bişe demiyorum zaten ama sağlık bu şakaya gelmez dedim kapat falan dedi akşam da aradım yarın gitmiyorum doktora gidelim dedi 

Sizce kötü mü yaptım sonuçta onun da elinde olan bişe deil işçi azlığından gidiyor iş yeri işçi almıyor bı yandan da 4 hafta âdet olmak normal deil bnce (sağlık ocağndski doktor normal dedi ama ) bı yandan da 2 seneye yakın adet olmadım eşime kizmakta hakli mıydim 

8 Cevaplar

+2 oy
(1,371 puan) tarafından
1 gün gitmese iş yeri batmaz herhalde
tarafından
Aynn de iş yeri sürekli arıyor izin gününde bile eşim vardiya amiri bütün sorumluluk onda o yüzden cnm onu da anlıyorum ama
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kendin gidemiyor musun doktora ayıp etmişsin eşine
tarafından
Gidemem cnm ehliyet im yok otobüs e de asla bindirtmez huyunu çok iyi biliyorum
tarafından
Bı fe çok uzak bize
(7,768 puan) tarafından
Otobüste yiyolar mıymış
0 oy
(42 puan) tarafından
Ay canım bende öyleyim biyopsi yapılacak yarın hayırlısı on günden sonra olan kanama normal değil sağlık ocağındakilerde ayrı bi alem yeni doğum mu yaptin sanki
tarafından
Gidemem cnm ehliyet im yok otobüs e de asla bindirtmez huyunu çok iyi biliyorum
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Esin arabayla falan mı goturcek? Doktor.muayenesine kendin gidemiyor musun onu anlamadim:ermm:

tarafından
Arabayla götürecek cnm uzak bize Gidemem cnm ehliyet im yok otobüs e de asla bindirtmez huyunu çok iyi biliyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Al randevunu kendin git, eşine neden mobbing uyguluyorsun ki. Sonucta kendi işi değilse ne yapabilir adam. 
tarafından
Arabayla götürecek cnm uzak bize Gidemem cnm ehliyet im yok otobüs e de asla bindirtmez huyunu çok iyi biliyorum
(7,118 puan) tarafından
O zaman haklısın ama kendi işi olmayınca sıkıntı yasayabilir yine de.
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Yani madem çok çalışıyor, kendin de gidebilirsin heralde diye düşündüm. Adamın evde olduğu gün hastane gibi işlerle uğraşacağıniza kendinize vakit ayırırsıniz. 
tarafından
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kiz parantez açmışsın sonra kapatmamissin nerde kapancak diye baktm bulamadım sinir geldi :D 
tarafından
Unutmuşum cnm
0 oy
(9,677 puan) tarafından
Çocuk gibi elinden tutup mu götürsün doktora canım?
tarafından

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 406 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 324 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 461 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.