0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
En son gittiginde 9 ay göremedim simdi ne kadar göremem bilmiyorum. Şimdi yine gidecek yine tüm düzenimiz de alt üst olacak ev burada kalacak ben ailemin yanına gidicem Allah bilir ne kadar kalicam. Bi yandan bişey oldu olacak düşüncesi. O korkuyu endişeyi tekrar yaşamak istemiyorum. O kadar zor ki tam bebeğimiz oldu derken tekrar yine herşey başa sarıyor. Gitmesini hic istemiyorum. Keşke bıraksa artık bu işi. Gerçekten parası batsın çok üzgünüm kızlar içimi buraya dokebildim :(

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım :ermm:

Doğuma bile zor yetişti eşim gebeliğimde neredeyse yanımda yoktu çok zor 

Allah başımızdan eksik etmesin ayaklarına taş değdirmesin inşallah

(568 puan) tarafından
Cok zor canim amin Allah tüm mehmetciklerimizi korusun
-Reklam-
+1 oy
(2,618 puan) tarafından
Rabbim korusun sana ve bebeğine bagislasin eşini kötü şeyler düşünme sadece dua et bebeğine sarıl ne yapacaksın iş eşin galiba uzman çavuş 

Smdi daha iş yok canım. Hep uzmanlığa gidiyorlar benim çevremde hep uzmanlığa gidiyo Rabbim korusun onları  
(568 puan) tarafından
Evet uzman çavuş amin canım
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Valla bende 3 yıllık evliyim 9 ay yanyna gelebildik çok zor asker eşi olması bir düzeninin olmaması 

Elin memleketinde ayrı derdin var kendi memleketinde yurtsuz yuvasız bir orda bir burda durma derdi 

Rabbim gülerek kavuştursun benim eşimde görevlendirmede Rabbim gülerek kavuştursun

Rabbim.zeval vermesin tırnaklarına taş değmesin Hain ko.peklerin fistanli esssseklerinde bin belasını versin Rabbim 
(568 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah tüm bekleyenleri kavuştursun
(2,491 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
tarafından
Canım benim ❤️Rabbım kazadan beladan korusun inşallah.  Nereye gidiyor görev olarak sende gitsen olmaz mi
(568 puan) tarafından
Suriyeye gidiyor canim keske gidebilsek
tarafından
Ay canım ya sirnak falan bekledim buralar olsaydı gelirdin bende sirnaktayim güzel yerler öyle dağın başı falan değil

Rabbım sabır versin inşallah
(568 puan) tarafından
Keske türkiye olsa bu kadar yıpranmam belki hep yurtidisina gidiyor

Amin canim insallah
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Allah kolaylık versin çok zor benim eşim 2 ay gitmişti çalışmaya annemde kaldım zordu benim için bide annemle.anlasamiyodum ben sığıntı gibiydim
(568 puan) tarafından
Evet canim cidden zor bizim en az 6 ay napicaz bilmiyorum
(7,979 puan) tarafından
Kıyamam ya tez geçer inşallah zaman
0 oy
(119,461 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewlendim 3 gün sonra gitti hamileydim gmrecdeydi. Dogurdum hala ewde yok Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Oyy kıyamam sana ya Rabbim size bagışlasın inşallah  cok iyi anlıyorum seni benim eşimde yurtdışında calısıyo 3 4 bazen 7 8 ayı buluyo gelmesi 2 doğum yaptım ikisinde de calıstığı şirket izin vermedi gelmesine ilk çocugumda o gitti 2 ay sonra doğum yaptım geldiğinde 1,5 aylıktı bebeğim kızımda ise o gitti 20 gün sonra erken doğum oldu aylarca yoğun bakımda kaldı miniğim babası geldiğinde 4 aylıktı 20 gun görebildi sadece 
0 oy
(966 puan) tarafından
Alışıyor insan cnm.bnm eşim gideli iki sene oldu.sadexe izinlerde geliyor.kendi evimdeyim rahatım.kendi evinde kalmani tavsiye ederim.yakinda eş dost akraba varsa.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 327 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 278 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
29 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...